Wtorek 19.02.2008

Zepsute zęby Whitney Houston

Whitney Houston

Nie jest tajemnicą, że narkotyki skracają życie - również zębom. (Wystarczy spojrzeć na jednego z polskich stylistów, który ich nadużywał przez lata.)

Albo na zdjęcia Whitney Houston, która ledwie wyszła z uzależnienia heroinowego:

Zepsute zęby Whitney Houston

Zepsute zęby Whitney Houston

Zepsute zęby Whitney Houston

Zepsute zęby Whitney Houston

Komentarze (734)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 734
Odpowiedz
2 3
zgłoś
Luxstar 19.02.2008 03:20
ohyda !
Odpowiedz
15 1
zgłoś
gość 19.02.2008 03:22
I tak wygląda fantastycznie jak na swój wiek i prowadzony tryb życia!
Odpowiedz
12 0
zgłoś
gość 19.02.2008 03:32
Ale zobaczcie jakie one sa biale ! To jest legenda, z szacunku nie powinniscie dawac takich zblizen, wiem, ze u was nie ma jakiejkolwiek litosci..ale no ludzie..zeby o Houston..szacunky troche, i tak jest piekna ;)
Odpowiedz
8 0
zgłoś
aleex 19.02.2008 03:36
a może od jedzenia cukierków
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.02.2008 03:38
to i tak cud że w ogóle z tego wyszła! I tak ma przepięky głos.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość Gucior 19.02.2008 03:51
Bigos wcinała !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość niedzielny 19.02.2008 04:52
Ale zobaczcie jakie one sa biale ! To jest legenda, z szacunku nie powinniscie dawac takich zblizen, wiem, ze u was nie ma jakiejkolwiek litosci..ale no ludzie..zeby o Houston..szacunky troche, i tak jest piekna ;)
jeśli to twoim zdaniem jest kolor biały...............to wole nie patrzeć w jakim kolorze są twoje zęby..........

Odpowiedz
0 1
zgłoś
majak 19.02.2008 05:31
Sorry!Prosze nie mieszac w to Ameryke!!Zepsute zeby ma kazdy ,ktory o nie nie dba ...i to cala nie tajemnica ale prawda!!
"kazdy kto o nie nie dba "osle

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 19.02.2008 06:42
nie wydaje mi się, zeby w takich zębach się tak usmiechała!to zdjecie pochodzi chyba z rozdania grammy,bylo w galerii na onecie, tam tez sie tak usmiechala i raczej nie miala takich zębów..fotomontaz jak nic..Pudel wez się w garsc bo schodzisz na PSY
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 19.02.2008 06:46
to jest amalgamat zamiast plomb barany -_-
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2008 07:11
czarne pląby
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Zdzisiu 19.02.2008 07:22
Chcialbym zobaczyc zebow zdjecia redaktorow Pudelka ZARAZ PO POSILKU, bo to co przedstawiacie to wlasnie zdjecia Whitney po posilku. Juz pomine fakt, ze chyba naprawde ciezko Wam o jakis konkretny temat, dlatego wymyslacie takie bzdety, ale ludzie.. zrobic zblizenie gwiazdy majacej brudne zeby po posilku i napisac, ze powodem byla hera? A co ma hera do zebow? Boze... coraz gorzej z Wami...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.02.2008 07:23
niektórzy chcieliby mieć chociaż taką szczenę.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 19.02.2008 07:27
no bo kto myśli o myciu zębów , jesli się naszpikuje marychą ???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Wielki Pompon 19.02.2008 07:32
to fotomontaż na oko to widać!!! Oj pudel pudel!!! Brak tematów????:::::)))))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2008 07:44
i tak pięknie wygląda mimo ze sie narkotyzowała ona i carey mają najlepsze głosy swiata zajebiscie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Karol_a 19.02.2008 07:44
Hmm...Ciekawe czy ją to nie boli? te popsute zęby..? :)) Poza tym ją lubie, bo jest wielką gwiazdą ale sie 'zeszmaciła' :) i ma 'ciężko' w życiu...xD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ja 19.02.2008 07:44
Przeciez to amalgamat
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2008 07:48
przecież góra jest sztuczna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2008 07:56
Ano za duż osię ćpało! Okropieństwo!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2008 07:57
TYLKO ILE ONA MA LAT???
NIKT JUż NIE PAMIęTA ?? TYLKO POZAZDROśCIć TAKICH ZęBóW (SWOICH!!!!!!!!)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Dentysta 19.02.2008 08:00
to jest zwykły "cement dentystyczny", którym tymczasowo wypełnia się ubytek na czas leczenia kanałowego - trwa czasem i pół roku. Potem wstawią elegancką koronkę i śladu nie będzie. Przestańcie się tak rozpisywać. bo to indowlencja i niewiedza. Statystyczny Polak już w wieku 35 lat nie ma własnych szóstek i siódemek (to te zęby, które leczy Whitney).
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Dentysta 19.02.2008 08:00
czarne pląby
amalgamat jest jeden. Pozostałe trzy to zwykły tymczasowy cement

Odpowiedz
0 0
zgłoś
olga strzelecka 19.02.2008 08:02
to i tak cud że w ogóle z tego wyszła! I tak ma przepięky głos.
tak.i tylko głos.psychicznie jest zdrowo porąbana...

Odpowiedz
0 0
zgłoś
ja 19.02.2008 08:02
beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((((((((
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2008 08:03
w dwóch zębach ma tlenek cynku (lekarstwo) w jednym amalgamat (plomba) reszta do leczenia.... nie najgorzej, choć polscy dentyści ładniej robią plomby
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2008 08:10
nie wydaje mi sie,zeby gwiazda tego formatu pokazywala takie zeby,to manipulacja jak sie patrzy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2008 08:11
narkotyki koszmarnie niszcza zeby, ale dziwie sie ze z jej kasa nie zrobila sobie implantow, tylko trzyma te czarne paskudztwa. Poza tym przednie zeby ma lekko hmm.. zjedzone...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2008 08:12
Ale zobaczcie jakie one sa biale ! To jest legenda, z szacunku nie powinniscie dawac takich zblizen, wiem, ze u was nie ma jakiejkolwiek litosci..ale no ludzie..zeby o Houston..szacunky troche, i tak jest piekna ;)
w pełni się zgadzam....to są prawdziwe GWIAZDY....nie to co te nasze....blagam...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2008 08:20
:) ale fajne !!!
ja photoshopem też robiłem takie rzeczy tylko gorzej mi wychodziło :)
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 734