Czwartek 12.11.2015

Terlikowski: "Uprawiając seks, ratujemy Europę przed INWAZJĄ ISLAMSKĄ!"

Tomasz Terlikowski Małgorzata Terlikowska islam seks Sławomir Jastrzębowski

Terlikowski: "Uprawiając seks, ratujemy Europę przed INWAZJĄ ISLAMSKĄ!"fot. FORUM

Małgorzata i Tomasz Terlikowski od niedawna stali się ekspertami od seksu, małżeństw homoseksualnych, antykoncepcji oraz in vitro. Obydwoje przestali występować wyłącznie na łamach prasy katolickiej i teraz dzielą się szczegółami swojego pożycia małżeńskiego także w telewizjach śniadaniowych. Niedawno Małgorzata Terlikowska stwierdziła, że seks oralny jest dozwolony, pod warunkiem, że "wszystko kończymy w kobiecie". Przypomnijmy: Terlikowska: "Nie ma nic złego w seksie oralnym. To nie jest grzech!"

Seksu dotyczy także najnowszy wywiad z Tomaszem Terlikowskim. Sławomir Jastrzębowski z Super Expressu zaczął co prawda od polityki, ale na końcu zainteresowało go małżeństwo publicysty. Terlikowski stwierdził, że układa im się świetnie, bo sam "przynosi żonie kapcie" a słów o "kończeniu w kobiecie" nie wszyscy chcieli zrozumieć.

Akt seksualny w małżeństwie musi być otwarty na płodność. Żona mówiła, że nie wszystko jest dozwolone - powiedział. Ograniczają to trzy rzeczy. To musi być małżeństwo, musi być zachowana godność obu osób i nie jest ona naruszana, a akt seksualny musi być nastawiony na prokreację. Ta wypowiedź miała przypomnieć liberałom i antyklerykałom, że nie jest tak, że katolicy kochają się tylko wtedy, gdy chcą mieć dziecko. W Australii zrobiono kiedyś badania, z których wynikało, że poziom zadowolenia z seksu był najwyższy wśród katolików i konserwatywnych protestantów. A najmniej wśród ateistów! (...)

Na szczęście Terlikowscy zaliczają się do pierwszej grupy badanych. Uprawiając seks, łączą przyjemne pożytecznym, bo, zdaniem Tomasza, może to być dobry pomysł na walkę z "inwazją islamską":

Jak seks jest otwarty na płodność, to jest najbardziej soczysty - powiedział. W ten sposób łączy się przyjemne, bo jak wiemy, akt seksualny jest bardzo przyjemny, z pożytecznym. Bo w ten sposób ratujemy Europę przed inwazją islamską.

Zobacz też: Terlikowski odpowiada Olejnik: "Odbyt nie jest zbudowany w sposób, który umożliwia współżycie!"

fot. FORUMfot. FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (757)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 757
Odpowiedz
39 125
zgłoś
Gość 12.11.2015 10:31
Dajcie już mu spokój
Odpowiedz
90 28
zgłoś
gość 12.11.2015 10:32
Dziś zdaje na Prawko tzrymajcie kciuki
Odpowiedz
788 229
zgłoś
gość 12.11.2015 10:32
Zalew Talibów czy Katotalibów... Nie wiem, czy ostatecznie jest jakaś różnica.
Odpowiedz
125 18
zgłoś
gość 12.11.2015 10:33
Oni nie powinni ust otwierać!
Odpowiedz
86 11
zgłoś
gość 12.11.2015 10:33
Boze znowu....Niech siedzi w tej swojej TV Republika i szuka nowych "sensacji"
Odpowiedz
23 34
zgłoś
Gość 12.11.2015 10:33
Kochamsiebie bo jestem niska
Odpowiedz
135 16
zgłoś
gość 12.11.2015 10:34
ten dziad to po prostu zwyczajny ZBOCZEK !
Odpowiedz
100 12
zgłoś
Gość 12.11.2015 10:34
Im naprawdę wydaje sie ze ktoś chce ich słuchać???
Odpowiedz
64 13
zgłoś
gość 12.11.2015 10:34
a niech sie rozmnaża jak go stać
Odpowiedz
41 72
zgłoś
gość 12.11.2015 10:34
Jestem chrzescijanką, więc czekam z pierwszym razem do slubu. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
128 16
zgłoś
Say what? 12.11.2015 10:34
Nieeeeeeeeee !!!! Błagam!!!!! Nieeeeee!!! Jak widzę tego gościa to mam atak śmiechu i jednocześnie odczuwam silne obrzydzenie!!! To jest niebezpieczne Pudlu!!! 😂😂😂😂😂 a to zboczuś tłustuś pączuś 😂😂😂😂
Odpowiedz
31 8
zgłoś
gość 12.11.2015 10:34
Demografia rządzi światem
Odpowiedz
57 5
zgłoś
gość 12.11.2015 10:35
gdzie oni się odmaleźli??
Odpowiedz
66 7
zgłoś
gość 12.11.2015 10:35
Jasne, że bardziej soczysty, jak się potem wszystko wylewa ze środka...
Odpowiedz
103 11
zgłoś
gość 12.11.2015 10:35
jaki tem swiat mały...dwóch debili na siebie natrafiło !!
Odpowiedz
151 10
zgłoś
gość 12.11.2015 10:36
Ja pierdzielę, czy państwo Terlikowscy mogliby darować społeczeństwu opowieści o tym, co robią ze swoimi sokami, a Pudelek cytowanie tych wywodów?
Odpowiedz
18 63
zgłoś
gość 12.11.2015 10:36
Ma rację
Odpowiedz
64 37
zgłoś
gość 12.11.2015 10:36
wolę chyba inwazję islamska niż katolickich talibów
Odpowiedz
42 50
zgłoś
gość 12.11.2015 10:36
No i spoko! Prawdziwy katolik powinien to robic tylko w związku małzenskim, a nie poza.
Odpowiedz
13 2
zgłoś
PHD 12.11.2015 10:36
gość: ten dziad to po prostu zwyczajny ZBOCZEK !
Tez tak mysle,ze to dewiant-spryciarz,który sobie z zrobił z tego niby zawód,żeby neutralizować zarzuty i podejrzenia.
Odpowiedz
11 20
zgłoś
Gość 12.11.2015 10:36
Tak się wszyscy z nich śmieją. Ale są tyle lat razem, mają swoje zasady i wyglądają na dobre małżeństwo. A z inwazją islamską typ ma rację!
Odpowiedz
12 11
zgłoś
Gość 12.11.2015 10:36
Ale tu wyjątkowo się z nim zagadzam. Muzułmanie robią po 5 dzieci, nie wygramy z tym żadna inna bronia
Odpowiedz
18 1
zgłoś
gość 12.11.2015 10:36
czy oni naprawdę myślą, że interesuje nas ich zdanie????
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 12.11.2015 10:37
Ale sie usmialam! Super na poczatek dnia :-D
Odpowiedz
14 2
zgłoś
gość 12.11.2015 10:38
Gość: Dajcie już mu spokój
Niech ten oszołom da nam spokój.
Odpowiedz
10 7
zgłoś
Gość 12.11.2015 10:38
Arabowie mnożą się jak kròliki, a Europejczykòw ubywa...
Odpowiedz
22 3
zgłoś
gość 12.11.2015 10:38
gość: Ja tam mam chlopaka od roku i żyję w czystości...
to dobrze, że się myjesz. na pewno nie byłoby mu miło jakby waliło ci z brochy jak z rybiarni :)
Odpowiedz
13 5
zgłoś
gość 12.11.2015 10:38
gość: wolę chyba inwazję islamska niż katolickich talibów
Żadna to różnica
Odpowiedz
15 1
zgłoś
gość 12.11.2015 10:39
seksoholik
Odpowiedz
16 5
zgłoś
Gość 12.11.2015 10:39
I taki debil się rozmnaża.. oj, dzieciaki, coście narobiły głosując na PiS/Korwina/Kukiza?
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 757