Środa 30.12.2015

Doda ma ROMANS z... MARCINEM GORTATEM?!

Doda Dorota Rabczewska Marcin Gortat

Doda ma ROMANS z... MARCINEM GORTATEM?!

Tegoroczne święta Doda postanowiła spędzić nie pod palmami, ale w Stanach Zjednoczonych. Wycieczkę za ocean relacjonuje na Instagramie, pochwaliła się m.in. zdjęciem z jedynym Polakiem w NBA, Marcinem Gortatem. Zobacz: Doda pozuje "pod Marcinem Gortatem"! (FOTO)

Jeżeli po tym zdjęciu zastanawialiście się, czy łączy ich może "coś więcej", mieliście rację...

Są parą - mówi nasze źródło. Teraz przyleci do Polski, ale w styczniu do niego wraca.

Gortat z pewnością spełnia warunki stawiane przez Dorotę - jest bardzo bogaty. Dodatkowo nie ma długów, co po historii z Emilem Haidarem jest dużą zaletą.

Pasują do siebie?

Doda ma ROMANS z... MARCINEM GORTATEM?!Doda ma ROMANS z... MARCINEM GORTATEM?!Doda ma ROMANS z... MARCINEM GORTATEM?!Doda ma ROMANS z... MARCINEM GORTATEM?!Doda ma ROMANS z... MARCINEM GORTATEM?!

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (624)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 624
Odpowiedz
347 62
zgłoś
Gość 30.12.2015 12:43
Nie ma takiej opcjii.
Odpowiedz
37 9
zgłoś
★★★★★★★ 30.12.2015 12:43
a kogo to
Odpowiedz
592 99
zgłoś
gość 30.12.2015 12:44
Naciągane wedlug mnie, nie sądze by on ją chciał
Odpowiedz
386 90
zgłoś
Gość 30.12.2015 12:45
Boże kto chce taka blachare fuj
Odpowiedz
44 16
zgłoś
gość 30.12.2015 12:46
Biedny dodon
Odpowiedz
455 85
zgłoś
12de 30.12.2015 12:47
nie sadze,by on chcial z nia byc. ona mu na kij potrzebna, nawet angielskiego nie umie...
Odpowiedz
94 26
zgłoś
Gość 30.12.2015 12:47
O boże ona jutro będzie na sylwestrze w Białymstoku. Wstyd mi za moje miasto!!!
Odpowiedz
412 78
zgłoś
gość 30.12.2015 12:48
co za bzdura! Doda sama wymyśliła tę plotkę bo nikt już nie chce o niej pisać i czytać a telewizja jej nie zaprasza???
Odpowiedz
79 15
zgłoś
gość 30.12.2015 12:49
No nie chyba Facet nie zwariował
Odpowiedz
62 25
zgłoś
gość 30.12.2015 12:51
Stracilam caly szacunek do Marcina!!!!!! Zalosne z nia !!!!!??????? Aaaaaaaa
Odpowiedz
93 14
zgłoś
gość 30.12.2015 12:52
ja pierdziele no mam nadzieje że to nie prawda MARCIN czyś Ty oszalał????
Odpowiedz
73 12
zgłoś
gość 30.12.2015 12:52
no błagam, on chyba nie jest taki głupi
Odpowiedz
56 10
zgłoś
gość 30.12.2015 12:53
nie wierzę, że niby Gortat...
Odpowiedz
41 31
zgłoś
gość 30.12.2015 12:53
Przecież on ma żonę...
Odpowiedz
60 11
zgłoś
Gość 30.12.2015 12:55
Jak zobaczyłam go u kuby wojewódzkiego stwierdziłam że to debil a już myślałam że to inteligentny facet jest, obejrzyjcie sobie!
Odpowiedz
28 9
zgłoś
Gość 30.12.2015 13:02
Po co piszecie takie bzdury? Żeby podburzac? Żeby komentujący mogli płuc na innych? Z każdego znajomego robicie kochanka.
Odpowiedz
25 2
zgłoś
Gość 30.12.2015 13:02
A ja to królowa angielska...
Odpowiedz
32 4
zgłoś
Gość 30.12.2015 13:03
gość: Bez przesady!. Marcin chyba nie jest taki głupi aby spotykać się z chamem i pustakiem intelektualnym!.
Tez mam taką nadzieję ;-)
Odpowiedz
30 8
zgłoś
gość 30.12.2015 13:09
gość:
gość: Na jednym zdjeciu jest dorota i taka ciemowlosa kobieta, kto to??!!! Ale wspaniala , cudowna, piekna kobieta dorota jej do piet nie dorasta wygladem!!!!!!! Jaka sliczna pewnie przyciagala wszystkich mezczyzn normalnie porownajcie dorote a ta kobiete!!!!! Piekna ta kobietka i jak super ubrana to jest cudowna dziewczyna a spojrzcie na dorote eehhh gdzies duzo duzo traci przy tej dziewczynie !!!!!!!!!!
jestes na lekach
ta ciemna ma delikatną kobiecą twarz, a dodon wielką męską szczenę
Odpowiedz
41 9
zgłoś
Gość 30.12.2015 13:09
Oooj raczej nie... Gortat nie jest frustratem zeby wiazac sie z takim pustakiem.
Odpowiedz
23 5
zgłoś
gość 30.12.2015 13:09
tabloidowy plastikowy dodon k*******n-jak nadmuchiwana lala.
Odpowiedz
23 0
zgłoś
gość 30.12.2015 13:10
wyssane z d....y kundla
Odpowiedz
31 4
zgłoś
qwerty 30.12.2015 13:13
Sztuczne cyce sztuczne usta burdelowy look watpie takich gwiazdek jest w stanach pelno ale wybzykal ja bankowo ;p
Odpowiedz
25 2
zgłoś
gość 30.12.2015 13:14
chyba tak nisko nie upadł?
Odpowiedz
17 5
zgłoś
gość 30.12.2015 13:15
gość:
Anusia: Sięga mu tam,do czego jest stworzona ;)
pozory mylą to że się lansuje na seksowną nie znaczy że jest w tym dobra
Poprzedniczce raczej chodziło o różnice wzrostu, większość lasek ma poobcierane kolana, a tu proszę jaki fart, kolanka eleganckie, a i puszkę z piwem jest gdzie postawić...haha
Odpowiedz
15 1
zgłoś
Gość 30.12.2015 13:20
O masz świat schodzi na psy...
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 30.12.2015 13:23
Gość: Juz w to uwierzę haha ona może co najwyżej o nim pomarzyć,gość jest za inteligetny
inteligencja to nie wszystko ,wyglad tez sie liczy.A on wyglad 1 punkt na 10.Co w nim ladnego????Hm,,,nic?
Odpowiedz
28 3
zgłoś
Gość 30.12.2015 13:24
Doda jest na tyle spalona ,ze każdy kto z nią bedzie tez na szacunek nie zasluguje Jest. chyba ślepy ,głuchy i odmozdzony
Odpowiedz
14 3
zgłoś
AS 30.12.2015 13:25
OMG, OSTATNIE ZDJĘCIE, TRANSSSSSS
Odpowiedz
18 2
zgłoś
gość 30.12.2015 13:29
Marcin, come on, stać Cię na więcej!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 624