Sobota 09.01.2016

Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"

Dorota Wellman Magda Gessler Dzień Dobry TVN

Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"

Pięć lat temu Magda Gessler znalazła swój sposób na zrobienie kariery w telewizji. Dzięki Kuchennym Rewolucjom została nie tylko popularną warszawską restauratorką, ale ulubioną celebrytką TVN-u, która zarabia miliony na "ratowaniu" upadających restauracji. Teraz w TVN-ie pojawia się córka Magdy, Lara, która też marzy o tym, by zostać gwiazdą. Przypomnijmy: Lara Gessler o matce w "Dzień Dobry TVN": "Królowa jest tylko jedna"

Nieco krytyczna wobec klanu Gesslerów jest Dorota Wellman, która od lat prowadzi Dzień Dobry TVN. Dziennikarka wydała niedawno książkę Jak zostać zwierzem telewizyjnym?, w której opisuje kulisy swojej pracy. Znalazł się w niej ciekawy fragment o Magdzie Gessler.

Przyznam się do czegoś. Najbardziej lubię facetów w kuchni (z kobiet cenię tylko Nigellę). Magdę Gessler lubię, gdy opowiada, bo robi to niezwykle zmysłowo. Od dawna nie widziałam jednak, żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami. Boję się natomiast jej włosów w kuchni, mam wrażenie, że są wszędzie - napisała Wellman.

Zobacz też: Tak wygląda "burza blond loków" Gessler poza planem!

 

Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (567)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 567
Odpowiedz
1760 242
zgłoś
gość 09.01.2016 12:01
Besos dla wszystkich.
Odpowiedz
1224 170
zgłoś
locz 09.01.2016 12:02
sztuczne wlosy dobrze ma przyklejone
Odpowiedz
178 190
zgłoś
gość 09.01.2016 12:03
Oj Madzia jest super, Dorotka nie przesadzaj! :) Besos dla wszystkich! Kolorowego dnia
Odpowiedz
137 75
zgłoś
gość 09.01.2016 12:03
Ona jest straszna, sorry!!!
Odpowiedz
86 23
zgłoś
Gość 09.01.2016 12:03
No i się wydało. ;)
Odpowiedz
303 52
zgłoś
gość 09.01.2016 12:03
żadna nowość, jak wiekszosc celebrytek, umie opowiadac i to na tyle, a jej nieplacenie za prace pracownikom - glownie studentom - w swoich restauracjach jest juz legendarne, dlatego nie chciala pozbyc sie nazwiska, tylko to ma
Odpowiedz
182 64
zgłoś
Gość 09.01.2016 12:03
Czupiradło z pieca spadło, wszystko z garnkòw nam wyjadło.
Odpowiedz
22 9
zgłoś
gość 09.01.2016 12:03
2 artykuły o tym samym?
Odpowiedz
131 57
zgłoś
Gość 09.01.2016 12:03
Uwielbiam Panią Dorotę, równa babka ;)
Odpowiedz
1632 249
zgłoś
gość 09.01.2016 12:03
Ostatnio widzialam odcinek, gdzie przesladowala kelnerke, ktora miała kolczyk we brwi i w nosie i w języku, a sama z tymi kudłami pałęta sie po kuchni, fuj!!!
Odpowiedz
16 15
zgłoś
gość 09.01.2016 12:04
gość: pierwsza! serio?????? ekstra dla tej chwili warto było :)
no niestety... ;)
Odpowiedz
22 16
zgłoś
gość 09.01.2016 12:04
besoski moi mili
Odpowiedz
3 14
zgłoś
gość 09.01.2016 12:04
Co tak pusto ?
Odpowiedz
135 61
zgłoś
gość 09.01.2016 12:04
Wszyscy wiedzą, że Madzia pojęcia o gotowaniu nie ma
Odpowiedz
100 55
zgłoś
gość 09.01.2016 12:04
Bo jest szefową wszystkich szefów, więc może sobie na to pozwolić ;)
Odpowiedz
96 51
zgłoś
Gość 09.01.2016 12:04
Fakt, też nigdy nie widziałam, żeby od podstaw ugotowała coś sama, bądź prowadziła jakiś program o gotowaniu, ale i tak ją lubię, robi show i to się liczy :-) :-)
Odpowiedz
122 84
zgłoś
gość 09.01.2016 12:05
Zawsze lubiłem Wellman, ale po co nagle ten hejt do Gesslerowej? Bez sensu i nie miłe to
Odpowiedz
18 12
zgłoś
Tulka 09.01.2016 12:05
Gość: Uwielbiam Dorotę Wellman! Mega pozytywna osoba :)
Mogli być bardziej wiarygodni lub wiarygodniejsi. A nie BARDZIEJ WIARYGODNIEJSI. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
78 30
zgłoś
dse 09.01.2016 12:05
Gessler kucharką? dobre!
Odpowiedz
110 50
zgłoś
gość 09.01.2016 12:07
.....a ja Gessler nie trawię, jest okropna, natomiast Wellman bardzo lubię bo jest sobą
Odpowiedz
34 62
zgłoś
gość 09.01.2016 12:08
Jest szefową wszystkich szefów, więc może sobie na to pozwolić ;) Besos!
Odpowiedz
82 20
zgłoś
gość 09.01.2016 12:09
Też bym się bała tych pakuł w jedzeniu.
Odpowiedz
83 8
zgłoś
gość 09.01.2016 12:10
Ona nie jest kucharką tylko restauratorką...
Odpowiedz
21 5
zgłoś
gość 09.01.2016 12:11
Gość: A ona nie ma noc wspólnego z kucharzeniem i jakim cudem reklamuje lidla? Wolalam Okrasę i Pascala, byli bardziej wiarygodniejsi.
Wiarygodniejsi albo bardziej wiarygodni, a nie masło maślane...
Odpowiedz
21 12
zgłoś
gość 09.01.2016 12:11
to jej pojechala niezle... TVN zrobi jej burę
Odpowiedz
23 28
zgłoś
gość 09.01.2016 12:12
welman - nie szczuj na drugich!!
Odpowiedz
13 4
zgłoś
agata 09.01.2016 12:12
Gość: A ona nie ma noc wspólnego z kucharzeniem i jakim cudem reklamuje lidla? Wolalam Okrasę i Pascala, byli bardziej wiarygodniejsi.
Bardziej wiarygodni, jak juz...
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 09.01.2016 12:14
gość: MAGDA nigdy nie powinna zostać wypromowana na gwiazdę. Ale założony za ESBECKIE pieniądze TVN specjalizuje się w zatrudnianiu i zapewnianiu życia w LUKSUSACH wielu RESORTOWYM dzieciom. MAGDA to córka kapusia SB, który donosił na Polaków mieszkających w Hiszpanii, a potem we Włoszech i Watykanie. Reszta familii też ma sporo za uszami. ADAM GESSLER to oficjalnie GOŁOD***EC, a faktycznie właściciel wielu dochodowych knajp. Od ponad 20 lat winny jest warszawiakom ponad 20 mln zł, ale zasłania się pustym kontem, choć wszyscy wiedzą, że śpi na pieniądzach. Magda BOSKA funkcjonuje tylko dzięki DRAGOM, które pochłania w takich ilościach, że czasem traci kontrolę nad sobą. Jej CÓRKA odziedziczyła po niej PARCIE na szkło i choć twarz ma wyjątkowo niewyjściową, już się lansuje na imprezach. Brat Magdy – Piotr IKONOWICZ – samozwańczy TRYBUN ludowy, promuje się jako obrońca uciśnionych, choć sam opływa w dostatki. Jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
Ojciec Kulczyka też był kapusiem w Niemczech dorobił się tych samych pieniędzy co J cięć Gessler, ale stary Kulczyk je pomnożyl w zaskakującym tempie w Bankach Niemieckich.Wszyscy oni dorobili się fortuny za kupowanie w tamtych czasach to nie nowość.
Odpowiedz
17 13
zgłoś
Gość 09.01.2016 12:14
Magda Gessler jest strasznie krzykliwa,ale ja ja osobiscie lubie.W programie nie raz pomogla nie tylko restauracji,ale tez ludziom.Dorota nie ma nic wspolnego z gotowaniem a jednak bierze udzial w reklamach lidla tak?Wiec kto dal jej prawo opiniowania innych?
Odpowiedz
11 4
zgłoś
złota 09.01.2016 12:15
gość: do jedzenia łatwiej wpadają krótkie nie ułożone włosy!
Krotki , dlugi, czarne czy rude, proste czy tez krecone to i tak żadnych bym nie chciała znaleźć w jedzeniu. :) ACzepek w kuchni powinien być.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 567