Poniedziałek 25.01.2016

Były chłopak Herbuś trafił do egipskiego więzienia! "Zamknięto mnie w małej celi z 30 miejscowymi!"

Dawid Ozdoba Edyta Herbuś

Były chłopak Herbuś trafił do egipskiego więzienia! "Zamknięto mnie w małej celi z 30 miejscowymi!"

Dawid Ozdoba jest znany w show biznesie jako striptizer i były chłopak Edyty Herbuś. Niestety, Edyta, która została "muzą" Mariusza Trelińskiego, nie chce mieć już nic wspólnego z byłym chłopakiem. Chyba nawet uważa go za kompromitujący epizod z jej przeszłości.

Dawid początek roku spędził w Egipcie. Często tam jeździ, jednak tegoroczny urlop okazał się wyjątkowo traumatyczny.

Kochałem tam jeździć. Drugiego dnia mojego pobytu w hotelu Bella Vista był atak. To było przerażające dla wszystkich. Mówiono, że to nie był zamach, tylko dwóch mężczyzn się ze sobą pokłóciło. Strzelanina trwała ponad godzinę - wspomina w Super Expressie. Kule trafiały w windę, przestrzelone były szyby w spa i w siłowni. Od początku chciano to zataić i udać, że nic się nie stało. Kilku turystów zostało rannych. Byliśmy przerażeni. Większość od razu uciekła z hotelu. Ja postanowiłem zostać. Napisałem o tym, co się stało, w internecie. Następnego dnia moje konto na Facebooku było już zablokowane. Kolejnego dnia dostałem telefon, że mam zjawić się w recepcji na 5 minut. Zostałem otoczony i zatrzymany przez policję. Kazano mi podpisać jakiś dokument po arabsku. Prosiłem o pomoc ambasadę, ale usłyszałem, że mogą być u mnie dopiero za trzy dni. Nie podpisałem, zostałem więc zakuty w kajdanki.

Policja zabrała Ozdobę do więzienia. Jak ujawnia striptizer, z takimi warunkami jeszcze nie miał do czynienia. Twierdzi także, że cudem uniknął gwałtu.

Traktowano mnie jak psa. Zamknięto na 36 godzin w małej celi z 30 miejscowymi. Nie dostałem jedzenia ani picia. Wszyscy spaliśmy na podłodze. Od razu zostałem zaatakowany przez więźniów, którzy chodzili za mną, mówiąc, że "mam ładną buźkę". Musiałem ostro dać im do zrozumienia, żeby ze mną nie zadzierali i że trafili na Polaka! Trzymałem się z grupką Egipcjan, którzy byli wobec mnie OK. Wytrwałem tylko dlatego, że znam sztuki walki - wspomina Ozdoba. W wydostaniu się stamtąd pomogła mi przyjaciółka i menedżerka. Powiedziała, że pracuję w telewizji. Wtedy usłyszałem, że nawet jeśli byłem świadkiem ataku terrorystycznego, to większym terrorystą jestem dla nich ja, ponieważ mogę to nagłośnić. Powiedziano mi, że ich gospodarka to turystyka, a ja teraz im zagrażam. "Jeśli nie zamkniesz mordy, będzie z tobą źle". Na lotnisko przedostałem się z grupą Polaków, w autokarze. Trzymałem się ich cały czas. Na szczęście udało mi się wrócić do Polski. Egipt był moją ostoją, teraz stał się moją traumą.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (386)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 386
Odpowiedz
526 117
zgłoś
gość 25.01.2016 10:18
Paranoja z tymi celebrytami...
Odpowiedz
36 15
zgłoś
gość 25.01.2016 10:20
Edzia - ratuj go.
Odpowiedz
531 90
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:20
Kurde, to nie jeździć po Egiptach tylko zwiedzać nasz pikny kraj.
Odpowiedz
13 15
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:20
gość: Londyn pozdrawia :)))))))
Tego pana?
Odpowiedz
16 19
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:21
minia: Tak bardzo chciałabym już wiosnę. A wy?
Przeciez masz
Odpowiedz
54 4
zgłoś
gość 25.01.2016 10:22
Gość: Dlaczego trafił do więzienia?
Czytać nie potrafisz, czytać ze zrozumieniem?
Odpowiedz
67 8
zgłoś
gość 25.01.2016 10:25
Cóż, współczuję, dobrze że sobie poradził.
Odpowiedz
455 71
zgłoś
gość 25.01.2016 10:25
Po co te zdjjęcia z Herebuś do tego artykułu?! Chyba przesada!
Odpowiedz
35 28
zgłoś
Janeczek 25.01.2016 10:25
Gość: Dlaczego trafił do więzienia?
bo ma niewyparzoną gębe i działał na szkode hotelu i panstwa
Odpowiedz
77 13
zgłoś
gość 25.01.2016 10:26
i telefonu mu nie zabrali? tak sobie chodził, pstrykał i zawijał w te sreberka? a może to hotel kategorii zubożały celebryta?
Odpowiedz
431 33
zgłoś
gość 25.01.2016 10:26
Ozdoba egipskiego więzienia
Odpowiedz
26 2
zgłoś
gość 25.01.2016 10:26
Gość: Dlaczego trafił do więzienia?
a Ty czytać umiesz?
Odpowiedz
25 15
zgłoś
ROSOCHATA ZOSIA 25.01.2016 10:27
On pewnie o tym marzył, wiec dlatego tam pojechał.
Odpowiedz
17 14
zgłoś
gość 25.01.2016 10:28
Jak pies???idiota - psy są często o wiele lepiej traktowane, niż ludzie...
Odpowiedz
319 28
zgłoś
gość 25.01.2016 10:28
Pomoc z ambasady za trzy dni... Jeśli to prawda, to ktoś powinien się z tego wytłumaczyć
Odpowiedz
7 8
zgłoś
gość 25.01.2016 10:29
Szanujcie Krzyż - będzie z czym chodzić do obozów na "integracje" jak już do obozów w Polsce to coś wezmą ;P
Odpowiedz
18 6
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:29
minia: Tak bardzo chciałabym już wiosnę. A wy?
Wiosny i nowych "motyli w brzuchu" bo poprzednie w większości już gdzieś odleciały,a resztkami co pozostała ,stała się szarymi ćmami
Odpowiedz
28 3
zgłoś
Gość M. 25.01.2016 10:32
Gość: Ciekawa chistoria, będzie się czym chwalić
Historia jesli juz. Czlowieku do szkoly!
Odpowiedz
33 11
zgłoś
gość 25.01.2016 10:37
Dlaczego Herbuś do tego mieszają? Ona nie ma z tym nic wspólnego, to świństwo.
Odpowiedz
36 5
zgłoś
WĄTPIĄCY 25.01.2016 10:38
...i zostawiono mu komórkę, żeby mógł porobić pamiątkowe fotki z kibla?
Odpowiedz
27 3
zgłoś
gość 25.01.2016 10:38
i do wiezienia pozwolili zabrac jemu telefon ???
Odpowiedz
16 4
zgłoś
gość 25.01.2016 10:40
świetna reklama teatru Trelińskiego
Odpowiedz
7 6
zgłoś
gość 25.01.2016 10:40
pajac
Odpowiedz
16 19
zgłoś
faraon 25.01.2016 10:41
pozdrawiam frajerów jeżdżących do egiptu
Odpowiedz
28 1
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:42
Co za czasy, że już strach gdziekolwiek jeździć...to co będzie za 10lat?
Odpowiedz
14 3
zgłoś
Gość 25.01.2016 10:43
No herbus chyba przerazona publikacjami tego lalusia
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 25.01.2016 10:45
dzienreferendalny kropka pl tu możecie głosować przeciw przyjęciu imigrantów PODBIJAJICE
Odpowiedz
11 1
zgłoś
gość 25.01.2016 10:45
dzienreferendalny kropka pl tu możecie głosować przeciw przyjęciu imigrantów PODBIJAJICE
Odpowiedz
11 5
zgłoś
gość 25.01.2016 10:45
To zdjęcie gdzie herbuś trzyma go za pośladki świadczy o tym jaką damą była ( jest?) ta ktœra tak bardzo dąży by należeć do "elyty"
Odpowiedz
20 5
zgłoś
gość 25.01.2016 10:45
Polskie ambasady jak zwykle pomocne. W egipcie to chyba jeszcze ekipa poprzedniej kadencji? Skandal!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 386