Piątek 29.01.2016

Gessler odpowiada Wellman: "Jadła w mojej restauracji. WTEDY SIĘ NIE BAŁA MOICH WŁOSÓW?!"

Dorota Wellman Magda Gessler Magdalena Gessler

Gessler odpowiada Wellman: "Jadła w mojej restauracji. WTEDY SIĘ NIE BAŁA MOICH WŁOSÓW?!"

Trzy tygodnie temu Dorota Wellman dość krytycznie wypowiedziała się na temat talentu kulinarnego Magdy Gessler. Dziennikarka zauważyła, że restauratorka coraz mniej gotuje, a coraz więcej o tym mówi.

Od dawna nie widziałam jednak, żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami - powiedziała Dorota.

Może to i zresztą lepiej, bo, jak wyznała Wellman, bałaby się ruszyć przygotowanych przez Gessler potraw w obawie, że będą tam jej włosy.

Zobacz: Wellman o Gessler: "Nie widziałam, żeby gotowała na żywo! Boję się jej włosów w kuchni!"

W odpowiedzi Gessler zamieściła na Facebooku swoje zdjęcie z Dorotą z przyjęcia z okazji promocji jej książki. Wellman urządziła je w w należącej do Gessler restauracji AleGloria. Początkowo pod zdjęciem widniał podpis:

Moje gratulacje. Życie… kasa.

Po namyśle Gessler skasowała jednak drugą część komentarza i zastąpiła je swoim ulubionym "besos".

Gessler odpowiada Wellman: "Jadła w mojej restauracji. WTEDY SIĘ NIE BAŁA MOICH WŁOSÓW?!"

W rozmowie z Super Expressem Magda wypomina Dorocie chwile wspólnie spędzone w jej restauracji.

Jest niekonsekwentna, bo poprzednią książkę prezentowała w mojej restauracji AleGloria i miała wtedy moje poparcie. Nie bardzo rozumiem - żali się w tabloidzie. Czy wtedy się nie bała moich włosów?! Bo przecież jadła moje jedzenie, a ja jeszcze się nie sypię!

Gessler jednak zapewnia, że nie zamierza mścić się na Dorocie, a nawet jej nie wypada, skoro obie pracują w TVN. Liczy na lojalność i nie mówienie o tym, że na antenie gotuje za nią kucharz.

Myślę, że jak ją spotkam, to posypię ją... kwiatkami! Ta opinia mnie nie uraziła - zapewnia Magda. Ona mnie rozśmieszyła do rozpuku, że ktoś nie ma wyobraźni. Poza tym to jest jedna stacja - trochę lojalności się należy!

Gessler odpowiada Wellman: "Jadła w mojej restauracji. WTEDY SIĘ NIE BAŁA MOICH WŁOSÓW?!"Gessler odpowiada Wellman: "Jadła w mojej restauracji. WTEDY SIĘ NIE BAŁA MOICH WŁOSÓW?!"Gessler odpowiada Wellman: "Jadła w mojej restauracji. WTEDY SIĘ NIE BAŁA MOICH WŁOSÓW?!"

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (337)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 337
Odpowiedz
1161 267
zgłoś
gość 29.01.2016 10:01
Chyba welman przesadzila
Odpowiedz
147 87
zgłoś
Gość 29.01.2016 10:01
Ja i tak wolę Panią Magdę :)
Odpowiedz
64 35
zgłoś
gość 29.01.2016 10:01
Nie każde kudły to włosy...
Odpowiedz
854 167
zgłoś
gość 29.01.2016 10:02
w sumie ma rację, pewnie Wellman na dywaniku wylądowała
Odpowiedz
992 214
zgłoś
gość 29.01.2016 10:02
Wellman troche odbija
Odpowiedz
96 39
zgłoś
gość 29.01.2016 10:02
Wellman walnela glupte i powinna przeprosic!
Odpowiedz
65 44
zgłoś
Gość 29.01.2016 10:02
madzia jest super!
Odpowiedz
56 23
zgłoś
Gość 29.01.2016 10:02
Przecież każdy ma włosy 😊
Odpowiedz
56 30
zgłoś
gość 29.01.2016 10:02
Parówki Besos z kłakami też będą?
Odpowiedz
156 16
zgłoś
Gość 29.01.2016 10:03
Uśmiech Gessler bezcenny...
Odpowiedz
1415 236
zgłoś
Gość 29.01.2016 10:04
Robi u niej przyjęcia i cmoka się a wypisuje takie rzeczy. Nawet jeśli jest w tym racja Pani Doroto to Pani nie wypadało tego mówić.
Odpowiedz
37 9
zgłoś
Gość 29.01.2016 10:04
Teź nie znoszę włosów w jedzeniu
Odpowiedz
60 5
zgłoś
gość 29.01.2016 10:04
Cały ten kuchenny szoł-biz, grubymi nićmi szyty.
Odpowiedz
61 34
zgłoś
gość 29.01.2016 10:04
gwiazdy tej samej stacji powinny sie wspierac!Wstyd pani Wellman!
Odpowiedz
33 9
zgłoś
gość 29.01.2016 10:05
jedna i druga bardzo urodziwe :)
Odpowiedz
38 29
zgłoś
gość 29.01.2016 10:05
gość: chyba welman przesadzila
o coś tam na pewno poszło z tych dwóch loch zdecydowanie wolę madzię
Odpowiedz
72 34
zgłoś
gość 29.01.2016 10:06
Pani Magna jest juz marka sama w sobie i nie musi stac przy garach zeby cos komus udowodnic bo to juz dawno za nia!Jezeli takie metody sa stosowane w TV to kto ma z nich korzystac jak nie wlasnie taka Magda Gessler?
Odpowiedz
24 7
zgłoś
Alvaro 29.01.2016 10:06
Ktoś lubi komentarze Pyzy pisane późnym wieczorem po kilku głębszych ?
Odpowiedz
50 8
zgłoś
Gość 29.01.2016 10:08
W restauracji nie ma się czego bać. Gessler nie wchodzi do kuchni
Odpowiedz
35 4
zgłoś
gość 29.01.2016 10:09
Gość: Przecież każdy ma włosy 😊
Łysy nie ma.
Odpowiedz
58 20
zgłoś
gość 29.01.2016 10:09
gość: ta Wellman tez sie czuje ksiezniczka polskich mediow!Mysli,ze jak przyzna ze jest gruba i nic nie moze z tym zrobic t znaczy,ze jest luz kobita i moze krytykowac innych!Nie rzadko na antenie struga cwaniare,ktorej wolno wiecej!pewnie jadla u geslerowej az sie uszy trzesly a teraz gada bzdury
gruba to malo powiedziane!Wyglada jak jakis ubity koks czy bramkarz ulany tluszczem!Pani bez karku ze swinskimi raciczkami obcieta na chlopaczka!Wyglada naprawde jak taka swinka z kija pieczona nad ogniskiem z jablkiem w buzi!niech lepiej nie krytykuje innych i nie kopie dolow pod kolezankami z tej samej stacji!!!
Odpowiedz
51 17
zgłoś
gość 29.01.2016 10:09
Gessler jest super w programie i nikogo nie udaje,
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 29.01.2016 10:10
Gość: Teź nie znoszę włosów w jedzeniu
No co ty, serio? To chyba jesteś jedyna na świecie!
Odpowiedz
10 1
zgłoś
gość 29.01.2016 10:11
one chyba nawet razem zagrały sprzątaczki w Niani?
Odpowiedz
19 5
zgłoś
gość 29.01.2016 10:11
Wellman jest po prostu fałszywa. Tu się całuje z Gesslerową, a za chwilę ją obgaduje.
Odpowiedz
10 7
zgłoś
gość 29.01.2016 10:12
Gessler jest super w programie i nikogo nie udaje,
Odpowiedz
17 2
zgłoś
gość 29.01.2016 10:12
gość:
gość: Gessler jest super w programie i nikogo nie udaje,
Skoro nie udaje, to jest takim chamem na co dzień. Więc niech spada.
A ty idź lizać po tyłkach restauratorów co ci dają stare śmierdzące żarcie do jedzenia. Do nich nie trafia nic innego jeszcze się bronią, że dobrze robią.
Odpowiedz
21 4
zgłoś
gość 29.01.2016 10:13
Lubię Magdę Gessler, ale NIE powinna z rozpuszczonymi włosami wchodzić nawet za próg kuchni. W wielu odcinkach Kuchennych Rewolucji, Pani Magda jako jedyna miała rozpuszczone włosy i brak rękawiczek. Skoro wymaga higieny od innych powinna również wymagać jej od siebie.
Odpowiedz
14 14
zgłoś
gość 29.01.2016 10:13
powiem tak, Dorota Wellman powinna zniknac z wizji , bo jej gadka jest nie do zniesienia. Chciałaby czyms zabłysnać, ale niestety klapa. razem z pauliną młynarska sa do nie strawienia
Odpowiedz
15 6
zgłoś
gość 👤 29.01.2016 10:13
jak to ludziom nie można ufać ... robią co innego mówią co innego ... króluje dwulicowość ! szkoda bo tracimy do siebie przez to szacunek.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 337