Piątek 29.01.2016

Właściciel Gothic Cafe o Dodzie: "Do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona"

Dorota Rabczewska Doda Gothic Cafe Bogdan Gałązka

Właściciel Gothic Cafe o Dodzie: "Do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona"

Dorota Rabczewska słynie z wybuchowego i wymagającego charakteru. Celebrytka ma na koncie kilka wykroczeń. Przykładowo pobiła swojego menedżera, co zarejestrowała kamera (zobacz: Doda BIJE byłego menedżera! PIJANA?) i ponoć rzuciła się na Agnieszkę Szulim zamkniętą w toalecie. Zobacz: Doda POBIŁA SZULIM?! "Rzuciła się na mnie z łapami!" Kolejna osoba donosi o tym, jak Doda zachowuje się w miejscach publicznych. Tym razem jest to Bogdan Gałązka, właściciel luksusowej restauracji, do której gwiazda ma zakaz wstępu.

W show Na Tapecie emitowanym w Superstacji restaurator opowiedział, jakimi klientkami są celebrytki. Najlepiej zapamiętał wizytę Dody. W programie tak oto zrelacjonował jej wizytę w swoim lokalu:

Goszczę u siebie różne gwiazdy. Najbardziej zirytowała mnie pani Rabczewska. Była jakaś impreza w Malborku i ona śpiewała i potem była kolacja. Zazwyczaj te kolacje gwiazd odbywają się potem u mnie w restauracji. Ona chciała być taka zabawna, my pięknie nakryliśmy stół, jak to na zamku, a ona wzięła marker i napisała mi życzenia na obrusie. Doprowadziła mnie tym do szewskiej pasji.

Była chimeryczna, tego nie je, tamtego nie je - dodał. Zaczęła się nieprzyzwoicie zachowywać dla moich pracowników i to był drugi raz, ja powiedziałem do jej menedżera, że albo pan zabierze stąd tę panią, albo ja wezwę policję. Faktycznie menedżer zabrał ją pod rękę i wyprowadził. Ona już do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona.

Bogdan Gałązka wspomina także, że gościł Agnieszkę Szulim z narzeczonym. Gwiazda TVN’u może jeszcze odwiedzać jego restaurację:

Pani Agnieszka Szulim była z chłopakiem w zeszłym roku, zobaczyła zamek. Zresztą było bardzo miło, ja miło wspominam.

Zobacz: Doda pobiła się z transwestytą!

Właściciel Gothic Cafe o Dodzie: "Do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona"Właściciel Gothic Cafe o Dodzie: "Do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona"Właściciel Gothic Cafe o Dodzie: "Do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona"Właściciel Gothic Cafe o Dodzie: "Do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona"Właściciel Gothic Cafe o Dodzie: "Do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (265)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 265
Odpowiedz
1087 182
zgłoś
Gość 29.01.2016 15:32
Dorotka ze wsi wyjdzie, wieś z Dorotki nigdy
Odpowiedz
28 3
zgłoś
gość 29.01.2016 15:32
PIATEK!
Odpowiedz
44 9
zgłoś
gk 29.01.2016 15:33
Prostaczka
Odpowiedz
394 51
zgłoś
STOP! 29.01.2016 15:33
Pudel to teraz tylko pisze o pani Gessler, Siwiec, Dodzie, Rozenek, polityce i ukochanej przez redakcje Kim Kardashian...
Odpowiedz
10 10
zgłoś
gość 29.01.2016 15:33
Czekam jutro na wywiad w DDTVN Artura Szpilki - Wider tak mocno nie bije :D
Odpowiedz
293 35
zgłoś
gość 29.01.2016 15:33
Na ostatnim zdjęciu mamy jak rozumiem poszukać ukrytej Dody. Dośka wyłaź z pod stołu raz dwa trzy .
Odpowiedz
33 25
zgłoś
gość 29.01.2016 15:33
TO w koncu kto Doda czy Szulim???
obie siebie warte :)
Odpowiedz
46 27
zgłoś
Gość 29.01.2016 15:33
Fajna reklame se pan kucharz robi ;-)
Odpowiedz
69 31
zgłoś
gość 29.01.2016 15:34
p,Szulim ma klasę a gdzie doda do niej fuj,
Odpowiedz
147 24
zgłoś
Gość 29.01.2016 15:35
Doda to wariatka. Ona nie ma ròwno pod sufitem.
Odpowiedz
74 18
zgłoś
gość 29.01.2016 15:35
pokazała gdzie jej miejsce BRAWO dla SZEFA
Odpowiedz
54 6
zgłoś
gość 29.01.2016 15:35
Tak się skompromitować...
Odpowiedz
143 28
zgłoś
gość 29.01.2016 15:35
Ten ciechanowski transior ma za grosz kultury !
Odpowiedz
50 3
zgłoś
gość 29.01.2016 15:35
Co ona tam wyciągła spomiędzy nóg ???
Odpowiedz
46 3
zgłoś
gość 29.01.2016 15:37
Wstyd! Zero klasy! Zero dobrego wychowania!
Odpowiedz
33 4
zgłoś
gość 29.01.2016 15:37
Jeszcze kogoś pobije Dodzina
Odpowiedz
38 4
zgłoś
gość 29.01.2016 15:39
Przecież to prostaczka !
Odpowiedz
47 4
zgłoś
gość 29.01.2016 15:40
Doda to plebs ...tyle w temacie !
Odpowiedz
33 6
zgłoś
Gość 29.01.2016 15:40
...Doda, wstydź się! myślałam, że masz więcej rozumu. ...
Odpowiedz
37 35
zgłoś
Gość 29.01.2016 15:44
szef zarozumiały,restauracja przeraklamowana Niestety musi liczyć na go ze klienci są różni.Szulim niczym nie różni się od Dody.Przed milionerem udaje porządną,a wszyscy wiemy co kocha tak naprawde.
Odpowiedz
21 8
zgłoś
gość 29.01.2016 15:47
widac ze to prostaczka bez manier
Odpowiedz
25 4
zgłoś
gość 29.01.2016 15:47
cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy!!!! wulgaryzm i tandeta już po kokardy u tej panny
Odpowiedz
26 6
zgłoś
gość 29.01.2016 15:48
Robaczewska zawsze ci sloma z butow wystawala!
Odpowiedz
8 2
zgłoś
Gość 29.01.2016 15:48
Maniura
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 29.01.2016 15:49
Dziwnym zbiegiem okolicznośc***anie chodzą do tych samych restauracji.
Odpowiedz
11 2
zgłoś
gość 29.01.2016 15:49
Buraczary czas sie skonczyl to pokazuje swoje wiesniackie korzenie
Odpowiedz
15 2
zgłoś
Gość 29.01.2016 15:49
Pudel to teraz tylko pisze o pani Gessler, Siwiec, Dodzie, Rozenek, polityce i ukochanej przez redakcje Kim Kardashian...
A o czym ma pisać ? O fizyce jądrowej :) hehe
Odpowiedz
9 2
zgłoś
gość 29.01.2016 15:49
opis starcia Dody z transwestyta made my day, hahahahaha!
Odpowiedz
13 6
zgłoś
gość 29.01.2016 15:50
Nie wiem czego się spodziewał po ludzkim śmieciu z Ciechanowa. Z obory można wyjść ale świnią zostaje się na zawsze
Odpowiedz
12 6
zgłoś
gość 29.01.2016 15:50
gość:
gość: Bo to burak cukrowy.... To sie nawet zachować nie potrafi....
a mnie ta historyjka śmierdzi, skoro życzenia mu napisała to chyba taka niekulturalna nie była, zresztą czemu wspomina o szulim i ją chwali? to tak jakby mu kasę dali, żeby jedną zjechał, a drugą przedstawił w dobrym świetle... no i jeszcze nie rozumiem, czemu jego restauracja jest podana z nazwy, przecie.ż to jest darmowa reklama w mediach!
Biedna Dodzia , wyprztykała się z kasy na artykuły o zrobieniu z siebie pośmiewiska w Paryżu, a Szulim ją załatwiła jednym pstryknięciem :D
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 265