Środa 03.02.2016

Maślak zapłaci TVN-owi ćwierć miliona kary?

Rafał Maślak Agent TVN

Maślak zapłaci TVN-owi ćwierć miliona kary?

Ekipa Agenta kończy właśnie nagrywanie programu w Republice Południowej Afryki. Uczestnicy, którzy odpadli jako pierwsi, wrócili już do Polski. Oczywiście nie powinni się z tym specjalnie afiszować, żeby nie psuć telewizji niespodzianki. Tak w każdym razie przewiduje ich umowa z TVN-em. Niestety, wytrzymanie kilku tygodni bez zamieszczania swoich zdjęć w internecie, dla niektórych okazało się za trudne. Na przykład dla Rafała Maślaka.

W podobny sposób dowiedzieliśmy się, że z programu odpadła Kamila Szczawińska. Zobacz: Uczestnicy "Agenta" zdradzą finał przed premierą?

Rafał, który niedawno zapewnił w Dzień Dobry TVN, że nie pokazuje w sieci swojej prywatności, tylko siebie w łóżku albo jedzącego śniadanie, nie mógł powstrzymać się przed zawiadomieniem fanów, że wrócił do kraju.

To było niezgodne z umową, którą podpisał z TVN. Stacji zależało na dyskrecji uczestników, by widzowie nie dowiedzieli się przed czasem, jak przebiegnie program. Zdjęcia powstają bowiem przed premierą telewizyjną zaplanowaną na wiosnę - pisze Fakt. Stacja domaga się teraz odszkodowania w wysokości 250 tysięcy złotych.

Model oczywiście nie chce zapłacić.

Liczy, że uda mu się z tego wszystkiego wykręcić - ujawnia pracownik stacji. Teraz mocno ograniczył swoją działalność w internecie.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (372)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 372
Odpowiedz
1051 122
zgłoś
gość 03.02.2016 09:10
Co Za Papla Z Tego Maślaka ......
Odpowiedz
1465 159
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:11
Uzależniony od sweet foci
Odpowiedz
61 3
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:12
Gapowe trzeba płacić, mogli ich na Kanały wysłać, a teraz wielkie halo.
Odpowiedz
203 28
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:12
Ten snapchat jest idiotyczny. Glupota
Odpowiedz
54 4
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:12
Co mu to teraz da, jak i tak wszyscy juz wiedzą?
Odpowiedz
453 44
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:13
Nie bede oglądać bo występują w nim celebryci gdyby występowali zwykli ludzie to by była duża oglądalność.
Odpowiedz
45 17
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:15
Przecież zdjęcia w łóżku czy lustrze można zrobić w różnych częściach świata.
Odpowiedz
80 12
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:15
Pajac,nie trawie go
Odpowiedz
979 87
zgłoś
gość 03.02.2016 09:15
Najdrozsze selfie w historii nalezy od dzis do Maslaka
Odpowiedz
61 23
zgłoś
idea 03.02.2016 09:16
PiS mial dobry start w rzadzie, ale teraz sobie dolek kopie z tym Rydzykiem. Upadnie jak platforma za 4lata jak sie nie opamieta. I powinien rozliczyc meza Kaczynskiej! to przestepca, nie powinno byc podwojnych standardow
Odpowiedz
33 9
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:16
A nastepna nasza Diwa kingusia wróci!!!
Odpowiedz
50 1
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:17
encja: kogo nie bolał ząb, ten nie wie co to ból :(
No zycze zebys innych bóli nie poznala ..
Odpowiedz
66 9
zgłoś
gość 03.02.2016 09:17
Taki zakochany w sobie ze nie mógł sie powstrzymac.
Odpowiedz
60 7
zgłoś
gość 03.02.2016 09:18
Za głupotę się płaci.a on niewątpliwie nie grzeszy intelektem.
Odpowiedz
45 2
zgłoś
gość 03.02.2016 09:18
Na fanpageu Agenta-Gwiazdy napisali nawet kto jest Agentem. :D
Odpowiedz
37 6
zgłoś
gość 03.02.2016 09:18
jaki maślak z tego Maślaka
Odpowiedz
39 2
zgłoś
gość 03.02.2016 09:20
Czemu mu hotelu nie opłacili? Przecież były informacje w necie że już wrócił.
Odpowiedz
39 4
zgłoś
gość 03.02.2016 09:20
Maślak odpadł i jeszcze się tym pochwalił. Bu ha ha.
Odpowiedz
9 2
zgłoś
gość 03.02.2016 09:21
gęsty grzebień
Odpowiedz
23 2
zgłoś
Gość M. 03.02.2016 09:23
encja: kogo nie bolał ząb, ten nie wie co to ból :(
Współczuję bolu, ale powiem ci szczerze ze bywaja gorsze bóle. Uwierz mi na slowo.
Odpowiedz
29 10
zgłoś
gość 03.02.2016 09:24
głupia c**a z tego.... no właśnie niby ma ptaka, a osobowość kobiety heheheheh
Odpowiedz
30 7
zgłoś
gość 03.02.2016 09:24
Mysle ze jest to ustawione, specjalnie powiedział, zeby zrobiła się afera, zeby mowiono o nowym programie....
Odpowiedz
33 2
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:25
On juz niech sie soba nie zesra!! Juz do zzygania z nim, narcyz!!
Odpowiedz
24 5
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:25
Maciej sieradzky jest agentem.
Odpowiedz
8 3
zgłoś
gość 03.02.2016 09:28
Missland, który organizuje Mistera Polski, niech zapłaci za grzeszki swojej męskiej maskotki. Forsę maja.
Odpowiedz
17 1
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:30
Pustostan
Odpowiedz
14 1
zgłoś
Gość 03.02.2016 09:31
Juz mnie on wpienia...ciaglę ma cos do powiedzenia,wszedzie sie wcina i w koncu sie doigrał przez długi ozor.Co za pała !
Odpowiedz
3 2
zgłoś
ja 03.02.2016 09:36
i bardzo dobrze
Odpowiedz
9 2
zgłoś
gość 03.02.2016 09:37
Kochać to nie znaczy zawsze to samo. Gdy się kocha siebie tak mocno, to się czasem płaci :)
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 03.02.2016 09:37
Nie chcę bronić Maślaka bo faktycznie przesadził z fotkami ale inni uczestnicy też wstawiali fotki może nie tak oczywiste jak Mąślak ale wstawiali. W tym momencie wystarczy przeszukać portale gwiazd i można już łatwo się dowiedzieć kto jest w 4 . Druga sprawa jest taka że uczestnicy którzy są dalej w Afryce też z stamtąd wstawiali fotki. Pudelek i te wszystkie portale też niech nie będą tacy mądrzy bo sami piszą że przyłapali Szczawisnką i Urbanskiego w Polsce.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 372