Wtorek 09.02.2016

TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"

Kuba Wojewódzki Anna Dereszowska Kamil Durczok TVN roast

TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"

Na początku lutego Kuba Wojewódzki opublikował "reklamę" pierwszego odcinka nowego sezonu swojego show. Na wideo kolejne osoby mówią, że odcinek jest zbyt ostry i na pewno nie zostanie wyemitowany. W tle widać... płaczącą Annę Dereszowską, którą pociesza "Król TVN-u". Nagranie wyglądało na ustawkę, ale najprawdopodobniej uczestnicy odcinka z Kubą mieli rację, że widzowie nie zobaczą go na antenie.

Na profilu Kuby Wojewódzkiego właśnie pojawił się wpis, w którym celebryta zapowiedział, że telewizja rozważa wstrzymanie emisji roastu.

WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE ROAST KUBY WOJEWÓDZKIEGO... N I E POJAWI SIĘ W TVN. Wszystkim którzy byli dziękuje i gratuluje. Reszcie współczuje – napisał Kuba.

Kuba w ramach “roastu” miał wysłuchać krytyki na swój temat, pokazać, że “ma do niej dystans” i odpowiedzieć krytykującym. Z tym ostatnim chyba trochę przesadził.

Jak podaje Super Express w trakcie roastu Wojewódzki nie oszczędził Dereszowskiej i wytknął jej romans z Kamilem Durczokiem. Z informacji tabloidu wynika, że Edward Miszczak uznał, że większość odcinka należałoby ocenzurować, inaczej nie nadaje się on do emisji.

Padało wiele wulgarnych słów. Śmiano się z Anny Dereszowskiej, że miała romans z Kamilem Durczokiem, a także sugerowano romans Wojewódzkiemu z Tomaszem Kammelem – powiedziała Super Expressowi osoba, która oglądała to na widowni.

Z naszych informacji wynika, że w najbliższych dniach zapadnie decyzja, czy roast Wojewódzkiego trafi do ramówki. To nie jedyny jego problem. W stacji mówi się coraz bardziej otwarcie, że 2016 rok może być jego ostatnim w TVN-ie.

Zobacz: Czy to ostatni sezon programu Kuby Wojewódzkiego w TVN-ie?

TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (234)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 234
Odpowiedz
1191 124
zgłoś
gość 09.02.2016 12:25
taaaaa sciema na promocje pffff
Odpowiedz
472 80
zgłoś
gość 09.02.2016 12:25
tonący brzytwy się chwyta...
Odpowiedz
946 96
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:26
Taa robi szum w okol tego zeby ludzie wyczekiwali czy pojawi sie to gowno w rv czy nie xd A wiadomo ze sie pojawi.
Odpowiedz
32 25
zgłoś
gość 09.02.2016 12:26
widocznie cos bylo na rzeczy.. przeszlosci nie wymazesz!
Odpowiedz
45 14
zgłoś
gość 09.02.2016 12:26
Błazenada
Odpowiedz
62 19
zgłoś
gość 09.02.2016 12:26
Wojewódzki to właśnie jest taki koleś od zabawiania głupimi żartami bezmyślnej gawiedzi. Na głupich robi kasę i tyle.
Odpowiedz
565 75
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:26
zalosne takie programy , serio ...
Odpowiedz
33 10
zgłoś
gość 09.02.2016 12:26
Halo gramyy hhaa pamiętam jak ze szkoły wracałam i kuba rozdawał płyty i kasety 'na antenie' haha
Odpowiedz
68 76
zgłoś
domix 09.02.2016 12:27
Ludzie dajcie spokój temu Wojewódzkiemu! Wszedzie hejt na niego, a to bardzo inteligentny facet!
Odpowiedz
15 5
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:27
Ehh....
Odpowiedz
19 6
zgłoś
gość 09.02.2016 12:27
brawo debile
Odpowiedz
36 8
zgłoś
gość 09.02.2016 12:27
płacze bo miała ten romans?
Odpowiedz
20 8
zgłoś
gość 09.02.2016 12:27
tonący BRZYDKO się chwyta
Odpowiedz
52 20
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:27
Wojewódzki to juz przereklamowany totalnie, niech dokona Coming Out'u i spitala
Odpowiedz
226 24
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:28
Pewnie tak mówią tylko po to zeby więcej osób obejrzało
Odpowiedz
43 13
zgłoś
gość 09.02.2016 12:28
domix: Ludzie dajcie spokój temu Wojewódzkiemu! Wszedzie hejt na niego, a to bardzo inteligentny facet!
Inteligentni ludzie wiedzą, że wartością jest szanowanie innych.
Odpowiedz
13 16
zgłoś
gość 09.02.2016 12:28
Mam nadzieję że będzie na Youtup
Odpowiedz
45 12
zgłoś
wuj Stanisław 09.02.2016 12:28
on sie śmieje w programie, w życiu śmieją się z niego. Leśny dziadek.
Odpowiedz
57 2
zgłoś
Agnieszka 09.02.2016 12:28
To zwykła promocja programu. Im więcej chaosu, łez, skandali i niedopowiedzeń tym więcej widzów. To dziś przyciąga ludzi. Niestety.
Odpowiedz
38 3
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:28
Tvn nakręca promocje oni są tak już beznadziejnie źr największe g bez cenzury puszcza żeby tylko było trochę szumu
Odpowiedz
56 6
zgłoś
gość 09.02.2016 12:28
Wiem, że nie na temat, ale mam to gdzieś. Czy tylko ja nienawidzę szafiarek? Jak widzę jak te wszystkie 14-letnie, czy 18-letnie dziewczyny się jarają Maffashion, albo Mercedes to mnie krew zalewa? Za co One mają tyle kasy? Te piękne apartamenty, super ciuchy, najnowsze gadżety? Za zrobienie sobie zdjęcia? A inni harują 8 godzin za 1600 miesięcznie? Jakie to jest niesprawiedliwe
Odpowiedz
34 1
zgłoś
gość 09.02.2016 12:28
specjalnie tak pisz zeby podsycac atmosfere i czekac i obgryzac paznokcie
Odpowiedz
14 1
zgłoś
TeVałEn kłamie 09.02.2016 12:29
!!! :P
Odpowiedz
24 6
zgłoś
gość 09.02.2016 12:29
moze i miala z tyloma juz byla to nic mnie w tv nie zdziwi
Odpowiedz
17 19
zgłoś
gość 09.02.2016 12:29
chamówa z dereszowska
Odpowiedz
38 0
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:29
BZDURA! Przecież oni w ten sposób to reklamują! Cały czas zapowiadają tą żenadę. A Anka gra.
Odpowiedz
17 4
zgłoś
gość 09.02.2016 12:30
Tylko naiwniacy nie mający własnego zdania oglądają TVN ...
Odpowiedz
11 2
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:30
Gość: Taa robi szum w okol tego zeby ludzie wyczekiwali czy pojawi sie to gowno w rv czy nie xd A wiadomo ze sie pojawi.
Dokładnie tak samo pomyslałam poza tym widac było ze to ustawka - jyz nie wiedza co wymyślić zeby przyciągnąć widzów -ja i tak tego nie obejrzę
Odpowiedz
3 8
zgłoś
Gość 09.02.2016 12:30
Gość: zalosne takie programy , serio ...
Serio zkond fiesz ?
Odpowiedz