Niedziela 21.02.2016

Kraśko płaci za szkołę syna 141 tysięcy rocznie!

Natasza Urbańska Janusz Józefowicz Bartosz Opania Paweł Wilczak Joanna Brodzik Piotr Rubik Piotr Kraśko

Kraśko płaci za szkołę syna 141 tysięcy rocznie!

Wśród celebrytów od lat panuje moda na posyłanie dzieci do drogich prywatnych, a najlepiej dwujęzycznych szkół. Rozpiętość cen i ofert jest ogromna. Jak donosi Fakt, najmniej za edukację dzieci płacą Bartosz Opania i Natasza Urbańska. Bartosz swojego syna i córkę zapisał do prywatnej szkoły katolickiej. Kosztuje go to 24 tysięcy rocznie za dwójkę dzieci. Natasz Urbańska posyła córkę Kalinkę do dwujęzycznej podstawówki, która gwarantuje, że lekcje angielskiego będą prowadzone wyłącznie rzez cudzoziemców. Urbańska i Józefowicz płacą za to 21 tysięcy rocznie.

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik zapisali Jana i Franciszka do prywatnej szkoły o profilu sportowym. Płacą 31 tysięcy rocznie za dwoje dzieci. Dwaj synowie Małgorzaty Rozenek uczą się w prywatnej szkole francuskojęzycznej. Rok nauki jednego dziecka kosztuje 19 tysięcy złotych. Do tego należy doliczyć wpisowe, płacone co roku, w wysokości 1600 zł.

Piotr Rubik, mimo że sam prowadzi szkołę muzyczną, swoją córkę Helenkę zapisał do szkoły brytyjskiej. Rok nauki kosztuje w niej 68 tysięcy. Rekordzistą jednak jest Piotr Kraśko. Za rok nauki Konstantego i Aleksandra w szkole brytyjskiej z indywidualnym tokiem nauczania płaci 141 tysięcy rocznie.

Zobacz: Kraśko i Fereinstein wracają do Gałkowa! "Piotr chce się skupić na rodzinie"


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (394)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 394
Odpowiedz
772 175
zgłoś
gość 21.02.2016 00:06
Dobrze ze wydaje na dziecko a nie na d*****.
Odpowiedz
298 107
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:07
Ucz sięycz bo nauka to do kasy na biedronki klucz
Odpowiedz
35 35
zgłoś
gość 21.02.2016 00:07
skandal !
Odpowiedz
3 13
zgłoś
gość 21.02.2016 00:07
DŻESZKI
Odpowiedz
66 16
zgłoś
gość 21.02.2016 00:07
szkola dla bogatych dzieci.
Odpowiedz
79 23
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:08
Chyba placil.Po czystkach Kurskiego pewnie i w potrfelu skromniej.
Odpowiedz
600 294
zgłoś
gość 21.02.2016 00:08
Nowobogaccy myślą, że jak poślą dziecko do drogiej szkoły to są cool i super...
Odpowiedz
63 18
zgłoś
gość 21.02.2016 00:08
pewnie szkoła bezstresowa dla dzieci skoro rodzice tyle płacą a nie to co czasami w zwykłych szkołach
Odpowiedz
705 151
zgłoś
gość 21.02.2016 00:09
Też bym posłała do prywatnej, gdyby było mnie na to stać.
Odpowiedz
61 15
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:10
Dorobił sie w wiadomosciach to ma. Gośka czuła kasé
Odpowiedz
43 14
zgłoś
mysza 21.02.2016 00:12
Ten, co to pisał, chyba w ogóle do szkoły nie chodził...
Odpowiedz
53 27
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:12
Niech placa skurczysyny! Powinie im sie golen to ciekawe jak smarkacze sobie w wyimaginowanym swiecie poradza!
Odpowiedz
58 14
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:13
Stać ich więc płacą. Każdy chce jak najlepiej dla swojego dziecka
Odpowiedz
44 25
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:14
gość:
gość: Ja swoje dziecko poślę do katolickiej szkoły, żeby miało jakiś kręgosłup moralny... w przeciwieństwie do tych amoralnych lewaków .
taaa może jeszcze kręgosłup złodzieja rydzyka
Haha dokładnie :P
Odpowiedz
49 15
zgłoś
gość 21.02.2016 00:14
Dlaczego dzieci Rozenek mają zakryte twarze a np. córka Nataszy nie?
Odpowiedz
16 22
zgłoś
ddeew 21.02.2016 00:16
szkoda, ze Jarek K. nie ma dzieci! Pudel napisał o tym!
Odpowiedz
37 14
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:18
No to czas do publicznej poslac bo sie panstwowa posadka skonczyla
Odpowiedz
71 14
zgłoś
Pytam 21.02.2016 00:24
Czy z takich dzieci wyrośnie Coś Lepszego?
Odpowiedz
66 35
zgłoś
gość 21.02.2016 00:25
Boże widzisz i nie grzmisz, a tyle dzieci w Polsce nie ma na chleba - gdzie oni kradną i komu kasę!
Odpowiedz
35 4
zgłoś
gość 21.02.2016 00:26
gość: Dlaczego dzieci Rozenek mają zakryte twarze a np. córka Nataszy nie?
yyy, bo Natasza pozowala z dzieckiem publicznie na sciance, a Rozenkowej sa zrobione przez paparazzi na komunii dziecka?
Odpowiedz
14 16
zgłoś
gość 21.02.2016 00:26
ddeew: szkoda, ze Jarek K. nie ma dzieci! Pudel napisał o tym!
szkoda ,że ciebie matka ziemia nosi !
Odpowiedz
226 38
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:27
A czego tam uczą w tej szkole za 141 tysiecy??? Lotów na księżyc? Pycha posunięta do granic absurdu!
Odpowiedz
65 14
zgłoś
jak żyć 21.02.2016 00:27
Ojej i za co teraz to biedne dziecko Kraśki będzie się edukowało? Okrutnicy zabrali ojcu pracę i być może malec nie będzie miał szansę na dalszą edukację w Stanach jak córy Lisa :((
Odpowiedz
21 1
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:29
gość: Dlaczego dzieci Rozenek mają zakryte twarze a np. córka Nataszy nie?
Bo Natasza swoje dziecko wzięła na ściankę, gdzie liczyła się z obecnością fotoreporterów, a dzieci Rozenek były fotografowane w sytuacji prywatnej, poza tym nigdy ich nie pokazywała.
Odpowiedz
43 16
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:29
Gdzie ten ciul tyle kasy nakradł?
Odpowiedz
75 9
zgłoś
Gość 21.02.2016 00:30
Czy tak naprawde te dzieci będą umiały więcej? Wątpię i w państwowych szkołach jak ktos chce się uczyć wyniesie dużo. Samemu trzeba ćwiczyć nikt do głowy nie włoży jak ktos tłumok
Odpowiedz
8 3
zgłoś
gość 21.02.2016 00:32
ja też płacę $21.600 za rok orthodontics
Odpowiedz
21 5
zgłoś
gość 21.02.2016 00:33
Gość: Gdzie ten ciul tyle kasy nakradł?
TVP POlska go zatrudniła.
Odpowiedz