Niedziela 28.02.2016

Ekipa Jude Lawa ZAATAKOWANA W OBOZIE DLA UCHODŹCÓW w Callais!

Jude Law Calais kryzys imigracyjny uchodźcy imigranci

Ekipa Jude Lawa ZAATAKOWANA W OBOZIE DLA UCHODŹCÓW w Callais!East News

Kryzys emigracyjny dotknął całą Europę i nawet w krajach zamkniętych dla uchodźców jest to jeden z najważniejszych tematów społecznych. Celebryci korzystają z zainteresowania tym problemem i chętnie zajmują oficjalne stanowisko, ściągając na siebie uwagę mediów i prowokując dyskusję wokół swoich wypowiedzi.

Zobacz: Clooney spotkał się z... Angelą Merkel! "WYRAZIŁ CAŁKOWITE POPARCIE dla jej polityki azylowej"

Robert Burneika pokazał zdjęcie ze strzelnicy: "Trening przed uchodźcami!"

Ostatnio w sprawę uchodźców zaangażował się Jude Law, który odwiedził z ekipą filmowców obóz pod Calais, zwany "Dżunglą". Aktor postanowił nakręcić tam klip promujący wpuszczanie uchodźców do Wielkiej Brytanii. Apelował do Davida Camerona, by wpuścił do kraju setki dzieci. Sam wystylizował swoje drogie ubrania tak, żeby wyglądał "biednie", jak jeden z Syryjczyków, o których był film.

Najwyraźniej jednak sami zainteresowani nie byli zadowoleni, że Law kręci film na ich temat. Co więcej, uznali, że obecność bogatego aktora i jego ekipy na "ich" terenie, może się opłacić. Kiedy tylko wyłączono kamery, ochroniarze aktora zostali okradzeni z telefonów komórkowych. Całą ekipa została pożegnana przez mieszkańców Dżungli lecącymi w ich kierunku kamieniami.

Byliśmy zszokowani, gdy zobaczyliśmy, że niektórzy imigranci zachowują się jak kibole - Sunday People cytuje jednego ze świadków. Ciskano kamieniami w grupę ochroniarzy, a dwóm pogruchotano lub skradziono telefony.

Zgodnie z najnowszą decyzją francuskich władz, część mieszkańców obozu w Callais musi opuścić go do najbliższego wtorku, w przeciwnym razie interweniować ma wojsko. To pierwszy etap likwidowania Dżungli. Działacze organizacji charytatywnych twierdzą, że sytuacja ta wywołuje napięcie wśród uchodźców, gdyż ponad 3000 ludzi, w tym setki dzieci, ponownie straci dach nad głową.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (390)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 390
Odpowiedz
18 34
zgłoś
gość 28.02.2016 17:47
łubi dubi
Odpowiedz
89 147
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:47
Przez takich ludzi będą odsyłani również ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
Odpowiedz
21 25
zgłoś
gość 28.02.2016 17:47
gość: łubi dubi
no ładnie ...
Odpowiedz
78 15
zgłoś
gość 28.02.2016 17:48
zadna promocja nie jest zła...?
Odpowiedz
86 17
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:48
Ha ha ha, miło?
Odpowiedz
3080 347
zgłoś
gość 28.02.2016 17:48
Czemu poszedł z ochroniarzami skoro według niego uchodzcy nie stwarzają zagrozenia i powinni być wpuszczani?
Odpowiedz
208 23
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:48
No to mu podziękowali :D
Odpowiedz
1967 175
zgłoś
gość 28.02.2016 17:48
Mieli szczęście, że pogruchotano im telefony a nie kośći!
Odpowiedz
2520 242
zgłoś
gość 28.02.2016 17:48
po raz kolejny bogaci ludzie pokazują jak niewiele wiedzą o tym co się dzieje wśród szarych ludzi
Odpowiedz
1323 136
zgłoś
gość 28.02.2016 17:48
Co za przygłup. Anjelina Jolie od siedmiu boleściz
Odpowiedz
30 12
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:49
Chore..
Odpowiedz
155 16
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:49
gość: Czemu poszedł z ochroniarzami skoro według niego uchodzcy nie stwarzają zagrozenia i powinni być wpuszczani?
Dobre pytanie
Odpowiedz
21 12
zgłoś
toldi 28.02.2016 17:49
masakra
Odpowiedz
173 30
zgłoś
gość 28.02.2016 17:49
Tylko Korwin był przeciwko imigrantom... Władza mnie zawiodła, i to bardzo...
Odpowiedz
1418 122
zgłoś
gość 28.02.2016 17:49
Idiota niech ich teraz zaprosi do siebie do domu
Odpowiedz
95 12
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:50
W końcu to Dżungla
Odpowiedz
189 16
zgłoś
gość 28.02.2016 17:50
niby pomagaja ale tylko przed kamerami potem uciekaja do kraju ,ktory jest winien całej tej sytuacjii i zapominaja o problemie tak to wyglada a cierpimy na tym my Europejczycy !!!
Odpowiedz
167 13
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:50
Ciekawe co teraz mysli o tych biednych uchodzcach?
Odpowiedz
2 17
zgłoś
gość 28.02.2016 17:50
ok
Odpowiedz
114 12
zgłoś
gość 28.02.2016 17:50
Jesli Ich wezmie na wlasne utrzymanie i odpowiedzialnosc, to nie wpuszcza.
Odpowiedz
19 103
zgłoś
P. 28.02.2016 17:50
No, ale nie wszyscy kradną i rzucają kamieniami, prawda? : P
Odpowiedz
132 16
zgłoś
gość 28.02.2016 17:50
My też się będziemy dokładać na ich utrzymanie, a potem będzie strach wyjść z domu.
Odpowiedz
8 26
zgłoś
gość 28.02.2016 17:50
kocham age!
Odpowiedz
86 10
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:51
No i bardzo mu dobrze. Niech jeszcze bardziej ich broni XD
Odpowiedz
155 11
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:51
Zamiast poczuć współczucie tylko utwierdzilam się w przekonaniu ze to dzicz. Jude obawiam się ze nikogo nie przekonałeś tą akcją.
Odpowiedz
139 10
zgłoś
gość 28.02.2016 17:52
kurcze lata sie pracuje buduje tworzy europe a tu taka zgraja przyjedzie i mysli ze im sie nalezy od tak
Odpowiedz
68 6
zgłoś
gość 28.02.2016 17:52
niech ich przyjmie do siebie do domu- przeciez moze wystapic o wizy dla conajmniej kilkunastu z nich. Takie milosierdzie na pokaz jest niesmaczne.
Odpowiedz
55 4
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:53
Gość: Przez takich ludzi będą odsyłani również ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
To nie biedni ludzie nie wyjechali z Syrii,tylko bogaci.Taki wyjazd kosztuje mnóstwo pieniędzy....
Odpowiedz
62 5
zgłoś
Gość 28.02.2016 17:53
No i rola dobrej, współczujące duszyczki się nie sprawdziła w konfrontacji z rzeczywistością... Życie to niestety nie film Panie Celebryto. Prawdopodobnie co najmniej połowa mieszkających w tym obozie to imigranci, a nie uchodźcy.
Odpowiedz