Czwartek 10.03.2016

Korwin-Mikke o orzeczeniu Trybunału: "Mamy WOJNĘ DOMOWĄ! Niech wojsko przejmie władzę w Polsce!"

Janusz Korwin-Mikke Trybunał Konstytucyjny orzeczenie Prawo i Sprawiedliwość

Korwin-Mikke o orzeczeniu Trybunału: "Mamy WOJNĘ DOMOWĄ! Niech wojsko przejmie władzę w Polsce!"

Awantura wokół Trybunału Konstytucyjnego trwa od końca ubiegłego roku. Od tej pory politycy każdej opcji politycznej zdążyli już skrytykować lub poprzeć działania TK. Ostatnio opozycja walczy o to, by opublikować wyrok Trybunału kwestionujący zmiany autorstwa Prawa i Sprawiedliwości. Oprócz Internetu, wyrok wyświetlono także na siedzibie kancelarii premiera. Przypomnijmy: Partia Razem publikuje wyrok Trybunału Konstytucyjnego na... kancelarii Beaty Szydło!

Swoją opinię wyraził także Janusz Korwin-Mikke. Polityk w specjalnym nagraniu na YouTube'ie stwierdził, że jeśli Trybunał nie uznaje zmian PiS-u, a partia bagatelizuje tę opinię, mamy do czynienia z wojną domową. Zdaniem Korwin-Mikkego w tej sytuacji władzę w kraju powinno przejąć wojsko:

Jeżeli rząd konsekwentnie będzie uznawał decyzję Trybunału Konstytucyjnego za nieistotną, to mamy wojnę domową. W takim przypadku kolejny raz apeluję do wojska, żeby przejęło władzę. To jest obowiązek wojska, żeby ratować państwo, które rozpada wskutek działań tych ludzi - powiedział.

Korwin-Mikke skomentował także informacje o rzekomym przecieku projektu ustaw o Trybunale i stwierdził, że jeśli okażą się one prawdziwe, należałoby aresztować wszystkich sędziów:

Gdyby to była prawda, jest to powód, żeby rzeczywiście powiedzieć, że istnieje spisek przeciw państwu i aresztować cały Trybunał Konstytucyjny - powiedział.

Przypomnijmy, że Korwin-Mikke jest też przeciwny dawaniu 500 złotych na dziecko "śmieciom ludzkim": Korwin-Mikke o 500 złotych na dziecko: "To zaśmieci naród polski ŚMIECIEM LUDZKIM!"

fot. Facebook (M. Zawisza)fot. Facebook (M. Zawisza)

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (375)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 375
Odpowiedz
503 137
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:31
nie wiem, czy sie smiac, czy plakac nad tym cyrkiem
Odpowiedz
291 192
zgłoś
gość 10.03.2016 16:31
nie wiem kto głosuje na tego szowinistę- oszołoma !
Odpowiedz
237 149
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:32
Panu juz podziekujemy !
Odpowiedz
215 137
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:32
Zjedz Snikersa bo strasznie gwiazdorzysz...
Odpowiedz
492 294
zgłoś
gość 10.03.2016 16:32
ten Pan powinien w końcu udać się do psychiatry. Oddałby przysługę sobie i innym.
Odpowiedz
371 279
zgłoś
gość 10.03.2016 16:34
Jestem za PIS, tyle w temacie. Mamy dobre zmiany w Polsce, za platfusów, było gorzej
Odpowiedz
158 95
zgłoś
gość 10.03.2016 16:35
proszę nie straszyć Polaków naród nie jest głupi !!!
Odpowiedz
129 77
zgłoś
gość 10.03.2016 16:35
czy naprawde ten pan jest odpowiedzialnym czlowiekem i politykiem???
Odpowiedz
290 104
zgłoś
gość 10.03.2016 16:36
gość: sam ciulu zachęcałeś do głosowania na Kaczyńskiego!!!
nigdy w zyciu nie zachecał chyba ogladasz za duzoo tvn-u hahaha
Odpowiedz
114 93
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:37
Idz Korwin i sie lecz!
Odpowiedz
97 72
zgłoś
gość 10.03.2016 16:37
Uzyteczny glupiec
Odpowiedz
74 78
zgłoś
gość 10.03.2016 16:37
Korwin chrzani głupoty, kiedys go lubiłam, ale teraz chyba mu cos do głowy uderza, sam nic nie zrobił a żałuje rodzinom pieniedzy na dzieci...
Odpowiedz
89 92
zgłoś
gość 10.03.2016 16:38
juz dawno powinno wojsko wyjść i pogonić to pisowskie dziadostwo
Odpowiedz
462 154
zgłoś
gość 10.03.2016 16:38
Największym grzechem Korwina jest to ze nikt go nie kuma bo naród jest za głupi... te nagonki i przekręcanie jego wypowiedzi. Masakra
Odpowiedz
34 54
zgłoś
smutne 10.03.2016 16:38
Ci ktorzy wypowiadaja sie nienawistnie w stosunku do Polakow na forach to nie sa prawdziwi Polacy, ci ktorych pradziadki i pramatki walczyly o niepodleglosc zniewolonej przez ateistow Polski!
Odpowiedz
59 56
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:38
gość: dojdzie do tego przez Kaczora jego sektę podziękować tym którzy bezmyślnie głosowali na PIS
A co wolalbys dales zlodziejski rzad?
Odpowiedz
97 19
zgłoś
gość 10.03.2016 16:38
przecież my armii nie mamy
Odpowiedz
44 46
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:39
gość: juz dawno powinno wojsko wyjść i pogonić to pisowskie dziadostwo
Ciebie zomo powinno dawno zgarnac!
Odpowiedz
23 43
zgłoś
gość 10.03.2016 16:39
smutne: Ci ktorzy wypowiadaja sie nienawistnie w stosunku do Polakow na forach to nie sa prawdziwi Polacy, ci ktorych pradziadki i pramatki walczyly o niepodleglosc zniewolonej przez ateistow Polski!
a K Mikke nalezy do ruchu antypolskiego, antypatriotycznego niestety
Odpowiedz
42 15
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:39
gość: nie wiem kto głosuje na tego szowinistę- oszołoma !
Szowinista, który twierdzi że kobiety są mądrzejsze, bo jak to mówi: Nie zna żadnej kobiety, która latalaby za facetem, bo ma ładne nogi w odróżnieniu od facetów...wiec sio z powtarzaniem tych bzdetów!
Odpowiedz
201 40
zgłoś
gość 10.03.2016 16:40
gość: Korwin chrzani głupoty, kiedys go lubiłam, ale teraz chyba mu cos do głowy uderza, sam nic nie zrobił a żałuje rodzinom pieniedzy na dzieci...
tak żałuje durna pało:D bo żeby ci dać 500 zl komuś trzeba zabrać 700zł!
Odpowiedz
33 49
zgłoś
gość 10.03.2016 16:40
Przestań dziadu szczuć Polaków na Polaków i jeszcze wojsko napuszczać! Drugi Jaruzelski się znalazł! A paszoł won!
Odpowiedz
29 15
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:41
Gość: Dwie bandy po i pis walczą o partyjne interesy, a dobro kraju mają w d.....
To znaczy ze albo jestes zaglupi albo nie uwazasz kto i co mowi!
Odpowiedz
9 9
zgłoś
gość 10.03.2016 16:41
super to: "na YouTube'ie"
Odpowiedz
44 66
zgłoś
gość 10.03.2016 16:41
To zydowski komunista , kaczor przynajmniej chce zachowac wartosci w Polsce, ktore lewica tak uparcie rozwala, ta lewica ktora rozprzedala Polske :(
Odpowiedz
21 16
zgłoś
gość 10.03.2016 16:41
gość:
smutne: Ci ktorzy wypowiadaja sie nienawistnie w stosunku do Polakow na forach to nie sa prawdziwi Polacy, ci ktorych pradziadki i pramatki walczyly o niepodleglosc zniewolonej przez ateistow Polski!
a K Mikke nalezy do ruchu antypolskiego, antypatriotycznego niestety
k***in do Antypolski hahah ty durna lewacka pipko:) lepiej nie głosuj... zostaw to ludziom z mózgiem:)
Odpowiedz
9 22
zgłoś
prawda 10.03.2016 16:42
gość: To zydowski komunista , kaczor przynajmniej chce zachowac wartosci w Polsce, ktore lewica tak uparcie rozwala, ta lewica ktora rozprzedala Polske :(
nie ufam mu!
Odpowiedz
26 11
zgłoś
gość 10.03.2016 16:42
gość: To zydowski komunista , kaczor przynajmniej chce zachowac wartosci w Polsce, ktore lewica tak uparcie rozwala, ta lewica ktora rozprzedala Polske :(
kaczor jest lewakiem;/ a Korwin prawicowcem a z komuna nie ma nic wspolnego!
Odpowiedz
21 22
zgłoś
Gość 10.03.2016 16:43
Wali w leb na starosc,wez leki na uspokojenie
Odpowiedz
19 23
zgłoś
gość 10.03.2016 16:43
Gość:
gość: juz dawno powinno wojsko wyjść i pogonić to pisowskie dziadostwo
Ciebie zomo powinno dawno zgarnac!
ty pedale co kochasz czarną mafię jak bronisz kaczke i jej sekte won z kraju gnoju do lekcji
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 375