Środa 16.03.2016

60-letnia Kris Jenner płaci 35-letniemu kochankowi... 80 tysięcy miesięcznie!

Kris Jenner Corey Gamble

60-letnia Kris Jenner płaci 35-letniemu kochankowi... 80 tysięcy miesięcznie!

Kris Jenner romansowała z młodszymi mężczyznami jeszcze na długo przed ogłoszeniem światu przez jej męża, Bruce'a Jennera, dokonania korekty płci i stania się Caitlyn. Zgodnie z prawem stanu Kalifornia ich małżeństwo ustało w momencie orzeczenia zmiany płci, teraz więc przedsiębiorcza seniorka rodu nie musi już ukrywać swoich kochanków.

60-letnia Kris musi zabiegać o zainteresowanie mężczyzn w wieku jej syna za pomocą regularnych przelewów na ich konto. Jak donosi The Mirror, aktualny kochanek celebrytki, 35-letni Corey Gamble, dostaje od niej 20 tysięcy dolarów (około 80 tysięcy złotych) miesięcznie "kieszonkowego". Niestety dla Jenner, Gamble zażądał właśnie podwyżki.

Opiekuje się jej dziećmi, załatwia jej sprawy, a nawet robi masaże! - relacjonuje informator tabloidu. Doszedł do wniosku, że Kris płaci mu stanowczo za mało.

Najwyraźniej jednak jakoś się dogadali, bo paparazzi widzieli Gamble'a w miniony weekend na zakupach w luksusowych butikach w Los Angeles.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (176)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 176
Odpowiedz
298 72
zgłoś
Gość 16.03.2016 03:08
jaką bzdurę jeszcze wytworzycie?
Odpowiedz
662 134
zgłoś
BBB 16.03.2016 03:08
Jej sprawa. Stać ją. Po co komuś zaglądać pod kołdrę?
Odpowiedz
23 10
zgłoś
Gośćbom 16.03.2016 03:08
Chore.
Odpowiedz
27 10
zgłoś
gość 16.03.2016 03:32
na tej torebce powinno być white Trash
Odpowiedz
22 8
zgłoś
gość 16.03.2016 04:12
patologia feeeee
Odpowiedz
202 34
zgłoś
Gość 16.03.2016 04:41
Płacenie za coś co jest normalne w związku?! Chore.. Miłość za pieniądze, tylko czy to miłość jest czy biznes?
Odpowiedz
78 24
zgłoś
klaudiusz 16.03.2016 05:37
jaka matka taka corka...
Odpowiedz
22 5
zgłoś
gość 16.03.2016 06:14
kupiła sonie chłopaka-dobre,....Może dziś mężowy zakomunikuje żeby mnie wykupił...
Odpowiedz
11 3
zgłoś
Gość 16.03.2016 06:22
Gość: Płacenie za coś co jest normalne w związku?! Chore.. Miłość za pieniądze, tylko czy to miłość jest czy biznes?
Nie doczytałas ze to jej kochanek a nie facet? No wlasnie..
Odpowiedz
8 1
zgłoś
Gość 16.03.2016 06:27
Pudel daj spokój. Co Wy jeszcze wymyślicie ?
Odpowiedz
13 2
zgłoś
Gość 16.03.2016 06:33
Obrzydliwe....
Odpowiedz
16 2
zgłoś
:) 16.03.2016 06:38
Ejjj lepiej od niego wyglądam ja chce 100 tys rob babo co chcesz tylko plac w terminie!
Odpowiedz
15 4
zgłoś
mecenas 16.03.2016 06:48
Ehh.A gdzie szacunek, partnerstwo, fajne chwile z kochajacym partnerem/ partnerka...To wszystko plytkie, zmaterializowane....
Odpowiedz
23 3
zgłoś
gość 16.03.2016 06:57
Niech go pogoni i zatrudni Polaka będzie taniej; )
Odpowiedz
17 10
zgłoś
yebaka 16.03.2016 07:08
ja bym ją masował i pukał co 2 godziny za połowe tej kasy!!!
Odpowiedz
9 1
zgłoś
Gość 16.03.2016 07:14
Robi sie na męża Kim
Odpowiedz
128 10
zgłoś
Gość 16.03.2016 07:21
Chlopy takie same k***y za kase
Odpowiedz
21 1
zgłoś
gość 16.03.2016 07:28
płaci za węża boa a to kosztuje :)
Odpowiedz
25 6
zgłoś
gość 16.03.2016 07:31
Stara głupia baba. Ja bym się wstydziła utrzymywać męskie prosytutki, choćbym niewiadomo ile kasy miała.
Odpowiedz
13 12
zgłoś
gość 16.03.2016 07:42
Człowiek towar , zwykła prostytucja , jak zwierzęta . Czym stał się świat bez Boga ,bezduszny , bezwzględny, ohydnie zepsuty , ludzie którym Aniołowie zazdroszczą możliwości zjednoczenia się z Panem w Eucharystii postawili się niżej niż zwierzęta . :(((
Odpowiedz
6 3
zgłoś
Gość 16.03.2016 07:46
Oblech
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 16.03.2016 07:51
gość: płaci za węża boa a to kosztuje :)
... im dłuższy i szerszy, tym więcej musi płacić... :D :D :D
Odpowiedz
9 1
zgłoś
gość 16.03.2016 07:53
Gość: Chlopy takie same k***y za kase
Jeno tylko ślachta to PANY!!!
Odpowiedz
7 8
zgłoś
Gość 16.03.2016 07:56
Gość: Ta rodzina jest zryta, najbardziej walnieta jest wlasnie ta baba! Tylko kasa I sex, straszne maja to zycie... Wole miec normalny zwiazek I wartosci niz sprzedac sie za torbe Chanel czy Hermes!
Zmienila bys zdmie za torbe chanel.
Odpowiedz
11 1
zgłoś
gość 16.03.2016 08:00
gość:
gość: Niech go pogoni i zatrudni Polaka będzie taniej; )
Jeszcze jej pijak do kolekcji... Po co???
A JAK ZACZNIE JESZCZE SIE MODLIĆ
Odpowiedz
14 2
zgłoś
oj 16.03.2016 08:01
mecenas: Ehh.A gdzie szacunek, partnerstwo, fajne chwile z kochajacym partnerem/ partnerka...To wszystko plytkie, zmaterializowane....
Zapominasz, że ta "rodzina" ciągle jest na podglądzie! Im więcej seksu, wynaturzenia, skandalu, tym pełniejsze staje się ich "rodzinne" konto w banku. I niestety, chcąc czy nie chcąc, my też mamy w tym swój udział...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 16.03.2016 08:02
Gość: Ta rodzina jest zryta, najbardziej walnieta jest wlasnie ta baba! Tylko kasa I sex, straszne maja to zycie... Wole miec normalny zwiazek I wartosci niz sprzedac sie za torbe Chanel czy Hermes!
Spoko a ja nie mam ani kasy ani milosci bo lo raz kolejny trafilam na p********o.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 16.03.2016 08:02
gość:
gość:
gość: Niech go pogoni i zatrudni Polaka będzie taniej; )
Jeszcze jej pijak do kolekcji... Po co???
A JAK ZACZNIE JESZCZE SIE MODLIĆ
do allacha???
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.03.2016 08:03
A unas lepiej nie jest tylko nikt z tym się nie afiszuje np. wzięć adwokaci ,lekarze ,artyści i celebryci a działa to jak w jedną tak i drugą stronę. Jest powiedzenie za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze człowiek się podli .
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 16.03.2016 08:04
Gość:
Gość: Ta rodzina jest zryta, najbardziej walnieta jest wlasnie ta baba! Tylko kasa I sex, straszne maja to zycie... Wole miec normalny zwiazek I wartosci niz sprzedac sie za torbe Chanel czy Hermes!
Spoko a ja nie mam ani kasy ani milosci bo lo raz kolejny trafilam na p********o.
Nie ma się co dziwić, jak kasę stawiasz na pierwszym miejscu... Kasę mają ci, co do niej nie przywiązują wagi - ma się ją tak "przy okazji"... Wystarczyło się dobrze uczyć w szkole...
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 176