Środa 16.03.2016

Monika Brodka wychodzi za mąż!

Monika Brodka Krzysztof Garbaczewski

Monika Brodka wychodzi za mąż!

Dziesięć lat temu Monika Brodka prawie wyszła za mąż. Niestety, jej ówczesny narzeczony, Jan Wieczorkowski, rozmyślił się w ostatniej chwili. Piosenkarka utrwaliła to wspomnienie w jednym ze swoich najlepszych utworów Miał być ślub. Od tamtej pory, trochę zrażona do małżeństwa, unikała poważnych deklaracji. Aż poznała reżysera teatralnego Krzysztofa Garbaczewskiego, laureata Paszportu Polityki. Są razem od czterech lat.

Stworzyli pełen uniesień, artystyczny związek - mówi ich znajomy w rozmowie z Faktem. Nauczyli się przy tym funkcjonować w rozłące, bo oboje bardzo dużo podróżują w związku z pracą.

Pod wpływem Krzysztofa Brodka coraz częściej zaczyna myśleć o ślubie. W lutym skończyła 29 lat i pomyślała, że może przyszedł już na to czas. Na pewno jednak nie będzie to tradycyjna ceremonia, zgodna z polskimi zwyczajami. Fakt zapowiada, że ślub będzie "hipsterski". Dla ratowania swojej koncepcji Monika jest nawet gotowa przeciwstawić się oczekiwaniom góralskiej rodziny.

Chce uniknąć sztampy - mówi informator tabloidu. Myślała o oryginalnej uroczystości w jej ukochanych Stanach Zjednoczonych. Na luzie, najlepiej na łonie przyrody, w swobodnych ciuchach. Monika pochodzi z góralskiej rodziny i jej mama marzy o tradycyjnym ślubie, ale tu nie zapowiada się na kompromis.


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (227)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 227
Odpowiedz
600 72
zgłoś
gość 16.03.2016 09:22
Fajna!
Odpowiedz
1251 195
zgłoś
gość 16.03.2016 09:23
To jest prawdziwa artystka a nie jakaś Margaret.
Odpowiedz
25 11
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:23
Skadrowane wiecie co myśli jej mama
Odpowiedz
1340 151
zgłoś
gość 16.03.2016 09:23
zdolna ona, zdolny on. niech im się uda.
Odpowiedz
753 62
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:24
Super szczęścia!!!
Odpowiedz
653 60
zgłoś
Gość123 16.03.2016 09:24
gratulacje!
Odpowiedz
39 4
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:24
Ale granda!!! Gratulacje :-)
Odpowiedz
25 9
zgłoś
MARZENA WIERNA MEZOWI 16.03.2016 09:24
oh gratulacje! oby nie skonczyla jak ja z Andrzejem! buziaki!!! szczecia z calego serca!
Odpowiedz
38 7
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:24
no i fajno! wszystkiego naj!
Odpowiedz
30 6
zgłoś
gość 16.03.2016 09:25
super, gratulacje!!!
Odpowiedz
87 9
zgłoś
gość 16.03.2016 09:25
Mądra zdolna skromna dziewczyna. Powodzenia!
Odpowiedz
96 6
zgłoś
Ja 16.03.2016 09:27
Ona jest bardzo oryginalna! Nie to co te wszystkie... No te co z szafy wylazły... Jak im tam? Szuflarki? Szafiarki? miłego!
Odpowiedz
13 9
zgłoś
gość 16.03.2016 09:29
oh gratulacje! oby nie skonczyla jak ja z Andrzejem! buziaki!!! szczecia z calego serca!
Żuławskim?
Odpowiedz
47 11
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:29
A ten wieczorkowski to d**ek
Odpowiedz
18 16
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:29
A ten wieczorkowski to d**ek
Odpowiedz
19 12
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:29
A ten wieczorkowski to d**ek
Odpowiedz
15 9
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:29
A ten wieczorkowski to d**ek
Odpowiedz
59 7
zgłoś
gość 16.03.2016 09:30
Fajna para , młodych ludzi, no to przywraca wiarę , że są normalne związki , a nie tylko "taruś" lub "dziedek" z córeczką!. jak to ostatnio niestety się zdarza !
Odpowiedz
39 6
zgłoś
Ari 16.03.2016 09:30
To gratuluję! Jest świetną artystką :)
Odpowiedz
31 3
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:32
I dobrze, niech im sie wiedzie!!!
Odpowiedz
22 9
zgłoś
gość 16.03.2016 09:32
NO WŁAŚNIE KIM JEST TA MARGARET
Odpowiedz
31 3
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:33
Piękna para .
Odpowiedz
11 25
zgłoś
gość 16.03.2016 09:34
chłop to zaraza, na co jej to
Odpowiedz
34 57
zgłoś
gość 16.03.2016 09:37
Żadna artystka. Może i ma ciekawy głos, ale to już jest artyzm? Niech najpierw napisze teksty piosenek, niech stworzy muzykę, niech pokaże co jej w duszy siedzi. Miała fuksa, że ktoś jej zrobił ciekawy materiał, ale nie da się ukryć, ze mógł on równie dobrze trafić w ręce Gosi Andrzejwiecz, czy innej Iwony Węgrowskiej. Niech Brodka sama chociaż napisze wszystkie teksty na płytę, będziemy wtedy nazywać ją artystką. Na razie jest piosenkarką.
Odpowiedz
20 38
zgłoś
gość 16.03.2016 09:39
gość: Żadna artystka. Może i ma ciekawy głos, ale to już jest artyzm? Niech najpierw napisze teksty piosenek, niech stworzy muzykę, niech pokaże co jej w duszy siedzi. Miała fuksa, że ktoś jej zrobił ciekawy materiał, ale nie da się ukryć, ze mógł on równie dobrze trafić w ręce Gosi Andrzejwiecz, czy innej Iwony Węgrowskiej. Niech Brodka sama chociaż napisze wszystkie teksty na płytę, będziemy wtedy nazywać ją artystką. Na razie jest piosenkarką.
Właśnie! Masz całkowitą rację!
Odpowiedz
7 8
zgłoś
gość 16.03.2016 09:41
rzeżucha
Odpowiedz
12 0
zgłoś
Gość 16.03.2016 09:41
No I super...powodzenia
Odpowiedz
19 5
zgłoś
gość 16.03.2016 09:42
"Piosenkarka utrwaliła to wspomnienie w jednym ze swoich najlepszych utworów Miał być ślub." Nieprawda. Autorem tekstu jest Ania Dąbrowska.
Odpowiedz
9 9
zgłoś
gosc 16.03.2016 09:43
wszystko fajnie tylko nie rozumię nakrycia glowy
Odpowiedz
8 3
zgłoś
gość 16.03.2016 09:43
Zobaczcie jakie jej Starsza ma nogi!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 227