Czwartek 17.03.2016

"Wprost" obwołał Małgorzatę Rozenek... "najbardziej pożądaną gwiazdą"

Małgorzata Rozenek Wprost ranking Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Socha Ewa Chodakowska Anna Lewandowska

"Wprost" obwołał Małgorzatę Rozenek... "najbardziej pożądaną gwiazdą"Tygodnik "Wprost" często publikuje różne rankingi. W nowym numerze dziennikarz śledczy (!) Marcin Dzierżanowski obwieścił, że nastąpiła "inflacja celebrytów", bo "gwiazd jest coraz więcej, ale świecą coraz słabszym światłem". Dlatego według tygodnika zubożali celebryci, nie mogąc już liczyć na to, że za zdjęcia ze ślubu jakiś tytuł zapłaci im, jak bywało dawniej, 100 tysięcy złotych, chcą za grosze sprzedawać mediom zdjęcia swoich dzieci albo reklamują buty na "prywatnych zdjęciach", jak Kuba Wojewódzki z dziewczyną.

Jak donosi "Wprost", gwiazdy zarabiają teraz dużo na "dealach" z producentami ubrań, kosmetyków czy gadżetów, które przemycają na zdjęciach w sieci jako "chodzące billboardy". Jeśli fotografują pokoik dziecka, to urządzają go "mebelkami firmy X" i na pewno "we współpracy". Na tym najlepiej zarabia Anna Mucha, którą tygodnik opisał jako gwiazdę umawiającą się na najwięcej "pozowanek". Świetnie zarabia na kryptoreklamach luksusowych wózków dziecięcych. Autor krytykuje Joannę Liszowską, przypominając jej wypadek po pijaku, chwali za to Radka Majdana, który zdaniem "Wprost" "po okresie dekoniunktury odzyskał swoją pozycję". 

Oto ranking Top 5 "najbardziej pożądanych gwiazd" według "Wprostu" wraz z uzasadnieniami:

1. Małgorzata Rozenek
Perfekcyjna pani domu umiejętnie handluje swoją prywatnością. Nie przesadza z obecnością w prasie, ale też nie unika mediów. W dodatku wszyscy czekają na jej ślub z Radosławem Majdanem.

2. Małgorzata Kożuchowska
Idealny wizerunek bazujący na połączeniu uczciwości, rodzinnych tradycji oraz seksapilu. Dyskretnie sprzedaje informacje o sobie, ale jak już coś ujawni, to zawsze jest to bomba.

3. Małgorzata Socha
Okrzyknięta ikoną mody aktorka ciągle jest na topie. Ostatnio dzięki kolejnemu sezonowi serialu "Przyjaciółki".

4. Ewa Chodakowska
Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce. Jeszcze nikt w polskim show-biznesie nie zrobił tak szybkiej kariery w tak krótkim czasie.

5. Anna Lewandowska
Ekspertka zdrowego trybu życia plus żona fenomenalnego piłkarza Roberta Lewandowskiego.

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (220)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 220
Odpowiedz
491 106
zgłoś
gość 17.03.2016 17:36
Co za brednie!
Odpowiedz
354 82
zgłoś
gość 17.03.2016 17:52
alez ona jest brzydka, te operacje i botoks nic jej nie pomoga ;( szkoda zniszczyla sobie twarz
Odpowiedz
49 16
zgłoś
gość 17.03.2016 17:52
buhaha !!!!!
Odpowiedz
76 18
zgłoś
gość 17.03.2016 17:53
buhaha !!!!! marna gazeta to kiepska gwiazda
Odpowiedz
410 84
zgłoś
gość 17.03.2016 18:03
Ten Ranking jest tak emocjonujący ze aż sie nie chce komentować tych bredni
Odpowiedz
56 12
zgłoś
gość 17.03.2016 18:04
Dajcie spokój juz tymi babami! Chcemy nowych twarzy!!!
Odpowiedz
48 28
zgłoś
gość 17.03.2016 18:05
Gwiazda to tutaj jest jedynie Lewandowska i to dzięki swojemu mężowi. Reszta to jakies wylansowane lampucery
Odpowiedz
58 12
zgłoś
nicola 17.03.2016 18:12
Gośka na jednym zdjęciu wyglada jak Lola Bunny🙈🙊🐰😂
Odpowiedz
52 10
zgłoś
Gość 17.03.2016 20:31
Haha ta jasne xD nikt jej nie chce ogladac,chyba najbardziej NIEPOZĄDANA GWAIZDE XD
Odpowiedz
57 10
zgłoś
gość 17.03.2016 20:32
chyba przez chirurgów :D TAK pożadana, okropnie sztuczna baba.
Odpowiedz
350 53
zgłoś
Gość 17.03.2016 20:33
Słucham? ???jaja sobie chyba robicie
Odpowiedz
55 7
zgłoś
gość 17.03.2016 20:33
Porządane przez reklamodawców, a znienawidzone przez widzów..taka prawda, każda w tej piatce ma coś co mnie denerwuje.
Odpowiedz
51 7
zgłoś
Ferdek 17.03.2016 20:33
pożądana by zeszła z wizji.
Odpowiedz
467 66
zgłoś
gość 17.03.2016 20:34
Jakoś całkiem odmienne zdanie mają internauci. Np. o Rozenek niewiele dobrego można przeczytać, ona nie podoba się ludziom, a jednak media uparcie kreują ją i jej nadmuchaną silikonem facjatę.
Odpowiedz
12 38
zgłoś
Gość 17.03.2016 20:34
Gosia ładna,Ewa boskie ciało a socha no cóż ...,
Odpowiedz
11 9
zgłoś
gość 17.03.2016 20:35
Rozenkowa ma fajne ucho. POprostu MILF, i tyle.
Odpowiedz
50 29
zgłoś
Gość 17.03.2016 20:35
Jedyna ktora musiala zapracowac ciezko na swoja pozycje to Chodakowska reszta nie wiadomo skad sie wziela
Odpowiedz
32 8
zgłoś
gość 17.03.2016 20:36
Tragedia!
Odpowiedz
70 6
zgłoś
gość 17.03.2016 20:36
każda z nich jest sztuczna i promuje nienaturalne dla normalnych polaków standardy- kożuchowska miesiac po porodzie juz na ściance i to ze swietną figurą. chodakowska mówi o naturalnosci a ma sztuczne piłki. Lewadowska- specjalista od cwiczeń dla kobiet w ciązy. i śniadań za 40 zł. Socha- botoks z którym nie tak dawno miała do czynienia a perfekcyjna- piersi, usta, policzki..pewnie też wagina i mózg.. z wyliniałym majdanem i jego przeszczepionymi włosami.
Odpowiedz
22 9
zgłoś
gość 17.03.2016 20:36
Ok. Ale to dziwadło.
Odpowiedz
38 11
zgłoś
Gość 17.03.2016 20:36
Pożądaną do posprzątania. 🚽
Odpowiedz
48 8
zgłoś
gość 17.03.2016 20:38
gwiazdy? a moze porównamy je z Szaflarska, Szymborską, kociniakiem, machulskim, gajosem i romantowską?
Odpowiedz