Środa 23.03.2016

Kołakowska o Mercedes i Maffashion: "Reklamowa prostytucja. To się za chwilę skończy!"

Viola Kołakowska Violetta Kołakowska Maffashion Jessica Mercedes Julia Kuczyńska

Kołakowska o Mercedes i Maffashion: "Reklamowa prostytucja. To się za chwilę skończy!"

Viola Kołakowska, znana z epizodycznych ról w polskich serialach i urodzenia dwójki dzieci Tomaszowi Karolakowi, zadebiutowała ostatnio w roli "jutuberki". Celebrytka postanowiła wyśmiewać szafiarki, które pokazują swoje "luksusowe" życie i pożyczone ubrania na "snapie". Zobacz: Kołakowska debiutuje jako... vlogerka. Wyśmiewa Mercedes i Maffashion

Dzisiaj w Dzień Dobry TVN opowiedziała, dlaczego zdecydowała się skupić na tym temacie.

Z niezgody na głupotę. Zainspirowałam się dziewczynami, które są blogerkami i szafiarkami, tak zwanymi, oraz całą resztą wokół tego, czyli wszystkimi, którzy dorabiają do tego ideologię. Powiem szczerze, że najbardziej podirytowała mnie sytuacja taka, że ktoś daje na to ciężkie pieniądze, ktoś płaci tym dziewczynom... za nic. Jest to taka trochę reklamowa prostytucja, dla mnie przynajmniej. Postanowiłam to skomentować - tłumaczyła Viola i dodała, że najbardziej obruszyło ją zakłamanie polskich szafiarek, które promują zakłamany obraz rzeczywistości, w której nie muszą pracować, żeby nosić luksusowe ubrania, wyjeżdżać w piękne miejsca i stosować drogie kosmetyki. To nie jest nic złego, jeżeli nie udajemy, że tak żyjemy, że te rzeczy są nasze, że właśnie kupiłam takie wspaniałe buty, że właśnie kupiłam taką wspaniałą sukienkę. Nie kupiłam, dostałam. Okej, za reklamę. Generalnie całe jej życie wygląda tak na tym Snapchacie, że ona nic nie robi, tylko się maluje, robi paznokcie, pięknie się ubiera i pokazuje taką treść swojego życia.

Kołakowska twierdzi też, że blogerki mają zły wpływ na swoich młodych fanów:

To ma bardzo duży wpływ na młode, dziewicze umysły. Na dziewczyny, które szukają swojej drogi w życiu. Fajnie jest mieć takie doświadczenia, że śpimy pod namiotem, jak jedziemy na wakacje, czasem nie mamy na bułkę, to tworzy relacje między ludźmi, stoimy za barem, wiemy, jaka praca może być ciężka, jak zdobycie pieniędzy może być trudne. Nie chodzi mi o to, że ktoś zarabia więcej, zupełnie nie. Ja mam co do gara włożyć i jest mi z tym dobrze - zapewnia. Chodzi o to, żeby te dziewczyny kiedyś nie popadły w taki rodzaj frustracji, depresji z powodu tego, że miały takie życie. To się skończy za chwilę, bo one muszą się rozwijać, bo muszą zdobyć jakiś zawód, wykształcenie, życie i los będzie im stawiał na drodze różne trudności. Pytanie, czy ktoś taki, kto zaczyna życie bardzo wysoko i żyje na wysokiej stopie, będąc bardzo młodą osobą, bez doświadczenia, bez dystansu, bez wiedzy, bez umiejętności pewnych, poradzi sobie później dalej z takim ciężarem.

Maffashion i Jessika mają już wiele młodych naśladowczyń, które zrobią wiele, żeby żyć tak, jak one. Zobacz: Ekspertka od robienia zakupów "ANDZIAKS": "Udało mi się wyrwać taniej torebkę, mamusia kupiła 2 pary butów!"


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (246)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 246
Odpowiedz
41 14
zgłoś
gość 23.03.2016 12:51
Ale jestem nerwy ;/ to chyba nerwica jestem młoda z malutkim dzieckiem a psycha totalnie pada :( jak zyc :(
Odpowiedz
31 7
zgłoś
gość 23.03.2016 12:52
gość: Ale jestem nerwy ;/ to chyba nerwica jestem młoda z malutkim dzieckiem a psycha totalnie pada :( jak zyc :(
nie pękaj!
Odpowiedz
76 38
zgłoś
Gość 23.03.2016 12:53
Trochę żałośnie jej to wyszło.
Odpowiedz
758 208
zgłoś
JA 23.03.2016 12:53
Może za Violą nie przepadam, ale w tej kwestii się z nią zgodzę. Pokazywanie w necie wszystkiego to dno!
Odpowiedz
461 140
zgłoś
gość 23.03.2016 12:54
Chociaż nie przepadam za Wiola to tym razem ma racje
Odpowiedz
22 9
zgłoś
gość 23.03.2016 12:55
Kto to oglada? :(
Odpowiedz
126 36
zgłoś
Gajowy 23.03.2016 12:55
gość: to ich sprawa
A potem taka małolata się napatrzy, że życie polega na pindrzeniu się godzinami przed lustrem, cykaniu fotek i po co komu szkoła? :D
Odpowiedz
22 6
zgłoś
gość 23.03.2016 12:56
gość: Ale jestem nerwy ;/ to chyba nerwica jestem młoda z malutkim dzieckiem a psycha totalnie pada :( jak zyc :(
ja mam bliźnięta, znam ten ból... podwójnie. chyba mam początki nerwicy lub depresji :(
Odpowiedz
116 31
zgłoś
gość 23.03.2016 12:57
Też nie rozumiem fenomenu szafiarek, ciągłej napinki na wygląd. Po co to komu?
Odpowiedz
6 0
zgłoś
Gość 23.03.2016 13:02
gość: Kto to oglada? :(
Burchard
Odpowiedz
36 4
zgłoś
Jaga 23.03.2016 13:02
gość:
gość: to ich sprawa
Generalnie to ściska ją w dupsku i tyle. Dziewczynom się udało to mają teraz wszystko rzucić, żyć jak asceta żeby docenić wartość pracy i przyzwyczaić się do ubóstwa. Są zaradne to i w przyszłości sobie poradzą. Co ją obchodzi co dostają i co sobie kupują. Taka Polska mentalność.......
Maffefka? czy Mełcedes???
Odpowiedz
12 3
zgłoś
Gość 23.03.2016 13:02
gość:
gość: Ale jestem nerwy ;/ to chyba nerwica jestem młoda z malutkim dzieckiem a psycha totalnie pada :( jak zyc :(
ja mam bliźnięta, znam ten ból... podwójnie. chyba mam początki nerwicy lub depresji :(
Witamina D I glowa do gory bedzie lepiej
Odpowiedz
55 25
zgłoś
gość 23.03.2016 13:03
zalatuje troche zazdroscia... coz, znalazly sobie sposob na zycie i to jest ich sprawa. hejt tez generuje zyski. nie wiem co bardziej puste
Odpowiedz
82 23
zgłoś
Gość 23.03.2016 13:03
Trochę racji w tym jest...za pare lat moja córka dorośnie i zamiast prosić mamę o pieniądze do kina,poprosi o torebkę "szanel"!!!Dzieci są takie naiwne i myślą że przez to ze nie maja czegoś co mają inni są gorsi.
Odpowiedz
27 13
zgłoś
jkhfx 23.03.2016 13:04
Kołek też urodą nie grzeszy.... :/
Odpowiedz
51 28
zgłoś
Gość 23.03.2016 13:05
Nie martw się wiolettko, za nim skończą z blogowaniem to odołożą niezła sumkę i będą mogły coś swojego otworzyć :) żałosna, zazdrosna paszteciara z ciebie
Odpowiedz
56 23
zgłoś
malina 23.03.2016 13:05
kobieto..wydoroslej bo robisz z siebie idiotke. nie pluj jadem.. zazdrosc cie zzera i sie osmieszasz. o co ty walczysz? co cie boli? ze komus sie powodzi a tobie nie..? no zycie.. skup sie na dzieciachh..powaznie
Odpowiedz
4 2
zgłoś
Gość 23.03.2016 13:07
gość: Ale jestem nerwy ;/ to chyba nerwica jestem młoda z malutkim dzieckiem a psycha totalnie pada :( jak zyc :(
Nie ty jedna. dasz radę
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 23.03.2016 13:07
gość: Ale jestem nerwy ;/ to chyba nerwica jestem młoda z malutkim dzieckiem a psycha totalnie pada :( jak zyc :(
Nie ty jedna. dasz radę
Odpowiedz
11 9
zgłoś
gość 23.03.2016 13:09
jkhfx: Kołek też urodą nie grzeszy.... :/
No jak by Tobie chcieli płacić tyle kasy za robienie tego co lubisz to na pewno byś odmówiła ze względów moralnych prawda ?
Odpowiedz
9 4
zgłoś
Gość 23.03.2016 13:11
gość: Reklamowa prostytucja?! a jak nazwać babę nie zamężną, nie żyjącą nawet w związku, która w czterech ścianach DAJE facetowi kiedy TYLKO ON ma na to ochotę , nie zabezpieczając się nawet i rodzącą bękarty?
Kobieti skąd ty się urwalas? Ze wsi? Rozumiem że ty dajesz kiedy twój mąż chce.. trochę honoru kobieto.... a co do viollety to sorry.. ośmieszyła się.
Odpowiedz
8 11
zgłoś
gość 23.03.2016 13:11
Gość: Bravo za tą uwagę pani Kolakowska, zgadzam się!! # i nareszcie ktoś mówi o tym. Bo to na nonsens, żeby zarabiać tyle kasy za strzelanie sobie fotek. To nawet profesjonalne modelki na sesjach zdjęciowych ciężko pracują i nie za taką kasę jak nasze panienki szafiarki?!! , no ale cóż świat zwariował, nie mam nic przeciwko snapchatom, szafiarki itd, ale nie powinny dostawać kasy za to ++ plus muszę dodać, mam dość reklam, wszędzie w tv, you tube, insta, net itd
No jak by Tobie chcieli płacić tyle kasy za robienie tego co lubisz to na pewno byś odmówiła ze względów moralnych prawda ?
Odpowiedz
9 6
zgłoś
Gość 23.03.2016 13:12
gość:
jkhfx: Kołek też urodą nie grzeszy.... :/
No jak by Tobie chcieli płacić tyle kasy za robienie tego co lubisz to na pewno byś odmówiła ze względów moralnych prawda ?
Hahaha dokładnie... jak ja nienawidzę takich zakłamanych, zawistnych podludzi
Odpowiedz
18 6
zgłoś
kasia 23.03.2016 13:13
Ale co przepraszam pani Kołek do tego, jak zarabiają modelki i kto im chce płacić za reklamę? Pracują, nie kradną, chyba lepsze to niż nie mieć własnego życia i tylko uwiesić się na ramieniu komicznego aktora, który też nawiasem mówiąc wyciągał potężne dotacje z budżetu za czasów PO.
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 23.03.2016 13:14
POPIERAM!!!
Odpowiedz
7 7
zgłoś
gość 23.03.2016 13:14
gość: Jak Cię Kołku Karolak kopnie w tyłek to zejdziesz szmato na ziemię.
Jest ojcem jej dzieci... Jedno to wpadka ale dwójka to świadoma decyzja. Facet ma kasę jak nie jeden ale ona jest matką jego dzieci co ma z głodu paść... Wiadomo że łoży na dzieci bo ona się nimi opiekuje jakoś Karolak nie został nigdy okrzyknięty ojcem roku... Ale pewnie to ty byś chciała zając jej miejsce skoro używasz takich wyrażeń :)
Odpowiedz
12 8
zgłoś
gość 23.03.2016 13:14
Dziewczyny są zaradne i tyle. I za dziesięć lat też sobie poradzą. Do tego nie trzeba mieć papierka z wyższej uczelni tylko być przebojowym. Tyle w temacie.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 23.03.2016 13:15
gość: Jak Cię Kołku Karolak kopnie w tyłek to zejdziesz szmato na ziemię.
ale jazda, chamoj kopytami
Odpowiedz