Środa 23.03.2016

Adele o terrorystach z Brukseli: "Jesteśmy lepsi niż ci skurw***e!"

Adele terroryzm terroryści Bruksela zmachy terrorystyczne w Brukseli

Adele o terrorystach z Brukseli: "Jesteśmy lepsi niż ci skurw***e!"

Po głośnych tragediach, jak zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli gwiazdy często okazują solidarność z ofiarami. W listopadzie po ataku na teatr Bataclan Madonna przerwała swój koncert, żeby wygłosić płomienne przemówienie. Zadedykowała też ofiarom piosenkę Like a Prayer.

Zobacz: Madonna o zamachach w Paryżu: "CHCĄ NAS UCISZYĆ, ale NIE POZWOLIMY IM! Tylko miłość zmienia świat"

Ataki na lotnisko i metro w Brukseli też wywołały poruszenie wśród gwiazd show biznesu. Tym razem najgłośniej zareagowała na wczorajszym koncercie w Londynie Adele. Wyraźnie poruszona wygłosiła krótkie, dosadne przemówienie.

Chciałabym, żebyście wszyscy zaśpiewali ze mną. Tak głośno, żeby nas usłyszeli - powiedziała. Jestem tu, żeby się z wami bawić, a wy chcecie rozrywki. Jesteśmy więc wszyscy zjednoczeni, a dzięki temu jesteśmy lepsi niż ci skurwiele!

Piosenkarka poprosiła też o wyjęcie telefonów komórkowych i włączenie ekranów - które zamiast płomieni miały być znakiem solidarności dla ofiar w Brukseli i ich rodzin. Zadedykowała im swoją balladę Make You Feel My Love. Gdy skończyła śpiewać, dodała:

Nie przypominam sobie, żebym była kiedykolwiek tak poruszona. Dziękuję wam z całego serca. Zaśpiewaliście bardzo głośno. Myślę, że nas usłyszeli.

East News

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (140)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 140
Odpowiedz
696 108
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:28
Fajna babka z niej
Odpowiedz
36 1
zgłoś
gość 23.03.2016 21:28
O tak! jesteśmy! !
Odpowiedz
620 78
zgłoś
Gośće 23.03.2016 21:28
To co się dzieje jest po prostu przykre
Odpowiedz
287 21
zgłoś
gość 23.03.2016 21:29
Oni też są zjednoczeni i to coraz lepiej.
Odpowiedz
894 144
zgłoś
gość 23.03.2016 21:29
won z Europy! dajcie nam żyć w spokoju!!!
Odpowiedz
30 4
zgłoś
gość 23.03.2016 21:29
won z Europy! dajcie nam żyć w spokoju!!!
Odpowiedz
26 3
zgłoś
gość 23.03.2016 21:29
Super babka!
Odpowiedz
51 6
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:30
Uwielbiam ją. Szczera wspaniały głos i dobre serce
Odpowiedz
1334 312
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:30
Kocham Cie Panie Boze i prosze o pokoj na ziemi, niech kazde dziecko ma mame, tate i swoje lozeczko. Zlu mowie NIE !!!!!
Odpowiedz
45 34
zgłoś
gość 23.03.2016 21:31
Gość: Ma racje !! Nie dajmy sie tym brudasom
dlaczego brudasom? wystarczy napisac terorrystoom
Odpowiedz
8 26
zgłoś
gość 23.03.2016 21:31
to nie jest jej ballada, tylko cover
Odpowiedz
22 6
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:32
tia... tylko ze koncert był w Birmingham a nie w Londynie
Odpowiedz
26 7
zgłoś
gość 23.03.2016 21:32
uwielbiam ją. ma głos, klasę i serce.
Odpowiedz
74 9
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:33
Najpierw sami wpuszczają bydło do Europy a później się dziwią że ataki są. Niestety ale będzie coraz gorzej te sk***y*****ny chcą wszystkich powybijac.
Odpowiedz
36 6
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:33
Najpierw sami wpuszczają bydło do Europy a później się dziwią że ataki są. Niestety ale będzie coraz gorzej te sk***y*****ny chcą wszystkich powybijac.
Odpowiedz
25 1
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:36
Gość: tia... tylko ze koncert był w Birmingham a nie w Londynie
A wlasnie w Londynie w O2 bylam I wiem!!
Odpowiedz
73 4
zgłoś
gość 23.03.2016 21:36
Tu nie wystarczą płomienne oracje i pieśni. To trzeba podjąć o wiele bardziej zdecydowane działania. Obawiam sie, że Europę czeka bój na śmierć i życie.
Odpowiedz
47 4
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:37
Boje sie ze bd jeszcze gorzej....boje sie co przyszlosc przyniesie i boje sie o moje dziecko ktore dorasta w takich czasach
Odpowiedz
13 4
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:37
Gość: tia... tylko ze koncert był w Birmingham a nie w Londynie
W Londynie arena O2 jak nie wiesz to nie pisz
Odpowiedz
35 7
zgłoś
gość 23.03.2016 21:38
będziemy jeszcze lepsi jak tego bydła do nas nie wpuścimy!!!
Odpowiedz
19 8
zgłoś
ags 23.03.2016 21:38
Lubie piosenki adele...
Odpowiedz
28 5
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:39
Nienawisc... To jest ich cel!!!!!!
Odpowiedz
15 10
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:41
7 maja ide na jej koncert
Odpowiedz
21 6
zgłoś
Anna z Legionowa 23.03.2016 21:42
Adele pięknie śpiewała dla Brukseli,nie dajmy się tym ciapolom ze Wschodu
Odpowiedz
45 6
zgłoś
adela 23.03.2016 21:42
Terroryści na pewno się wzruszyli i uronili łzy...
Odpowiedz
4 17
zgłoś
gość 23.03.2016 21:45
Piekny gest. Szkoda tylko że wysławia się jak prostaczka.
Odpowiedz
26 7
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:46
Tja, piosenka i stado telefonów na pewno zapobiegną kolejnym zamachom. Obudźcie się ludzie, bo ta naiwność nas zabije.
Odpowiedz
10 3
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:47
Gość: Tja, piosenka i stado telefonów na pewno zapobiegną kolejnym zamachom. Obudźcie się ludzie, bo ta naiwność nas zabije.
Dokladnie!
Odpowiedz
2 8
zgłoś
Gość 23.03.2016 21:52
gość:
Gość: Ma racje !! Nie dajmy sie tym brudasom
dlaczego brudasom? wystarczy napisac terorrystoom
Pewnie chciałabyś żeby taki dżihad Cię przeoral bo masz fetysz na czarne parowy
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 23.03.2016 21:54
Gość: tia... tylko ze koncert był w Birmingham a nie w Londynie
Koncert byl w londynie, wczoraj o 20.00 na o2 arena. Bylam, wiec wiem.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 140