Czwartek 24.03.2016

Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"

Marta Wierzbicka Na Wspólnej pocałunek

Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"

Serialowi scenarzyści z sezonu na sezon robią wszystko, by zatrzymać widzów przed ekranami. W Klanie Bożenka zemściła się na swojej konkurentce, Edycie Herbuś, przewracając ją na lodowisku, a w Na Wspólnej widzowie będą mogli zobaczyć scenę lesbijskiego pocałunku między Martą Wierzbicką a Julią Trembecką.

Przypomnijmy: Marta Wierzbicka zagra w serialu sceny lesbijskiego seksu!

Odcinek z kontrowersyjną sceną zostanie wyemitowany dzisiaj wieczorem, a TVN już promuje wątek w Internecie. Wczoraj stacja pokazała zwiastun Na Wspólnej, w którym Wierzbicka całuje koleżankę. Internauci są mocno podzieleni. Większość nie wykazała się entuzjazmem i skrytykowała producentów serialu na profilu stacji:

Coraz bardziej się niesmaczny rob ten serial. Już nie mają czego wymyślać chyba. Widzę, że homoseksualna propaganda już ruszyła w TVN - napisali.

Niektórzy internauci wzięli w obronę lesbijski wątek w Na Wspólnej, tłumacząc, że taka jest rzeczywistość. Wygląda na to, że najbardziej zawiedziona była sama zainteresowana.

Zobacz: Wierzbicka o scenach lesbijskiego seksu: "Jestem singlem i bałam się, że powiedzą, że interesuję się kobietami"

Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"Internauci oburzeni po lesbijskim pocałunku w "Na Wspólnej": "Homoseksualna propaganda już ruszyła!"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (342)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 342
Odpowiedz
546 162
zgłoś
gość 24.03.2016 14:54
ile TVN zapłacił za promocje? :D
Odpowiedz
24 10
zgłoś
Gość 24.03.2016 14:54
Wchdze czytać komentarze a tu pusto!
Odpowiedz
39 21
zgłoś
gość 24.03.2016 14:55
doda usuwa na swoim profilu fb nieprzychylne komentarze do swojej osoby...wiesz co dodzia...a taka pewna siebie zgrywasz. zacznij byc na prawde soba a nie tylko glosno mowic ze 'jestes soba'!
Odpowiedz
268 65
zgłoś
gość 24.03.2016 14:56
ogladalam Na wspolnej do czasu , teraz nie ogladam ,nudne jak klan, mjm i szkoda czasu
Odpowiedz
38 12
zgłoś
Gość 24.03.2016 14:57
Gość: Wchdze czytać komentarze a tu pusto!
Bo nie ma co komentować. Trzeba się zająć ważniejszymi sprawami. Ludzie giną coraz gorzej na świecie na tym trzeba się skupić.
Odpowiedz
46 62
zgłoś
gość 24.03.2016 15:00
Nie oglądam już od dziś tego serialu.
Odpowiedz
55 26
zgłoś
gość 24.03.2016 15:01
Mnie zastanawia, kto ogląda tak głupie seriale tasiemce ?? Jaka grupa wiekowa, którzy Polacy są tak mało wymagający co do sztuki, że oglądają takie coś.....
Odpowiedz
63 60
zgłoś
aaaa 24.03.2016 15:01
bez przesady. lesbijek jest prawie tyle co hetero..
Odpowiedz
98 48
zgłoś
gość 24.03.2016 15:04
Bez przesady, ludzie wyluzujcie
Odpowiedz
37 14
zgłoś
Niunia 24.03.2016 15:05
Wygląda jakby jej się podobało haha 😂
Odpowiedz
39 15
zgłoś
gość 24.03.2016 15:06
Dobre... Tylko pocałunek a od czego zaczyna sie u hetero?
Odpowiedz
11 21
zgłoś
gość 24.03.2016 15:07
KTO Z TAKA GLEBA NAGRYWA SERIALE
Odpowiedz
170 27
zgłoś
gość 24.03.2016 15:08
gość: kocham żonatego faceta....nic nas nie łączy ale czuje że to miłość mojego życia....
to kawalerow brak, nie rozwalaj komus rodziny
Odpowiedz
46 11
zgłoś
gość 24.03.2016 15:09
wlasnie ten watek jest ciekawy-nie to co wyprawia igor i ten wieprz michal-tylko sie puszczaja
Odpowiedz
32 11
zgłoś
gość 24.03.2016 15:09
Takie jest życie.. Kolorowe.. Stety :D
Odpowiedz
164 25
zgłoś
Gość 24.03.2016 15:09
Jeśli sie komuś nie podoba to przecież najzwyczjniej może przełączyć na inny program
Odpowiedz
68 29
zgłoś
gosc 24.03.2016 15:12
TOLERANCJA PRZEDE WSZYSTKIM, przecież ona nikomu nie wyrządza krzywdy,wyluzujcie ludziska.
Odpowiedz
19 17
zgłoś
gość 24.03.2016 15:13
gość: Nie oglądam już od dziś tego serialu.
tak to prawda,głupi naród
Odpowiedz
64 26
zgłoś
gość 24.03.2016 15:15
Jak zwykle tylko w Polsce są takie problemy, bardzo dobrze że pokazują pary homoseksualne, może ludzie się czegoś nauczą, chociaż patrząc na Polaków to wątpię.
Odpowiedz
46 26
zgłoś
Gość 24.03.2016 15:17
Bez , przesady, każda kobieta doświadczyła przynajmniej raz pocałunku z dziewczyną, wielce oburzone mocherowe berety, jakby same były nieskazitelne, a jak młode były robiły gorsze rzeczy.
Odpowiedz
25 23
zgłoś
Gość 24.03.2016 15:17
Wyborcy pisuary napewno wykażą sie ciekawymi komentarzami
Odpowiedz
50 20
zgłoś
gość 24.03.2016 15:18
nie chce mi sie wierzyć w to co czytam... ludzie, przeciez takie rzeczy sie zdarzają w normalnym świecie... propaganda prawicy w TVP wam sie nie podoba, tolerancja w TVN wam sie nie podoba, sami chyba nie wiecie czego chcecie, typowi Polacy. to tylko pocałunek W SERIALU, a nie homoseksualna propaganda, proponuję spuścić z tonu hejterzy
Odpowiedz
11 1
zgłoś
Gość 24.03.2016 15:19
Gość: Bez przesady... Gdyby były sceny łóżkowe to rozuemiem, ale to tylko pocałunek.
30 marca podobno ma byc ;)
Odpowiedz
21 4
zgłoś
gość 24.03.2016 15:21
Tolerancja to dosyć modne słowo które niewiele znaczy, należy zastąpić to słowem : akceptacja- albo akcpetujesz albo nie. Tyle na ten temat
Odpowiedz
8 15
zgłoś
Gość 24.03.2016 15:22
Ależ zaścianek i zakłamanie.
Odpowiedz
23 12
zgłoś
gość 24.03.2016 15:24
bez kitu polska to z***bany i zacofany kraj,przy braciach (jednym )kaczynskim cofa sie polska jeszcze bardziej...brawo tak dalej
Odpowiedz
12 11
zgłoś
gość 24.03.2016 15:27
W "Barwach szczęścia" też pałęta się jakiś pederasta i nikt nie robi z tego problemu.
Odpowiedz
23 8
zgłoś
Gość 24.03.2016 15:27
Dlaczego pocałunek dwóch osób tej samej płci wywołuje takie emocje w porównaniu do pocałunku kobiety i mężczyzny?!
Odpowiedz
15 4
zgłoś
Gość 24.03.2016 15:28
Ludzie, nie ogladajcie tych kretynskich seriali. Idzcie na spacer, pobedzcie z rodzina... Zycie mija! To nie relaks, to oranie mozgu i znieczulanie prawdziwego czlowieczenstwa...
Odpowiedz
15 14
zgłoś
gość 24.03.2016 15:28
marco: Do komentujących - nie grajcie takich "nowoczesnych" . Dewiacji nie podciągajcie pod nowoczeność . Bo to jest zwyczajnie chore . I nie ważne jakby tego nie nazwać , nie jest to w zgodzie z naturą . Chyba faktycznie potrzeba wojny by to wszystko po naprawiać . Pedalstwo , lesbijstwo wyznacznikiem europejskości ?
Homoseksualizm występował od zawsze, również w naturze. Nienaturalna i sprzeczna z naturą to już bardziej jest monogamia.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 342