Czwartek 24.03.2016

Doda chwali się, że kupiła hotel w Byczynie. Za... 4 miliony złotych!

Doda Dorota Rabczewska

Doda chwali się, że kupiła hotel w Byczynie. Za... 4 miliony złotych!

Doda dużo czasu poświęca ostatnio na badanie swoich szlacheckich korzeni. Podobnie jak kiedyś Mandaryna odkryła po latach, że jest arystokratką... W wywiadzie dla magazynu Pani chwali się, że odziedziczyła po ojcu szlacheckie pochodzenie i ma nawet herb.

Pan Rabczewski nie wygląda wprawdzie na arystokratę, ale Doda twierdzi, że od dawna przeczuwała, że jest "szlachcianką".

Czułam to w kościach. Jestem honorowa, lojalna i mam w sobie kodeks rycerski - wyjaśniła. Duma, godność osobista. Takie bycie korkiem od szampana.

Zobacz: Doda: "Wyszło na jaw, że mój tata ma korzenie szlacheckie! Jestem szlachcianką"

Jak donosi Fakt, uznała ostatnio, że potrzebuje siedziby godnej szlachcianki. Kupiła więc zabytkową kamienicę w centrum Byczyny, koło Kluczoborka, w województwie opolskim. Mieści się w niej trzygwiazdkowy hotel Adler.

Doda chwali się, że zapłaciła za niego... 4 miliony złotych, ale uważa, że było warto.

To piękne, zabytkowe miasto i jedyny taki gród rycerski - wyjaśnia w tabloidzie. A rycerze muszą mieć blisko królową.

Atrakcją turystyczną Byczyny jest znajdujące się nieopodal miejsce bitwy, która rozegrała się w 1588 roku między wojskami arcyksięcia austriackiego Maksymiliana III Habsburga, a armią Rzeczypospolitej dowodzoną przez hetmana wielkiego koronnego Jana Zamoyskiego.
Hotel Dody ma być drugą atrakcją. Piosenkarka planuje zmienić cały jego wystrój, a także opracować autorskie menu hotelowej restauracji.

Doda ma świra na punkcie zdrowej żywności, więc osobiście przygotuje nowe menu - potwierdza informator tabloidu.

Otwarcie hotelu zaplanowane jest jeszcze na ten rok.

Zobacz też: Doda skazana na PRACE SPOŁECZNE za pobicie Szulim!

Doda chwali się, że kupiła hotel w Byczynie. Za... 4 miliony złotych!Doda chwali się, że kupiła hotel w Byczynie. Za... 4 miliony złotych!Doda chwali się, że kupiła hotel w Byczynie. Za... 4 miliony złotych!Doda chwali się, że kupiła hotel w Byczynie. Za... 4 miliony złotych!

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (298)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 298
Odpowiedz
17 11
zgłoś
gość 24.03.2016 18:17
lol
Odpowiedz
280 60
zgłoś
gość 24.03.2016 18:21
a ja myślę że to się žle skończy .... ona postradała zmysły !
Odpowiedz
191 49
zgłoś
gość 24.03.2016 18:23
To oddała już na złom starego bentleja za 3 miliony? Jaka ta stara baba jest śmieszna, w przedszkolu lepsze ściemy walą.
Odpowiedz
141 34
zgłoś
gość 24.03.2016 18:25
Dobrze wiedzieć.Napewno się tam nie zatrzymam
Odpowiedz
36 7
zgłoś
znafca 24.03.2016 18:28
4 mln to chyba z odsetkami w 34 letnim kredycie
Odpowiedz
32 5
zgłoś
gość 24.03.2016 18:30
sierotka Dorotka spod płotka
Odpowiedz
38 19
zgłoś
gość 24.03.2016 18:35
z tą szmatą jest coraz gorzej
Odpowiedz
70 13
zgłoś
gość 24.03.2016 18:37
Powinna zgłosić się na leczenie zamknięte , dla własnego dobra, ona jest tak tragikomiczna, że lepiej by zrobiła kupując cyrk za 10 milionów,
Odpowiedz
30 7
zgłoś
gość 24.03.2016 18:38
ALE UMOCZYŁA
Odpowiedz
135 21
zgłoś
gość 24.03.2016 18:40
Hotel za 4 miliony buhaha ha ha , to chyba jakiś wóz cygański na czterech cegłach! Rozenkowa pewnie zwija się ze śmiechu.
Odpowiedz
25 4
zgłoś
gość 24.03.2016 18:40
gość: ale umoczyła
pod warunkiem ze kupiła a nie sciemnia
Odpowiedz
31 7
zgłoś
gość 24.03.2016 18:45
no to trans będzie zasuwać ze szmatą
Odpowiedz
10 3
zgłoś
gość 24.03.2016 18:46
no by ja jasry pieron strzelil co ona tam baje robic kluzki z miesym :P bez niej bedzie nam tu lepij powiodom wom. pozdrawiam
Odpowiedz
24 10
zgłoś
gość 24.03.2016 18:46
Stara krowa i zapodaje kalafiory jak dzieci w przedszkolu.
Odpowiedz
22 1
zgłoś
Gość 24.03.2016 18:48
To wtopila kase. Pies z kulawa noga tam nie zajrzy bo to chodZaca na kaczych nogach antyreklama
Odpowiedz
16 3
zgłoś
gość 24.03.2016 18:49
gość: Smiejcie sie Polacy i szydere szerzcie, ale Ci co maja troche kasy i podrozuja po swiecie wiedza ze moze byc z tego cos duzego
Zacznijmy od tego, że w takiej cenie NIE DA SIĘ, po prostu nie da się kupić hotelu! Ktoś tu jest chyba mitomanem i chciał się pochwalić pieniędzmi i głową do interesów, ale coś mu nie wyszło..
Odpowiedz
16 1
zgłoś
gość 24.03.2016 18:49
Joker wrócił !!!!
Odpowiedz
20 1
zgłoś
i wszystko jasne 24.03.2016 18:51
Szanowni Państwo, z przykrością informujemy o zawieszeniu działalności Hotelu Adler od dnia 13.02.2016 r. do odwołania. Uprzejmie prosimy o niedokonywanie dalszych rezerwacji......
Odpowiedz
9 2
zgłoś
gość 24.03.2016 18:51
Skąd ten CICHODAJ ma kase? Piosenek nie nagrywa a taka kasa szasta. Na koncertach też garstka przychodzi ja posłuchać.
Odpowiedz
15 2
zgłoś
gość 24.03.2016 18:52
gość:
gość: Smiejcie sie Polacy i szydere szerzcie, ale Ci co maja troche kasy i podrozuja po swiecie wiedza ze moze byc z tego cos duzego
Zacznijmy od tego, że w takiej cenie NIE DA SIĘ, po prostu nie da się kupić hotelu! Ktoś tu jest chyba mitomanem i chciał się pochwalić pieniędzmi i głową do interesów, ale coś mu nie wyszło..
Dodon ma 4 mln., ale długów, nie ma nawet mieszkania. Ciapaty ją wystawił za drzwi i mieszka teraz u Dżagi .
Odpowiedz
14 2
zgłoś
Gość 24.03.2016 18:53
jednak mam wrażenie że Dodzia musi się zacząć szybko leczyć
To od przytulania się do Macierewicza! To zakaźna kto by pomyślał
Odpowiedz
15 1
zgłoś
gość 24.03.2016 18:54
gość: Skąd ten CICHODAJ ma kase? Piosenek nie nagrywa a taka kasa szasta. Na koncertach też garstka przychodzi ja posłuchać.
Opowiada bzdury, żeby zakrzyczeć bezwzględną rzeczywistość. Rabczewska herbu Mop jest na dnie.
Odpowiedz
9 1
zgłoś
gość 24.03.2016 18:56
gość: W Byczynie Dodon będzie pasł świnie.
W Byczynie, nie w Gadańsku czy Sopocie. Dlatego 4mln!
Odpowiedz
3 5
zgłoś
Gość 24.03.2016 18:56
Ma szwagierke CO hotele odmladzala napewno jej pomorze hahs
Odpowiedz
20 1
zgłoś
gość 24.03.2016 18:56
cala rodzina to arystokraci herbu sloma,tatus wyglada jak zul do wynajecia za piwo,matka ,musi siedziec cicho,bo stary nieraz przylozy,niezbyt inteligentna coreczka,z potrzebami na duze penisy szlachza chernu P***B
Odpowiedz
15 1
zgłoś
gość 24.03.2016 18:57
jaka ona brzydka, w ramach prac społecznych niech robi za klauna w cyrku w Byczynie
Odpowiedz
11 1
zgłoś
gość 24.03.2016 18:58
ale od niej musi cuchnąć
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 24.03.2016 18:58
gość: wątpię czy jej się to opłaci... kto jeździ do Byczyna? Pewnie chciała mądrze zainwestować a wyszło jak zwykle - tanio.
Do Byczyny ;)
Odpowiedz