Piątek 25.03.2016

"Playboy" wystawiony na sprzedaż za... minimum 500 MILIONÓW dolarów!

Playboy Hugh Hefner

"Playboy" wystawiony na sprzedaż za... minimum 500 MILIONÓW dolarów!

W październiku zeszłego roku fani Playboya przeżyli szok, gdy Hugh Hefner podjął decyzję, że przestanie publikować nagie sesje modelek - z których jego czasopismo do tej pory słynęło. To dzięki nim wiele gwiazd rozpoczęło swoją międzynarodową karierę. Polscy czytelnicy martwili się, czy decyzja obejmie także nasze wydanie pisma. Okazało się, że decyzja Hefnera dotyczyła tylko wersji amerykańskiej.

Zobacz: "Playboy" rezygnuje z nagich zdjęć modelek!

Pamela Anderson na okładce ostatniego rozbieranego "Playboya"! (ZDJĘCIA)

Pismo założone przez Hefnera ponownie zaskoczyło swoich czytelników. Jego wydawca, Playboy Enterprises Inc. planuje bowiem sprzedać magazyn. Informacja wyciekła nieoficjalną drogą, ale podawała konkretną kwotę, jakiej firma oczekuje za jeden z najsłynniejszych tytułów na rynku wydawniczym. Podobno minimalną ceną jest 500 milionów dolarów, czyli ponad 1,9 miliarda złotych!

Wydawnictwo sprawdza już potencjalnych zainteresowanych kupnem Playboya. W tym celu wynajęło bank inwestycyjny Moelis & Co. Szukają nie tylko nowych wydawców czasopisma, ale także firm, które chciałyby używać marki Playboy.

Hefner jest nie tylko założycielem wydawnictwa Playboy, ale i właścicielem 1/3 udziałów. Szczyt jego sukcesu przypadł na 70., kiedy osiągał najwyższą sprzedaż magazynu. Choć z czasem utracił prowadzenie, a na rynku pojawiła się konkurencja, to Playboy do dzisiaj uchodzi za jedną z ikon show biznesu.

Myślicie, że nowy wydawca powróci do pomysłu słynnych rozbieranych sesji?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (76)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 76
Odpowiedz
290 68
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:02
Wszystko przemija nawet ...playboy
Odpowiedz
18 5
zgłoś
gość 25.03.2016 20:02
Nie stać mnie:(
Odpowiedz
8 13
zgłoś
piss to kupa 25.03.2016 20:02
szkoda 😂😂
Odpowiedz
318 65
zgłoś
omen 25.03.2016 20:02
Interes leci na łeb to na sprzedaż go.Już czasy minęły jak faceci w klopie gazetki po cichu oglądali.
Odpowiedz
4 11
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:03
Marta jest sexy
Odpowiedz
16 8
zgłoś
gość 25.03.2016 20:03
ten to miał życie
Odpowiedz
23 9
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:03
koń mi się oźrebił, a świnka okociła, podwójne szczęście :d :d :d
Odpowiedz
82 18
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:04
Sprzątam iii.... sprzątam. Chociaż na pudelka wejdę😊 Wesołych Świąt🐰🐰
Odpowiedz
12 9
zgłoś
Paweł 25.03.2016 20:05
Kupi go tylko młody erotoman co dożyje sędziwego wieku otoczony taaakimi dziewczynami.Już mu zazdroszczę.
Odpowiedz
176 35
zgłoś
gość 25.03.2016 20:05
W dobie internetu takie pismo mija się z celem
Odpowiedz
54 22
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:05
dzisiaj pierwszy raz powiem chłopakowi,że go kocham :).
Odpowiedz
12 1
zgłoś
gość 25.03.2016 20:07
Hefi ma 90lat. Dopiero to do mnie dotarło :O
Odpowiedz
9 3
zgłoś
gość 25.03.2016 20:08
Wielki Piątek a ja zamiast na drogę krzyżową, pudełka czytam...to co dziwnego, że playboy pada
Odpowiedz
15 4
zgłoś
kosmat 25.03.2016 20:10
eeee tam Playboy-srajboj. Jakby Tele Tydzień sprzedawali to bym zakupił..
Odpowiedz
2 9
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:10
gość:
Gość: Sprzątam iii.... sprzątam. Chociaż na pudelka wejdę😊 Wesołych Świąt🐰🐰
Sprząta się przez cały rok,czystość utrzymuje.Brudasie
ty kvrwo fstrentna
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 25.03.2016 20:11
Chcę żyć tak jak Hef!! Może ktoś zapłaciza mnie? Oddam jak się dorobię.Tak za 70 lat.
Odpowiedz
6 1
zgłoś
jo 25.03.2016 20:11
Naomi - grafik zaszalal. Nikt nie przebije Pam.
Odpowiedz
6 4
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:11
Gość: dzisiaj pierwszy raz powiem chłopakowi,że go kocham :).
a potem wsadz gvwno do torebki
Odpowiedz
11 2
zgłoś
jfydfh 25.03.2016 20:13
playboya zniszczył Internet. terazniejsza technologia jak kombajn wyrywa z pola wszystko co do tej pory człowiek zasial.
Odpowiedz
0 9
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:13
gość: Wielki Piątek a ja zamiast na drogę krzyżową, pudełka czytam...to co dziwnego, że playboy pada
A ja wale łyche
Odpowiedz
0 5
zgłoś
tdyfjgiy 25.03.2016 20:13
bo teraz zamiast pkayboya jest w************y online
Odpowiedz
1 10
zgłoś
czyściutka 25.03.2016 20:14
Gość:
gość:
Gość: Sprzątam iii.... sprzątam. Chociaż na pudelka wejdę😊 Wesołych Świąt🐰🐰
Sprząta się przez cały rok,czystość utrzymuje.Brudasie
ty kvrwo fstrentna
ząbki z brudu też wypadły? Seplenisz jak stara prostytutka.Brudna nie omieszkam dodać i biedna.Na marginesie u mnie sprząta pani Ewa i zawsze mam czas na pudelka.Zrób sobie kolejnego dzieciaka to 500 wpadnie jak trza.Opyla się.
Odpowiedz
5 4
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:15
Gość: dzisiaj pierwszy raz powiem chłopakowi,że go kocham :).
Daj se na luz niewarto
Odpowiedz
1 5
zgłoś
Gość 25.03.2016 20:17
Ciekawe ile dziewczyn z nim zostanie ?
Odpowiedz
7 2
zgłoś
gość 25.03.2016 20:17
Gość: dzisiaj pierwszy raz powiem chłopakowi,że go kocham :).
on ci tego nigdy nie powie więc daruj sobie
Odpowiedz
8 4
zgłoś
gosc 25.03.2016 20:20
szczyt bezrobocia???? pajęczyna pomiędzy nogami prostytutki
Odpowiedz
3 10
zgłoś
gość 25.03.2016 20:20
raz zrobiłem sznurek na Wielkanoc z kupy o wartości 10000 zł kto chce go kupic !!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gosc 25.03.2016 20:21
szczyt roztargnienia?????? założyć hełm na lewą stronę
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gosc 25.03.2016 20:21
szczyt roztargnienia?????? założyć hełm na lewą stronę
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 25.03.2016 20:22
Nikt chyba nie skrzywdził (poniżył, zniszczył) większej liczby kobiet niż ten koleś - niejaki ciul pospolity Hugh Hefner. A to wszystko dlatego, że w młodości jedna dziewczyna go odrzuciła i wybrała innego. Pokazano ją nawet raz i opowiedziano tę historię w Girls Next Door.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 76