Piątek 04.04.2008

Shakira lubi seks grupowy?!

Shakira Alejandro Sanz Antonio de la Rua

Shakira lubi seks grupowy?!Agencja NANO

Wszystkie najważniejsze zachodnie media aż huczą od plotek na temat krążącego w Internecie nagrania, na którym widać, jak Shakira uprawia seks z dwoma mężczyznami naraz! Pogłoski na temat gorącego temperamentu i łóżkowych upodobań piosenkarki zaczęły się od wypowiedzi argentyńskiego DJ-a Javiera Cerianiego, który w swoim programie Zona Cero po raz pierwszy wspomniał o seks-nagraniu.

Słyszałem, że istnieje gorący film. Materiał nakręcono na jachcie i widać na nim, jak hiszpański piosenkarz Alejandro Sanz, Shakira i jej chłopak - Antonio de la Rúa, uprawiają seks grupowy.

Rzecznik prasowy piosenkarki, oburzony rozgłaszanymi plotkami, postanowił wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

To wszystko same brednie. Ten film nigdy nie istniał, a Javier Ceriani najzwyczajniej kłamał, aby wzbudzić zainteresowanie mediów. To bezpodstawna i złośliwa plotka - stwierdził przedstawiciel gwiazdy.

Aby rozstrzygnąć ten erotyczny (naszym zdaniem primaaprilisowy) skandal, powinniśmy zwrócić się do słynnych "roztańczonych" bioder Shakiry. Ponoć one nigdy nie kłamią.

Komentarze (267)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 267
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 04.04.2008 02:21
A kto ją tam wie.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
yardley 04.04.2008 02:29
Shakira jest fajna ;)
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 04.04.2008 02:29
TO WCALE NIEPRAWDA,ŻE JAK KTOŚ MA ROZTAŃCZONE BIODRA TO LUBI SEX GRUPOWY. JA TAŃCZYŁAM TANIEC TOWARZYSKI CO WYMGA 'ROZTAŃCZONYCH" BIODER ZWŁASZCZ W TAŃCZACH LATYNOAMERYKAŃSKICH. CZASAMI PISZECIE TUTAJ TAKIE BZDURY, O KTÓRYCH NIE MACIE ZIELONEGO POJĘCIA. PRZYKRO
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.04.2008 02:30
faktycznie, okropne włosy....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.04.2008 02:31
wygląda jak strach na wróble z tymi włosami
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 02:32
TO WCALE NIEPRAWDA,ŻE JAK KTOŚ MA ROZTAŃCZONE BIODRA TO LUBI SEX GRUPOWY. JA TAŃCZYŁAM TANIEC TOWARZYSKI CO WYMGA 'ROZTAŃCZONYCH" BIODER ZWŁASZCZ W TAŃCZACH LATYNOAMERYKAŃSKICH. CZASAMI PISZECIE TUTAJ TAKIE BZDURY, O KTÓRYCH NIE MACIE ZIELONEGO POJĘCIA. PRZYKRO
k.r.e.t.y.n.k.o, to jest aluzja do piosenki Shakiry "Hips don't lie". ale tłuk! a teraz milcz!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.04.2008 02:34
wygląda jak strach na wróble z tymi włosami
masz absolutna racje te pióra są okropne!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.04.2008 02:38
ona wcale nie umie śpiewać i nie ma wcale jakiś cudownych warunków głosowych. Porównajcie ją i Beyonce. Co ta ostatnia robi ze swoim głosem to niesamowite!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 02:40
faktycznie, okropne włosy....
to jakaś epidemia zazdrości ? no trudno,jedni mają ładne kudły a inni jak ty glacę....
i tylko na to cię stać?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 02:54
TO WCALE NIEPRAWDA,ŻE JAK KTOŚ MA ROZTAŃCZONE BIODRA TO LUBI SEX GRUPOWY. JA TAŃCZYŁAM TANIEC TOWARZYSKI CO WYMGA 'ROZTAŃCZONYCH" BIODER ZWŁASZCZ W TAŃCZACH LATYNOAMERYKAŃSKICH. CZASAMI PISZECIE TUTAJ TAKIE BZDURY, O KTÓRYCH NIE MACIE ZIELONEGO POJĘCIA. PRZYKRO
idiotko ... przeciez wyraznie jest napisane O DWOCH FACETACH I SEXTAŚMIE !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 02:55
faktycznie, okropne włosy....
to jakaś epidemia zazdrości ? no trudno,jedni mają ładne kudły a inni jak ty glacę....
ty z tą glacą, widać, że nie potrafisz wymyślić nic mądrego bo sam jesteś głupi, dlatego obrażasz ludzi w sposób mało inteligentny, po prostu twój mózg jest za mały, żeby wymyślić coś bardziej wysublimowanego jako kontr-komentarz
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.04.2008 02:57
Eee, fake, podobno joke na Prima Aprilis
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 02:58
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Marta88 04.04.2008 03:05
na pewno to plotka, jakby ktos inny niz Sanz byl w tej 3, to jeszcze sklonna bym byla uwierzyc
Odpowiedz
0 0
zgłoś
buziol 04.04.2008 03:06
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
ty na temat kultury to się lepiej nie wypowiadaj bo aż w odbycie szczypie jak się ciebie czyta...a nivea mnie się qrwa skończyła ! weź se bryle na te durne gały to może zobaczysz jak wyglądają prawdziwe,zadbane włosy,jak zazdrościsz to perukę se kup..! hehe...miłego dnia....!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Marta88 04.04.2008 03:07
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie
potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli
tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej
inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE
WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO
CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
ma charakterystyczne wlosy, to jest wazne, a w ogole wypowiadajcie sie na temat, dzieci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 03:09
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
co z was za inteligentni ludzie, skoro nie potraficie przyjąć opini innego człowieka! To, że wam się ona podoba nie oznacza, że musi się podobać się komuś innemu. To wcale nie zbrodnia, każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii! Nauczcie się trochę tolerancji dla innych bo na tym polega właśnie inteligentna rozmowa-szanowanie zdania swojego rozmówcy a nie obrażanie go!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 03:09
napewno to nie jest prawda ,ten pajac to wymyslil zeby sie bylo glosno o nim,,a SHAKIRKA JEST SLICZNA I BARDZO FAJNA,MOJA DZIEWCZYNA JEST IDENTYCZNA JAK SHAKIRKA I MA TEZ TAK PIEKNE WLOSY A NAWET LADNIEJSZE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 03:10
faktycznie, okropne włosy....
to jakaś epidemia zazdrości ? no trudno,jedni mają ładne kudły a inni jak ty glacę....
ty z tą glacą, widać, że nie potrafisz wymyślić nic mądrego bo sam jesteś głupi, dlatego obrażasz ludzi w sposób mało inteligentny, po prostu twój mózg jest za mały, żeby wymyślić coś bardziej wysublimowanego jako kontr-komentarz
weź se dziecko RELANIUM 5 mg. i do wyra ! powinno minąć....wysublimujesz się miernoto ! może i mam mały mózg,ale zawsze to lepsze niż puste miejsce jak u ciebie !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
buziol 04.04.2008 03:17
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
co z was za inteligentni ludzie, skoro nie potraficie przyjąć opini innego człowieka! To, że wam się ona podoba nie oznacza, że musi się podobać się komuś innemu. To wcale nie zbrodnia, każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii! Nauczcie się trochę tolerancji dla innych bo na tym polega właśnie inteligentna rozmowa-szanowanie zdania swojego rozmówcy a nie obrażanie go!
więc według ciebie czytając durny zawistny koment to mam klaskać z zachwytu ? taki już jestem,jak mi coś nie pasuje to mówię o tym głośno i wyraźnie ! mamy ponoć demokrację nie ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 03:18
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
co z was za inteligentni ludzie, skoro nie potraficie przyjąć opini innego człowieka! To, że wam się ona podoba nie oznacza, że musi się podobać się komuś innemu. To wcale nie zbrodnia, każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii! Nauczcie się trochę tolerancji dla innych bo na tym polega właśnie inteligentna rozmowa-szanowanie zdania swojego rozmówcy a nie obrażanie go!
To jest Polska realność Polak zje polaka. Jesteśmy tak zacofani,że aż prykro patrzeć i czytać te opinie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 03:21
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
ty na temat kultury to się lepiej nie wypowiadaj bo aż w odbycie szczypie jak się ciebie czyta...a nivea mnie się qrwa skończyła ! weź se bryle na te durne gały to może zobaczysz jak wyglądają prawdziwe,zadbane włosy,jak zazdrościsz to perukę se kup..! hehe...miłego dnia....!
nie wysilaj się bo widać, że nic lepszego już nie wymyślisz. Jesteś po prostu nietolerancyjny i nie potrafisz ze spokojem przyjąć opinii drugiego człowieka. I to ty nie masz w sobie za grosz kultury bo wyrażasz się wulgarnie i ordynarnie. No cóż musisz wrócić do podstawówki i jeszcze raz nauczyć się ładnie mówić po polsku na lekcjach języka polskiego.W każdym razie cokolwiek tu jeszcze napiszesz ja i tak jestem górą i żadnymi ordynarnymi słowami tego nie zmienisz.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 03:26
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
co z was za inteligentni ludzie, skoro nie potraficie przyjąć opini innego człowieka! To, że wam się ona podoba nie oznacza, że musi się podobać się komuś innemu. To wcale nie zbrodnia, każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii! Nauczcie się trochę tolerancji dla innych bo na tym polega właśnie inteligentna rozmowa-szanowanie zdania swojego rozmówcy a nie obrażanie go!
więc według ciebie czytając durny zawistny koment to mam klaskać z zachwytu ? taki już jestem,jak mi coś nie pasuje to mówię o tym głośno i wyraźnie ! mamy ponoć demokrację nie ?
to wcale nie był zawistny koment tylko opinia jakiegoś człowieka a demokracja wcale nie oznacza, że mamy obrażać innych ludzi bo to przykre mieć w sobie tyle nienawiści
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 03:27
wygląda jak strach na wróble z tymi włosami
a czemu nie ! jeszcze ze strachem na wróble się nie bzykałem...może być całkiem,całkiem....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
buziol 04.04.2008 03:31
ale ona ma zniszczone, matowe i połamane włosy!
ty masz matowy i połamany mózg(zakładając,że w ogóle go masz) !
oczywiście, że mam mózg ale ty go chyba nie masz skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób kulturalny i na poziomie! Jeśli tylko na to cie stać i nie potrafisz zdobyć się na bardziej inteligentny komentarz to lepiej się w ogóle nie odzywaj bo to samo dno!
POPIERAM POPRZEDNIKA. CHYBA POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ? MOŻE I MA TAKIE WŁOSY, O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAS ALE MA FANTASTYCZNIE SILNY GŁOS I KLASĘ NO CHYBA,ŻE RAJCUJE CIĘ MANDARYNA AHAHAHA.
ty na temat kultury to się lepiej nie wypowiadaj bo aż w odbycie szczypie jak się ciebie czyta...a nivea mnie się qrwa skończyła ! weź se bryle na te durne gały to może zobaczysz jak wyglądają prawdziwe,zadbane włosy,jak zazdrościsz to perukę se kup..! hehe...miłego dnia....!
nie wysilaj się bo widać, że nic lepszego już nie wymyślisz. Jesteś po prostu nietolerancyjny i nie potrafisz ze spokojem przyjąć opinii drugiego człowieka. I to ty nie masz w sobie za grosz kultury bo wyrażasz się wulgarnie i ordynarnie. No cóż musisz wrócić do podstawówki i jeszcze raz nauczyć się ładnie mówić po polsku na lekcjach języka polskiego.W każdym razie cokolwiek tu jeszcze napiszesz ja i tak jestem górą i żadnymi ordynarnymi słowami tego nie zmienisz.
to wszystko,czy jeszcze coś...? tak,jesteś górą,ja tam wolę dołem bo upadki są mniej bolesne..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 04:50
TO WCALE NIEPRAWDA,ŻE JAK KTOŚ MA ROZTAŃCZONE BIODRA TO LUBI SEX GRUPOWY. JA TAŃCZYŁAM TANIEC TOWARZYSKI CO WYMGA 'ROZTAŃCZONYCH" BIODER ZWŁASZCZ W TAŃCZACH LATYNOAMERYKAŃSKICH. CZASAMI PISZECIE TUTAJ TAKIE BZDURY, O KTÓRYCH NIE MACIE ZIELONEGO POJĘCIA. PRZYKRO
Chyba nie zrozumiałaś pointy... Wróć do podstawówki, tam uczą czytania ze zrozumieniem :]
Paprotka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Katinka 04.04.2008 06:25
A co złego w KMM? Tysiące zwykłych ludzi, nie-celebrities też to robią. Phi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
darass 04.04.2008 06:26
na zdjeciu nawet widać ze jej usta czegoś sie domagają
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 06:29
a jesli nawet sypia z dwoma to nie ona pierwza i nie ostatnia...

"k.r.e.t.y.n.k.o, to jest aluzja do piosenki Shakiry "Hips don't lie". ale tłuk! a teraz milcz!" heh nie ma to jak dobre wyjasnienie -D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.04.2008 07:11
no i co, fantazja wiekszosci kobiet jest seks z dwoma facetami. wiec chyba dobrze ze jej udalo sie to zrealizowac. az tak przeraza was wasz zanik jakiegokolwiek zycia seksualnego, ze musicie sie jej czepiac ? moze czas zainwestowac w wibrator i zelowe cipki.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 267