aktualizacja

Polacy wygrali z Ukrainą 1:0!

312
Podziel się:

Gola dla polskiej reprezentacji strzelił Jakub Błaszczykowski z asystą Arkadiusza Milika!

Po wygranej 1:0 z Irlandią i bezbramkowym remisie z Niemcami, dzisiaj odbył się ostatni mecz grupowy naszej reprezentacji na mistrzostwach Euro 2016. Wiadomo było, że po spotkaniu drużyna Ukrainy wraca do domu, a dla Polaków była to walka o lokatę przy wejściu do 1/8 finału. Rozgrywka zakończyła się zwycięstwem naszej drużyny 1:0!

Dzisiejszy mecz rozegrany był równolegle ze starciem Niemców z Irlandią Północną. Pierwsza połowa meczu przebiegła bezbramkowo. Ukraińcy dwukrotnie dostali żółte kartki za sfaulowanie Bartka Kapustki i Roberta Lewandowskiego.

Na początku drugiej połowy meczu na murawie Piotra Zielińskiego zastąpił Jakub Błaszczykowski. To była dobra decyzja. Piłkarz strzelił w 54. minucie gola przy asyście Arka Milika.

W 60. minucie bohater meczu z Irlandią Bartosz Kapustka dostał żółtą kartkę. Nie zagra więc w meczu 1/8 finału.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
8 lat temu
Muszą popracować nad celnością podań i utrzymywaniem się przy piłce, bo to jeszcze nie jest gra na mistrzostwo świata.
8 lat temu
Powiem tak ze kazdy sie obawiał Lewandoskiego wiec chcieli go moze doprowadzić do kontuzji dlatego go faulowali, kopali
gość
8 lat temu
Mecz nie był najlepszy z naszej strony. A miało byc 3:0 dla nas , a to mogło byc dla Ukrainców , którzy pokazali dobra grę w porównaniu do nas. Gdyby nie nasz bramkarz to taki wynik by osiągneli. Trzeba przyznać ze Ukraińcy Lewandowskiego faulowali , kopali ale byli skuteczni . Czasami tak sie dzieje , przegrali z Niemcami a chcieli wygrać z nami .
gość
8 lat temu
Mecz fatalny gdyby nie Fabiański było by 3:0 albo nawet 5:0 . Ukraina była lepsza. Nasi sie tylko bronili , widocznie mieli za duzo czasu na odpoczynek jak tak beda grać Szwajcaria im dokopie . Panie Lewandowski wstyd ze nie strzelił Pan ani jednego gola a minęło juz trzy mecze.Byly okazje z Niemcami i Ukraina , chyba ze Pan po prostu nie chciał .
Gość
8 lat temu
Szacun lubie. Blaszczykowskiego . Cieszymy sie z pilkatzamii i befziemy trzymac kciuki za jeszcze. Pazdan jest swietmy mimo ze nie strzela bramek. Gratulcje bo wszyscy chca wygrac.
gość
8 lat temu
Wierzymy w Was chłopaki !
gość
8 lat temu
Gdyby nie Kuba to byloby nie ciekawie a Lewandowski nie strzelil jescze ani jednej bramki na Euro 2016 chyba mu za malo placa
Gość
8 lat temu
Najlepszym zaeodnikiem jest Kuba prawdziwy zawodnik. Lewandowsli musi skonczyc te spacery z zona a wziasc sie za gre bo jak na razie dal ogromna plame
ania
8 lat temu
ciesze sie ze to . wlasnie. blaszczykowski strzelil bramke.bardzo bardzo cenie tego pilkarza. gratuuuuuuuulacje dla calej druzyny.
gość
8 lat temu
nareszcie mamy DRUŻYNĘ a nie poszczególnych graczy!!!!!!! poziom ŚWIATOWY. idziemy po PUCHAR!!!!!!!
gość
8 lat temu
KRYCHU wymiata w obronie...... brawo!!!!
gość
8 lat temu
to juz wiemy dlaczego tak Świetnie KUBA gra :) bo spełnia SWOJE MARZENIA Z DZIECIŃSTWA a nie dla kasy:) brawo KUBA !!!!!! jesteś przykładem dla tysiąca nastolatków
Gość
8 lat temu
Lewandowski to jakaś porażka, po co on w ogole na murawe wychodzi
Margo
8 lat temu
Nie chcę wypowiadać się na temat niemocy Lewandowskiego, ale staję w obronie Krychowiaka, który jest mistrzem w przerywaniu akcji przeciwnika i robi to aktorsko. Kto zna się na piłce ten wie o co chodzi. Chłopak ma talent i gra z poświęceniem.