Boruc o ciąży Lewandowskiej: "To jej wybór, że chce pokazywać brzuch. Ja kontroluję to, co przecieka do mediów!"

232
Podziel się

"Ma dużo projektów w związku z tym. Takie rzeczy, jeżeli się chce, to umie się zachować dla siebie i można".

Ciąża Anny Lewandowskiej, to temat stale obecny w Dzień Dobry TVN. Telewizja wykorzystuje kolejne preteksty, by móc wspomnieć o polskim "royal baby". Przypomnijmy: Jastrzębska do Lewandowskiej: "To ja ochrzciłam wasze dziecko "royal baby"!"

Kolejną osobą, która wypowiedziała się na temat ciąży Lewandowskiej jest Sara Boruc. Żona Artura stwierdziła, że ona nie miała problemów z tym, by kontrolować to, co pojawiało się w mediach w czasie, gdy oczekiwała dziecka. Przyznała również, że takie zainteresowanie ze strony paparazzi może być męczące, ale Ania chyba tego chce.

To jest męczące, współczuję Ani bardzo. Ja tego nie miałam, udało mi się uniknąć. Takie rzeczy, jeżeli się chce, to umie się zachować dla siebie i można. Mam wrażenie, że mam kontrolę nad tym, co przecieka do mediów. Oczywiście nie brzuch, z resztą Ania pięknie wygląda w ciąży i to był jej wybór, że chciała pokazywać, ma dużo projektów w związku z tym. Jeżeli chciałabym, to była pokazała, jeżeli nie, to bym ukryła. Nie wydaje mi się, żeby to było bardzo męczącą sprawą.

Chciała być miła, ale chyba znów jej się nie udało…

Zobacz też: Lewandowska: "Całkiem sporo osób wiedziało, że jestem w ciąży. Dochowali tajemnicy!"

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(232)
gość
3 lata temu
W sposób nieumiejętny - bo miał być chyba jednak zawoalowany - dogryzła, ona nie kupczyła brzuchem jak Lewandowska, trudno poznać czy jest z tego zadowolona i dumna, bo ma "kontrolę" i chroni prywatność, czy wbija szpilę, bo zazdrości, że tamta brzuch spienięża... a może jedno i drugie... ;)
gość
3 lata temu
Sara zazdrosna bo nikt sie nia nie interesowal nia jak byla w ciazy
gość
3 lata temu
Nie wiem czy zazdrosna , ale wiem że Lewandowską się rzyga
gość
3 lata temu
To jest jakaś masakra u Lewandowskiej, ta rozdziawiona wiecznie gęba i wystawiony czubek języka miedzy zębami. O co biega? Jęzor jej się w gębie nie mieści czy te sztuczne zębiska za dużo miejsca zajmują wygląda jak przygłup.
gość
3 lata temu
nie wiem ile jeszcze nam przyjdzie cierpieć na widok Lewandowskiej
Najnowsze komentarze (232)
gość
3 lata temu
dlaczego Lewa ciągle na czarno chodzi w ciąży? to okres radości a nie żałoby, zwłaszcza jak się tyle zarobiło na niej.
gość
3 lata temu
Nie wiem jak wy ale ten jej brzuch jest strasznie rozlazly i brzydki to ja znam ladniejsze pileczki 😉
gość
3 lata temu
Sara wygląda tutaj jak nieudolna inspiracja Kim , szczególnie ten kolczyk !
gość
3 lata temu
o jaka przytyta strasznie!
Ola
3 lata temu
Jest nikim a sie lansuje to swiadczy o jej pusdtocie skromnosc jest w cenie
gość
3 lata temu
Sara jest piekna i seksowna a ANIA raczej przecietna
gość
3 lata temu
Ania wygląda cudnie!!! Oby tak dalej !
gość
3 lata temu
Tej Sary nikt zdjęć nie chce robić to stwierdziła że ma kontrole! Dobre
gość
3 lata temu
Nie rozumiem dlaczego kobieta w ciąży ma chować brzuch??? Przecież nago nie chodzi! Ludzie ogarnijcie się!
gość
3 lata temu
zazdrosna?
Marlenagosc 1...
3 lata temu
To , ze Anna jest w ciąży to nic złego wręcz przeciwnie to najlepszy czas dla kobiety i całkiem normalna sprawa i każdy ma prawo do tego . Niby dlaczego miałaby sie nie pokazywać ? To , ze jest w ciąży nie znaczy , ze ma siedzieć w domu i ukrywać sie przed mediami. To media powinny sie opamiętać z tymi zdj Anny w ciąży . Hej zobaczcie ile innych kobiet chodzi w ciąży ulicami i jakoś nikt wielkiego lał z tego nie robi. Dajcie kobiecie spokój niech urodzi zdrowe dziecko i bedzie szczęśliwa wraz ze swoim mężem i reszta rodziny. Pozdrawiam
gość
3 lata temu
już mi się odbija tą lewandowską
gość
3 lata temu
No bo Boruc tocniebten kaliber co Lewandowski . O ciąży Sary nikt nie słyszał i nihogo nie obchodziła
Tomekzx
3 lata temu
K*RWA, LUDZIE!!! WSTYD MI ZA NARÓD POLSKI, GDY CZYTAM TE KOMENTARZE! TYLE ZAWIŚCI W STOSUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA?! KTO TO WIDZIAŁ! POLSKIE KOBIETY MAJĄ TYLE JADU W SOBIE, ŻE BRAK SŁÓW! PANI ANIA JAK JA, TY, TWOJA SIOSTRA, SĄSIADKA, BRAT.. DODAJE ZDJECIA NA FB, INSTAGRAMA, DZIELI SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ, A ŻE TE DZIENNIKARSKIE HIENY ŚLEDZA KAZDY JEJ KROK, KAŻDE ZDJĘCIE I ROBIĄ SENSACJĘ I GÓWNOBURZE, ŻEBY SIĘ PROMOWAĆ, TO CO ONA MOŻE? JEST ZNANA, ALE MA PRAWO DODAWAC ZDJĘCIA, CZY COKOLWIEK INNEGO! A WY, ZAZDROSNE KOBIETY, OSZPECACIE NASZ PIĘKNY NARÓD! ZAŁOŻE SIE, ZE GDYBYSCIE SPOTKAŁY PANIA ANIĘ NA ULICY, BYŚCIE SPUŚCIŁY GŁOWĘ W DÓŁ I ZA POLECAMI OBSMAROWAŁY. INTELIGENCJA.. ALE CÓŻ, KULTURĘ WYNOSI SIĘ Z RODZINNEGO DOMU. SZACUNEK, TO TAK WIELE?
...
Następna strona