Mąż Wander: "Uważam, że Bogumiła jest najpiękniejszą kobietą w Polsce"

469
Podziel się

"Gdy mnie rzuciła, popłynąłem w długi rejs. Pisałem książkę, jaką jest okropną gwiazdą i dobrze mi szło".

Od kilku miesięcy Bogumiła Wander walczy o ponowne zaistnienie w mediach. Zaczęła od krytyki Agnieszki Szulim:

72-latka uznała, że dobrą formą promocji i ocieplenia wizerunku będzie udzielenie wywiadu razem z mężem, żeglarzem Krzysztofem Baranowskim. Historia małżeństwa tej pary jest naprawdę burzliwa. Z pierwszym mężem, Zbigniewem Żołędziowskim, spikerka ma syna, Marka. Drugim mężem Wander został Krzysztof Baranowski, z którym połączyła ją romantyczna, ale trudna miłość. Bogumiła zostawiła Krzysztofa i wróciła do Zbigniewa, jednak szybko okazało się, że uczucie do żeglarza jest silniejsze. Baranowski wspomina, jak zdobył ukochaną. Wyznał, że gdy go zostawiła, zaczął... pisać o niej książkę:

Bardzo mi się Bogumiła podobała, uważałem, że jest najpiękniejszą kobietą w Polsce, do dzisiaj tak uważam. Wtedy robiłem takie wrażenie, że mnie to nie obchodzi. Była okazja, żeby podwieźć największą gwiazdę, to skorzystałem z okazji. Skoro mnie rzuciła, to ja popłynąłem w długi rejs. W tym długim rejsie pisałem książkę, jaką jest potworną gwiazdą telewizyjną i dobrze mi szło. Po rejsie Bogusia wróciła do mnie i musiałem zmieniać książkę.

Źródło: Superstacja.tv

KOMENTARZE
(469)
gość
4 lata temu
Była piękna ale teraz niestety wygląda jak potwór!
gość
4 lata temu
Była. Teraz jest kukłą, karykaturą samej siebie.
gość
4 lata temu
Ta baba wygląda jak żywy t**p z tą szminką okropnie rozmazaną
gość
4 lata temu
co ona robiła, że w tym wieku jest aż tak strasznie pomarszczona
gość
4 lata temu
Najważniejsze, że są szczęśliwi, a jeśli od nadal uważa ją za najpiękniejszą kobietę w Polsce, to jest to najlepszy dowód jak bardzo ją kocha :)
Najnowsze komentarze (469)
gość
8 miesięcy temu
Pani Bogumila jest typowym przykladem call "to much plastic surgery" W latach 70 i 80 siatych....byla kobieta nizwyklej urody.
gosc
rok temu
armator; ma taka niby przyduza gebe .....do polykania....wieloryb polknal jonasza ta tez przelknie wszystko.....och jako pikno,co cud goral by powiedzial oplywajac przyladek ....hoooorn
gość
2 lata temu
A ja mysle ze pasuja do siebie...ona wyniosla materialistka a on tez niezly egoista. I wcale nie krytykuje ich milosci bo kazdy ma prawo kochac. Skoro sa ze soba tyle lat to musi byc milosc.
gość
2 lata temu
zombi
gość
2 lata temu
PIEKNA Z NICH PARA
gość
2 lata temu
Żenada...
gość
2 lata temu
Piekna nigdy nie była tylko zadbana i wyniosła. Niemen jej nie chciał.
gość
3 lata temu
Przerażająca , niestety.... a była ładną kobietą
gość
3 lata temu
Kiedyś była ładna ale nigdy piękna. Do tego niezgrabna z fatalnymi nogami. A dziś potwór, ale co facet ma mówić. Gentelmen
gość
4 lata temu
co ona z ta facjata zrobiła
gość
4 lata temu
Przestańcie z tą pięknością, była tylko ładna jak wiele. Zawsze wytapetowana, wymalowana jak kukła. Kto ją widział kiedyś soute? Miała tylko ładne włosy.
gość
4 lata temu
Ten g***i mąż ją tak dowartościowuje niepotrzebnie.
gość
4 lata temu
Chłopie chyba masz zeza.
gość
4 lata temu
I dobrze. niech tak uważa. Ma prawo.
...
Następna strona