Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szymon Majewski: "Widać po mediach społecznościowych, komu odwala. Wstawiłbym tam alkomat!"

63
Podziel się:

"Jest znanych parę takich osób od nocnych rajdów o trzeciej nad ranem, z interpunkcją problemy, ortografia siada". Co na to Magda Gessler?

Kilka lat temu Szymon Majewski zakończył swoją współpracę z TVN-em. Od tamtej pory udziela się w mediach społecznościowych, gdzie wciąż ma kilkaset tysięcy fanów.

Świadomy mocy i zasięgu FB czy Instagrama dziennikarz obserwuje tam także swoich kolegów i koleżanki z show biznesu. Jak podkreśla, nie każdy z nich potrafi jednak umiejętnie z nich korzystać:

Ja mam tzw. sraczkę pomysłów. Bardzo dużo mam grypsów w głowie, które mi krążą po głowie, jakieś żarty. Nie muszę nikogo pytać żadnego szefa. Wrzucam taki gryps. I jest komunikacja: Na przykład nagle komunikujemy, że jesteśmy blisko społeczeństwa, jesteśmy tacy jak oni, a potem nagle zdjęcie np. z Ferrari na Hawajach. Widać właśnie przy mediach społecznościowych komu tak naprawdę trochę odwala i jak się ludzie puszą. I dla tych to jest niebezpieczne. Niektórym bym wstawił do komunikatorów czy telefonów alkomat. Powinna być taka funkcja, że się blokuje, zwłaszcza jakieś nocne rajdy. Jest znanych parę takich osób od nocnych rajdów o trzeciej nad ranem, z interpunkcją problemy, ortografia siada. I od razu wtedy idzie na ostro.

Źródło: Newseria

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(63)
gość
6 lat temu
Ale mistrzyni od tych problemów to Madzia G.
gość
6 lat temu
Najgorzej, że niektórym do "rajdów" i do ogólnego odwalania, oraz do tracenia kontaktu z rzeczywistością, wcale nie potrzeba alkoholu. Wtedy to dopiero jest groźne
gość
6 lat temu
Ma rację :)
gość
6 lat temu
Brawo. Gessler to powinna zniknąć z mediów. To co wygaduje i wypisuje to szczyt głupoty i chamstwa. A jaka wyobraźnia. !
gość
6 lat temu
Na "sraczkę pomysłów" Stoperan a nie media społecznościowe!
Najnowsze komentarze (63)
Głos koło myk...
6 lat temu
Kogo to interesuje ! - Zwykła w Polsce kłótnia Rebeki z Izaakiem !
gość
6 lat temu
Ta sraczka pomysłów to między innymi objawiła się panu Majewskiemu w Ciechanowie. No myślałam że padnę jak pajacował i próbował ośmieszyć mieszkańców na głównej ulicy miasta . Kochany ...... ty masz sraczkę zamiast mózgu ...... a nie sraczkę pomysłów . Współczuję żonie i dzieciom takiego kretyna .......
gość
6 lat temu
i znowu ona, jest gdzieś lista restauracji które dręczyła - ot tak żeby tam nie jeść
EMERYTKA
6 lat temu
pani Magdo wstyd na wizji pić alkohol a tak ogóle to jest pani kobietą a tak brzydko się wypowiada......BOGATYM WSZYSTKO WOLNO?
gość
6 lat temu
ona nie potrafi pisac. to jakas analfabetka.
selko
6 lat temu
Brawo Panie Szymon!
joła
6 lat temu
" Uderz w stół ...." totalny brak samokrytycyzmu wręcz zasmuca .... A na dodatek kanibalizm jest karany . Wszyscy wrzućmy sobie trochę na luz.
joła
6 lat temu
" Uderz w stół ...." totalny brak samokrytycyzmu wręcz zasmuca .... A na dodatek kanibalizm jest karany . Wszyscy wrzućmy sobie trochę na luz.
gość
6 lat temu
No to już teraz wiem dlaczego te jego dowcipy są takie gówniane i mnie nie śmieszą. Wszystko przez sraczkę pomysłów :)
gość
6 lat temu
ma pan racje
gość
6 lat temu
co nie zajrzę na pudla - tam Geslerowa, oszalelśicie czy co?????
gość
6 lat temu
Pudel, do cholery, czy ta rozlazła krowa -wulgarna kuchara, płaci wam, że o niej ciągle piszecie???? R****m już tą maciorą ,odpuśćcie, ok?
gość
6 lat temu
biedny Szymuś, już swoje wypił i zdrówko mu już nie pozwala na więcej. Jeszcze nie tak dawno żegnał się z życiem, ale jak się trochę polepszyło to znowu zaczął robić przy ogonie znajomym. Wstyd i tyle!
miu miu
6 lat temu
Szymon zapomniał jak robił z siebie idiote miał swoje 5 min a teraz atakuje innych😣
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie