Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uduchowiony Piasek zapewnia: "Można być wierzącym gejem i kochać Boga! KAŻDY JEST OWOCEM MIŁOŚCI"

120
Podziel się

"Każdy więc jest też owocem Boga" - przekonuje. "To, co chcemy manifestować wybieramy sami. Grupa krzykaczy nie spowoduje, że będę innym człowiekiem".

bCzViaGd

O orientacji seksualnej Andrzeja Piasecznego mówi się od lat. Kilka dni temu udzielił wywiadu, w którym opowiadał o swojej głębokiej wierze w Boga. Przyznał też, że jego zdaniem "machanie flagami" przez środowiska LGBT jest niepotrzebne. Wywołało to wielkie oburzenie owych środowisk i próby wymuszenia na wokaliście deklaracji co do orientacji seksualnej. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl Piasek tłumaczy, że nie jest zainteresowany wychodzeniem w konflikt z kimkolwiek i sam będzie wybierał, co chce manifestować. Wspaniałomyślnie dodał też, że gej może być wierzący i może wierzyć w Boga. Jego zdaniem każdy jest owocem bożej miłości.

bCzViaGG
KOMENTARZE
(120)
gość
3 lata temu
kogo obchodzi czy jest gejem ??? wazne jest jakim jest czlowiekiem !
gość
3 lata temu
dacie mu wreszcie spokój?
gość
3 lata temu
Śmieszne że najbardziej tolerancyjni nie mogą zaakceptować wyborów Piaska!
bCzViaGH
gość
3 lata temu
Z Piaskiem to jest tak, że wbrew panującemu trendowi, nie musi się uwewnętrzniać żeby każdy wiedział że jest gejem. I to jest w zasadzie idealna postawa. Dlatego, że jeśli bycie gejem jest normalne, to po cholerę o tym gadać? To tak jakby ktoś lansował się na byciu w ciąży. Też nic nowego. Ci którzy to robią stają się obiektem drwin. Warto? Samo gadanie o swojej orientacji powoduje jej wartościowanie, ocenianie. Homo czy hetero, a może bi? Skoro żadna to różnica, to nie ma o czym gadać. Wtedy nie pojawiają się osądy.
gość
3 lata temu
Piasek jest bardzo mądrym i inteligentnym człowiekiem. Ma talent, jest skromny, nie wywyższa się jak inne beztalencia. Ważne,że ma ideały A to jakiej jest orientacji to jego prywatną sprawą.
Najnowsze komentarze (120)
gość
3 lata temu
Nie każdy jest tym owocem miłości.Co powie Piasek o dzieciach z gwałtu.
gość
3 lata temu
PIASEK TO GEJ ?
gość
3 lata temu
refundowane to powinny być operacje ratujące życie ludziom. Nie powinno się marnować pieniędzy na operacje zmiany płci dla chorych psychicznie gejów i lesbijek. Ja osobiście uważam to za rodzaj choroby psychicznej. Adoptowanie dziecka przez parę homoseksualną to wyrządzenie mu ogromnej krzywdy psychicznej i nie tylko.
gość
3 lata temu
Pytanie Piaska o orientacje to szczyt arogancji .Nikt nie ma prawa go o to pytać jak każdego z nas .Problem mniejszości seksualnych to problem wydumany .Niech każdy żyje jak chce po co jakiekolwiek manifesty . Tworząc manifesty -tworzą problem . .Większość ludzi zostawia swoją seksualność za drzwiami sypialni i nikt oprócz homoseksualistów nie manifestuje. . Jednak nie rozumiem,przepraszam za skrajne porównanie dlaczego jeżeli rodzi się dziecko chore -inne niż większość dzieci to zakłamany kościół powtarza że Bóg tak chciał i na to nie mamy wpływu . Na orientacje seksualna tez nie mamy wpływu ale jeżeli ktoś jest homoseksualistą którego przecież tez stworzył podobno Bóg ,to kościół głosi że wtedy homoseksualista jest stworzony do celibatu duchowego i fizycznego .Większej hipokryzji i dyskryminacji nie słyszałam . Kościół niestety napędza homofobię a reszta powtarza .Należy odróżnić Boga od Kościoła
gość
3 lata temu
Biedny próbuje być na siłę Georgem Michaelem, próbuje tańczyć tak jak on tańczył, ubierać się tak jak on.. smutne
gość
3 lata temu
Bardzo lubię tego faceta a LGBT i reszta alfabetu coraz częściej obnaża cel swojej działalności. Biznes na nazwiskach znanych, prawdziwie homoseksualnych ludzi, którzy zawsze obrywają przez fanaberie zboczeńców, sodomitów i podszywających się pod homo wykolejeńców, którzy przy okazji szerzenia zboczeń i dewiacji pasożytują na gejach, szantażują hetero swoimi wiecznymi narzekaniami na dyskryminację itd. Notabene to wasze LGBT postępowi Polacy, czynnie wspierało działania na rzecz otwarcia domu publicznego dla zoofilii. Psów, które tam są gwałcind nikt o zgodę nie pytał. .
gość
3 lata temu
Bardzo mądry i rozsądny człowiek. Popieram w 100 % !
gość
3 lata temu
Odpi****** sie od tego Piaska !!!!!
bCzViaGz
Ja
3 lata temu
ciekawe jak stworzy "OWOC MIŁOŚCI " z drugim facetem??? :-\:-\:-\
gość
3 lata temu
zamknij sie starzejacy pedalcu
Marta
3 lata temu
WIELKI SZACUN, W KONCU JAKIŚ MĄDRY CZŁOWIEK...
gość
3 lata temu
Widać Piasek że nigdy nie czytałeś Biblii
gosc
3 lata temu
to co ze jest gejem jest milym ,fajnym,przystojnym facetem, nie opowiada w kolo ze nim jest bo to jego sprawa ...pirog powinien z niego brac przyklad .zamiast wyzywac innych min.od szujek niech przyjrzy sie sobie poniewaz nic soba nie reprezentuje
gość
3 lata temu
A kto wpadl na pomysl ze on wogole jest gejem?moim zdaniem jest meski, a to ze mial kiedys zdjecia z Pirógiem to nic nie znaczy..
...
Następna strona
bCzViaHb