Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zofia Klepacka atakuje LGBT. "Głosi poglądy w sposób agresywny i wulgarny" (KLIKA PUDELKA)

247
Podziel się

"Trzeba ją wyedukować. Wykazała się podstawowym brakiem wiedzy. To groźne!"

bDzPTrNh

Niespodziewanie wybory do europarlamentu w Polsce oprócz gorącej dyskusji okołopolitycznej zaowocowały też debatą na temat tolerancji i słów rzucanych w przestrzeń publiczną. W ubiegłym tygodniu głośno zrobiło się wokół windsurferki Zofii Klepackiej. Niestety, mistrzyni olimpijska nie zwróciła uwagi mediów kolejnymi sukcesami w swojej sportowej dyscyplinie, a skrajnie kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat pedofilii w polskim kościele i społeczności LGBT. Uwagę olimpijce zwróciła Kinga Rusin, za którą stanęła rzesza gwiazd, które sprzeciwiają się homofobii. Klepackiej broniono w TVP, gdzie następnego dnia po wyborach Zofia żaliła się na atak dziennikarki.

Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

bDzPTrNK
KOMENTARZE
(247)
gość
2 lata temu
Popieram Panią Zofię !!!!! Proszę szanować zdanie każdego człowieka, co z tą demokracją ???!!!!
Gość rozsądku...
2 lata temu
A ja doceniam że idzie pod prąd i zgodnie z własnymi przekonaniami. Mnie np. Muzułmanie nie tolerują bo chodzę do kościoła.a ich nikt nie uczy i nie wymaga od nich tolerancji. No to w jakim kraju żyjemy? Po prostu nie róbmy sobie wzajemnie krzywdy
gość
2 lata temu
Brawo Zosia, jesteś mistrzynią!
bDzPTrNL
gość
2 lata temu
co jest jakas cenzura jak za komuny ludzie przestancie sie bac mowcie co myslicie
Tomek
2 lata temu
Czyli jak moje dziecko okaże się kleptomanem, to mam pochwalać kradzieże, żeby boroń boże nie urazić mojego dziecka?
Najnowsze komentarze (247)
gość
2 lata temu
LGBT to ruch ideologiczny. Jak dziecko okaże się homoseksualistom i zaczepiać będzie innych to dostanie po prostu w czerep.
patrotka
2 lata temu
Jestem z Panią , Jest Pani dzielną , młodą kobietą. Wspaniale, jeszcze Polska nie zginęła, jak mamy takich ludzi , dużo zdrowia Pani Zosiu:)
gość
2 lata temu
Jakie "skrajnie kontrowersyjne" wypowiedzi?! Od kiedy nazywanie rzeczy po imieniu jak np. zaburzeń psychicznych zaburzeniami psychicznymi jest kontowersyjne?! Mówienie prawdy i stwierdzanie faktów jest kontrowersyjne...? Dla mnie kontrowersyjne jest agresywne promowanie wynaturzeń i wmawianie wszytkim że mają myśleć, że to piękne, a każdy kto myśli inaczej jest faszystą
123
2 lata temu
Przestańcie nakręcać temat
gość
2 lata temu
zdobądź medal olimpijski i pogadamy
gość
2 lata temu
Tzw. nowoczesne kraje to takie gdzie za głoszenie faktów zostajesz nazwany homofobem, seksistą itp. Gdzie jest demokracja? Skoro większość mówi że czarne jest czarne to tak powinno być.
gość
2 lata temu
Ciekawe jak w tym kraju ma być normalnie? Wszyscy hetero nienawidzą LGBT, LGBT nienawidzi hetero na czele z P. Klepacką. Nie można się nudzić ;)
gość
2 lata temu
Dzieci popełniają samobójstwa z powodu swojej homoseksualiści i niezrozumienia środowiska. JA SIĘ PYTAM SKĄD TEN GOŚĆ MA TAKĄ WIEDZĘ, SKĄD TO WIE? PROSZĘ O ŹRÓDŁO. Chyba że to kolejna wyssana z palca informacja mając współczuć homoseksualistom.
bDzPTrND
gostek
2 lata temu
Pani Zofio POPIERAM PANIĄ JESTEŚ KIMŚ , A NIE ŻENADĄ Z TVN-u
gość
2 lata temu
Czego to już zwolennicy tęczowych nie wymyślą, zwykły hetero nie ma prawa uważać że homoseksualizm jest nie fajny. Mniejszość decyduje o tym jak ma myśleć większość.
gość
2 lata temu
1 promil poucza 99,9999..... % Liberum veto już dawno zniesiono ! Polityka apartheidu w RPA nic nie nauczyła Pudla ??? Co jest niebezpiaczne do chol.... ?????
gość
2 lata temu
Popieram p. Zosię! w 100%! Szczytem kłamstwa jest uważanie czegoś NIENORMALNEGO za NORMALNE. Rozumiem, że ktoś jest homoseksualistą, i oczywiście ma prawo do pracy, do kochania (niech sobie żyje razem pan z panem, a pani z panią),ale błagam nie wmawiajcie mi, ze jest to normalne! To tak jakby powiedzieć,że ktoś bez nogi ma nogę.
Mistrzyni
2 lata temu
Sloma z butow. Za wysoko chyba Pani Klepacka fruwa. Upadek boli uprzedzam. ( i Powinien)
Laska
2 lata temu
WSTYD tak WSTYD. Do pługa a nie do odznaczenia
...
Następna strona
bDzPTrOf