Trwa ładowanie...
Przejdź na

10-MINUTOWY TELEDYSK Lany Del Rey!

152
Podziel się

Piosenkarka sypia z przypadkowo poznanymi facetami. "Jestem cholerną wariatką!"

10-MINUTOWY TELEDYSK Lany Del Rey!
bDgDGCIB

Lana Del Rey wydaje za miesiąc reedycję swojego drugiego albumu Born to Die zatytułowaną The Paradise Edition. Pierwszym promującym go singlem jest piosenka Ride. Teledysk do niej wyreżyserował Anthony Mandler, który ma na swoim koncie klip Lany National Anthem oraz większość klipów Rihanny.

Teledysk rozpoczyna się i kończy monologiem, w którym piosenkarka wyznaje, że "w jej życiu panowała zima, a mężczyźni, których spotykała, byli jej jedynym latem". Następnie oglądamy historię podróżującej przez USA dziewczyny spotykającej przypadkowych facetów, którzy zapewniają jej chwilowe bezpieczeństwo. Klip kończy się słowami: Jestem cholerną wariatką. Ale jestem wolna.

bDgDGCJe
KOMENTARZE
(152)
gość
8 lat temu
prawdziwa artystka, nie musi pokazywać d**y i cycków jak ruhanny i wywoływać skandali, żeby o niej mówili
gość
8 lat temu
Świetny, naprawdę dobry w klimacie!
gość
8 lat temu
Bardzo ładna piosenka i świetny teledysk
bDgDGCJf
gość
8 lat temu
ładna piosenka:)
gość
8 lat temu
Widać tą samą rękę jak w teledyskach Rihanny więc nie zdziwiłam się że to ten sam reżyser..
Najnowsze komentarze (152)
gość
6 lat temu
uwielbiam ją jest świetna, nie oceniajcie jej na podstawie występu w snl
gość
8 lat temu
wezcie się od niej odwalcie ! Ja jestem jej fanką i uważam , że jest z*******a teledyski ma na wypasie i w ogóle z*******a muzyka. Ohoho a wy co też się w domach ruchacie !! I co z tego ?! To jest teledysk musi przedstawiać coś a teledysk jest z********e zaplanowany , Pokazuje d**ę bo ma zgrabną a wy może nie macie i zazdroscicie bo macie obwislą i obtłuszczoną LOL !!! Ładna jest i co z tego że ma usta sztuczne ?? Taka moda lata 60 przedstawia jak ma wyglądać Do twarzy jej z tymi ustami a poza tym przy kazdej piosenkarce jest sztab doradcow myslicie ze co Adele sama taką muzykę tworzy , Lana jest z*******a a jak wam się nie podoba piosenka to nie komentujcie i jej nie sluchajcie ZAL !!
gość
8 lat temu
Teledysk w ładnych kolorach i to wszystko. Piosenka nie ma nawet konkretnej melodii a Lana wykorzystuje mode na bycie "wild" :/ czysta komercja stylizowana na sztukę, dla dziewczynek klonów
gość
8 lat temu
super, coś innego...
gość
8 lat temu
Nie rozumiem jej troszke.. moze i jest fajna, ma dobry głos i jakiś tam swój styl, tylko że ile można śpiewac tak samo bez wiekszysz zmian? dla mnie to jest po prostu nudne. Zła nie jest ale niech cos zmieni, prosze! Lana zaśpiewaj cos wesołego :) Mniej mów i wiecej śpiewaj a wtedy bedzie lepiej.
gość
8 lat temu
Ładny teledysk, na żywo wyje jak pies sory XD
gość
8 lat temu
jak ten teledysk jest dobry to mi sie chyba jakis inny wyswietla :( ...oblesny
gość
8 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?
bDgDGCIX
gość
8 lat temu
http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/
gość
8 lat temu
http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/
gość
8 lat temu
http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/
gość
8 lat temu
http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/
gość
8 lat temu
http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/
gość
8 lat temu
http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/ http://www.lanadelrey.fan-strefa.pl/forum/
...
Następna strona
bDgDGCJz