Trwa ładowanie...
Przejdź na

16-letnia Sylwia Grzeszczak w "Idolu"!

43
Podziel się:

"Nie jest rewelacyjna, ale jakaś taka skromna jak ja. Podoba mi się" - stwierdził Kuba Wojewódzki. Zobaczcie, jak zaczynała dziesięć lat temu.

Sylwia Grzeszczak zrobiła sobie krótki urlop od śpiewania. Spodziewa się pierwszego dziecka i na okres ciąży zawiesiła działalność muzyczną. Jej kariera zaczęła się ponad 10 lat, kiedy pojawiła się w Idolu. W sieci krąży filmik z polsatowskiego przesłuchania do show, na którym widzimy jak bardzo stremowana śpiewa m.in. przed Kubą Wojewódzkim. Początkowo juror nie był zachwycony jej wyborem piosenki.

Masz fajny kolor oczu pod bluzkę. Ta piosenka to wyrok śmierci. Jak będziemy wychodzić z trakcie utworu, to znaczy, że nam się nie podobało. Dobra?

Po wykonaniu zmienił jednak zdanie:

Robi takie dobre wrażenie, nie? Jestem na tak, bo ona mi się podoba. Jest taka skromna, tak jak ja. Nie jest rewelacyjna, ale jakaś taka skromna, jak ja.

Zobaczcie, jak zaczynała dziesięć lat temu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(43)
gość
7 lat temu
Fajna z niej babka skromna dotej pory jej to zostalo chwali jej sie to
gość
7 lat temu
powiatowy jaki zniewiesciały był taki jest gejuszek
gość
7 lat temu
Sylwia jest świetna, wtedy i teraz !!!
gość
7 lat temu
p****o Kuba już wtedy w peruczydle z rumuńskich łoniaków
gość
7 lat temu
Przestańcie szczuć na Kubę, to tylko bezbronny staruszek z postępującą demencją, panicznie chowający się za swoimi pełnymi pieluchomajtkami przed waszą okrutną szyderą. Błaga, żebyście go dłużej nie krzywdzili. Tak, możecie być z siebie dumni, to przez was Kuba od lat nie trzyma moczu i kału. A teraz dalej lżyjcie go i poniżajcie, bo tylko to potraficie. Świnie.
Najnowsze komentarze (43)
sprzedawca
rok temu
Jeśli mamy iść tym tropem to w show biznesie jest dużo aktorów tzw . gwiazd filmowych nie grzeszących urodą wręcz szpetnych i nikt nie wylewa na nich pomyj ,a tu chłopek roztropek i tyle jadu ..
sprzedawca
rok temu
To prawda ma wieśniacką urodę tak jak piszą takiego niby dzieciaka wiecznego chłopaka a buzię trochę jakby nie miał zębów taką minę często robi . Urodą nie grzeszy ale pamiętacie aktora z polskiej telenoweli ,,W labiryncie ,, Leona Niemczyka to dopiero był brzydal i na niego nikt nie szczekał a tu poniżej przeciętnej i takie brudy się wylewają jakby był monstrum ! A ja wam powiem że widziałam jeszcze gorszych od Kuby i kto jest górą ..Ha ha ha
sprzedawca
rok temu
Jest tyle komentarzy które powinny być wykasowane bo urażają ale znając życie pewnie mój prawdziwy i naturalny nie kipiący kpiną i udający pochlebstwo .będzie wykasowany. .Przestańcie się czepiać Kuby Wojewódzkiego to prawda jest pretensjonalny w swoich poglądach w swoim zachowaniu w swojej ripoście ale na miłość boską nie róbcie z niego staruszka !!! Ten kto to pisał to chyba jest strasznie zazdrosny o niego że tak dobrze w tym wieku wygląda że młodo jak na swoje lata..bo ten co to pisał to pewnie wygląda staro a wiek pewnie ma młody a wyglądem 20 lat do przodu .jest gruby i obleśny ..Kuba nie jest amantem filmowym można z tym się zgodzić ale to że wygląda młodo na swoje lata to jest jego atut a nie wada ! Zresztą odkąd go pamiętam zawsze wyglądał młodo po prostu ma takie rysy twarzy młodego chłopaka i nie jeden w jego wieku chciałby tak wyglądać . Tyle ubliżania i urągania pod adresem Kuby to jeszcze nie słyszałam a tu co drugi taki wpis ..gdzie by nie zajrzeć to gorsze brudy pod dywan zamiatają a tu że chłop lubi trochę pożartować o seksie i mu tym podobnym ha ha ha chłop ma takie specyficzne poczucie humoru to tyle od razu mięsa się wylewa..to przykre ile w ludziach pruderii jest i zakłamania...
gość
6 lat temu
Mmmmmm
gość
7 lat temu
przeciez to dziecko debilu!
gość
7 lat temu
wypowiedź matki mówi wszystko córka spęłnia nie tylko swoje marzenia ale i matki.
gość
7 lat temu
Bardzo ładny, czysty głos.
gość
7 lat temu
i ta sama fryzura od 10lat :D
gość
7 lat temu
Ona świetnie wyglądała jak na swój wiek , teraz ona jest OKEY
gość
7 lat temu
Sylwia uwielbiam Cię przeszłam jakoś przy Twojej piosence przez romans męża i mamy za to teraz synka oprócz starszych dwóch córeczek i jest wszystko ok mam nadzieje że już nic nie wywinie...."zrób co się da, co tylko się da, niech nasza bajka trwa, chce jak księżniczka z ksieciem.....gdy inni mówią nie będziemy biec do siebie"
gość
7 lat temu
A ja tak lubiłam Roberta Leszczyńskiego[*]...
gość
7 lat temu
Skromność dziadka Wojewódzkiego polega na noszeniu peruki z ocieplacza klapy od sracza.
gość
7 lat temu
Boże jaką Wojewódzki ma Wieśniackä urodę, jest naprawdę obrzydliwą ciotką
gość
7 lat temu
Kupa Wojewódzka jaki prostacki ryj. hahahah
Oferty dla Ciebie