aktualizacja

58-letnia Majka Jeżowska: "Jeśli kobieta nie lubi seksu, coś jest nie tak"

116
Podziel się

"Lubię seks, on jest jak oddychanie". Przy okazji opowiedziała, jak zareagowała, gdy syn przyznał się do pierwszego wytrysku.

Majka Jeżowska przez lata pielęgnowała wizerunek idolki nastolatków. Nie było jednak tajemnicą, że życie prywatne artystki obfitowało w liczne miłosne przygody i romanse. Po ponad 20 latach związku Majka Jeżowska rozstała się ze swoim partnerem, Dariuszem Staśkiewiczem. Jak to często bywa w show biznesie, Dariusz był także jej menedżerem. Jeżowska zapewniała, że nie zamierza do końca życia opłakiwać straty.

Piosenkarka szuka nowego partnera głównie wśród młodszych mężczyzn. Jej rówieśnicy, jak twierdzi, w ogóle nie nadają się do związków, bo nie rozumieją współczesnego świata, a zwłaszcza kobiet. Jeżowska, goszcząc w studio telewizji Wirtualnej Polski wyjaśniła, dlaczego nie ma oporów przed rozmawianiem na tematy dotyczące seksu oraz opowiedziała, w jaki sposób zareagowała, gdy syn przyznał się do pierwszego wytrysku.

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(116)
gość
9 miesięcy temu
Żenada pani.
gość
9 miesięcy temu
Daj spokój kobieto
gość
9 miesięcy temu
Niech ze swoim tyłkiem robi co chce. Ale opowiadanie o intymnych sprawach syna to zwykła podłość. Opowiedział matce w zaufaniu a ta po telewizjach opowiada....kobieto wstydź się.
gość
9 miesięcy temu
Zenada
gość
9 miesięcy temu
Fuj p*****a
Najnowsze komentarze (116)
gość
4 miesiące temu
super kobieta naprawde warta grzechu
gość
8 miesięcy temu
wali na starosc
gość
8 miesięcy temu
Ja myślałam że tu było seks ale nie ma go tu k***a
kolo
8 miesięcy temu
A czy nie pora już,zrobić rachunek sumienia,uzgodnić ceremoniał pożegnalny...a wypowiadać się tylko na temat który jest nam obecnie znany?
uhg
8 miesięcy temu
Jeżowska ma pewnie jeża.....można język skaleczyć.......
dgshrt
8 miesięcy temu
a jak babcię posuwać?chyba z zamkniętymi oczami......a fe !
gość
8 miesięcy temu
To kobiety pod 60 lubią seks?
gość
8 miesięcy temu
Żenada. Dla mnie coś nie tak jest z panią, która w starszym wieku ubiera się jak piernikowa dzidzia. Nawet jeśli jest to ubranie sceniczne.
gość
9 miesięcy temu
bzdurki pani opowiada. Ja mam dwadzieścia-parę lat i nie lubię seksu i nie potrzebuję go. Może raz na miesiąc, albo rzadziej tak. Są takie osoby i nie są gorsze od innych. Wg mnie to nie jest problem wymagający terapii. Wiele osób ma niskie libido, są też aseksualne. Nie potrzebują seksu w ogóle. Są wartościowymi ludźmi, a nie zboczeńcami. NIE KAŻDY MUSI LUBIĆ SEKS, nie każdy w tej samej częstotliwości. Ludzie mają różne temperamenty!!!!!!!!!
Tropicielka
9 miesięcy temu
Ale wy jesteście wszystkie zazdrosne, o bo obzdechnę:)))
gość
9 miesięcy temu
Rozklapciana vagina popuszczanie moczu menopauza a sex jej w glowie fuj
gość
9 miesięcy temu
I*****a l*******a to ze ta pani parzy sie jak krolica nie znaczy ze jak ktos tego nie robi to cos nie tak kto jak i ile uprawia sex to kazdego sprawa
gość
9 miesięcy temu
Piosenkarką dla dzieci.No cóż menopauza wystrzeliła.
Zizi
9 miesięcy temu
G****A stara nimfomanka
...
Następna strona