Trwa ładowanie...
Przejdź na

80 tysięcy ludzi manifestowało w Warszawie: "Kaczyński atakuje ikonę. Stańmy murem za Wałęsą!"

607
Podziel się

"Chcemy pokazać solidarność z prezydentem, symbolem zwycięskiej walki o wolność i demokrację" - tłumaczył lider KOD-u.

bCIshEcB

Kilkadziesiąt tysięcy osób wzięło wczoraj udział w manifestacji w Warszawie zorganizowanej przez Komitet Obrony Demokracji. Podczas przemówień odwoływano się do ostatnich wydarzeń; tłum skandował "Lech Wałęsa". Odczytano też list od byłego prezydenta. Organizatorzy poinformowali, że zbierają podpisy pod projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Lider KOD-u, Mateusz Kijowski, przyznał, że manifestacja ma być przede wszystkim okazaniem wsparcia byłemu prezydentowi.

Najważniejsze wartości to wolność i demokracja. Chcemy pokazać naszą solidarność z prezydentem Lechem Wałęsą, symbolem zwycięskiej walki o wolność i demokrację w Polsce, Europie i w całym świecie.

Wśród uczestników pojawiały się hasła: "Jarosław Kaczyński i jego środowisko atakują teraz ikonę! Stańmy murem za Lechem Wałęsą!"

bCIshEcD

Według stołecznego ratusza, w marszu wzięło udział nawet 80 tysięcy osób.

bCIshEcJ
bCIshEcK

Źródło: TVN24/x-news

bCIshEde
KOMENTARZE
(607)
gość
4 lata temu
15 tys. według policji.
gość
4 lata temu
Wczoraj pisali ze 100 tys dziś ze 80 tys a tak naprawdę było ledwo 20 tys i to w ponad 2 milionowej WARSZAWIE !
Banda wariató...
4 lata temu
Nawet mi ich nie jest żal.
bCIshEdf
gość
4 lata temu
Kaczyński atakuje.... Tak, Kaczyński podrzucił Kiszczakowej papiery, co za cyrk. Bolek liczył, że papiery zginął razem z Kiszczakiem, a tu zonk. Wałęsa się skończył tak jak i Peło.
gosc
4 lata temu
szkoda mi mojego kraju,społeczeństwo podzielone,ogólny bałagan i chaos.
Najnowsze komentarze (607)
mada
4 lata temu
Walesa sie nigdy nie skonczy, Walese bardzie szanuja z granicami Polski!!! Mieszkam w Szwecjii od 30-lat i wiem co tu sie mowilo i mowi o tym Panu! !!! Jestem dumna , ze Walesa jest Polakiem i ja jestem Polka!!! Tylko, ze ja obserwowalam ale nie uczestnilam w strajkach nienalezalam do partii. Pylam poprostu za mloda, a Walesa walczyl tez za mnie !!! Czesc mu zato czego dokonal, CZESC LECHU JESTEM Z TOBA !!! Tu na zachodzie doceniaj go pamietajcie i w Polsce o Lechu, Pamietajcie co zrobil !!!
gość
4 lata temu
boi sie kaczynski ze nikt o nim nie wspomni ,a do histiri jako ignorant przejdzie i zazdrosci Panu Walesie
Gośćon
4 lata temu
Dla nas wszystkich to nic nie zmieni i tak będziemy tanią siłą robocza
gość
4 lata temu
Polska ma tylu wrogów smutne
gość
4 lata temu
KOD sponsoruje chory umysł Sorosa .A Petru to marionetka wróg Polski i Polaków który nawet nie zna historii .Będzie siedział z Tuskiem w jednej celi
gość
4 lata temu
To aż tylu wrogów mają Polacy czy tylu SBeków jeszcze zostało zastanówcie się ludzie od zawsze było wiadomo że Bolek to agent a jego prezydentura była żeby zniszczyć Polskę i rozkraść Polaków posłuchajcie profesora Kiełżunia
gosc
4 lata temu
jesli naprawdę było 80 tys ,oczywiście co watpię w to,a tak naprawdę to byli to resortowe dzieci UB- ckich komunistów,oraz Żydzi a w Polsce jest ich coraz wiecej.
pospolita gaw...
4 lata temu
Jak to sie dzieje że mamy w kraju analfabetów którzy nie potrfaia liczyć ani pisać ,8 tys.gawiedzi a analfabecie powiększyło się dziesięciokrotnie z igły zrobił widły ,musi mieć 10 krotnie większe szkła że tyle widział,jakiś nawiedzony propagandzista kodu obrony donosicieli i zdrajców
bCIshEcX
gość
4 lata temu
ale zal patrzec na tych zmanipulowanych bidokow
jolka2
4 lata temu
Jak można tak się poniżyć przecież Wałęsa sam dobrze wie , że prawda wyjdzie na jaw wcześniej czy później,jak ludzie nie znający historii mogą bronić tego człowieka ,wstrętne to ......
gość
4 lata temu
pudel ty dupolizie POtopionych P*********w
gość
4 lata temu
A czy to prawda ze KOD placil w Gdyni po 50 zl. i darmowe dojazdy na manifestacje?
gość
4 lata temu
http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5748-skandal-schetyna-uderzyl-kamere-dziennikarza-po-pytaniu-o-donosy-tw-bolka-wideo zobaczcie walkę Koziego Odchodu Demokracji.Pełna kultura.
gość
4 lata temu
Widzę ,że Kozie Odchody Demokracji szukają byle powodu,by zaistnieć!
...
Następna strona
bCIshEdz