Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adamus o KRADZIEŻY: "Należało mi się. Weekend był za szeroki, dlatego NIE PIJĘ od 11 dni!"

85
Podziel się

"Ukradli mi komputery, ale nie ten najważniejszy. Bardzo się zmęczyłem, spałem w pociągu" - przyznaje. Upił się i nie zauważył złodzieja.

bCybdvCJ

Dwa tygodnie temu były kolega Kuby Wojewódzkiego, DJ Adamus, znany z medialnego romansu z piosenkarką Paullą, poinformował, że został okradziony w pociągu. Chciał nawet odkupić łup od złodzieja.

Po pierwsze, jak złodziej to przeczyta, odkupię łup. Po drugie blokuję hasła. Złodzieju, dla ciebie to tylko komputery, dla mnie coś więcej - mówił podczas premiery swojej nowej płyty, Chill in Varso Vie.

Dopiero teraz szczerze przyznał, że był pijany i zasnął w pociągu. Złodziej więc nie musiał nawet wykazywać się wielkim sprytem. Adamus wprost mówi, że całe zdarzenie "należało mu się".

bCybdvCL

Ukradli mi komputery, ale nie ten najważniejszy. Był weekend i się bardzo zmęczyłem, obudziłem się bez komputerów. Spałem w pociągu. Mam wyrzuty sumienia, należało mi się. Weekend był za szeroki, dlatego nie piję od jedenastu dni, jestem dumnym abstynentem.

bCybdvCR
bCybdvDm
KOMENTARZE
(85)
gość
5 lata temu
moze na drugi raz wytrzezwieje zanim wsiadzie do pociagu;)
gość
5 lata temu
Nie trzeba być pijanym, żeby nas okradziono w pociągu, osobiście miałam taką sytuację jadąc na wakacje, miałam małą torebkę cały czas przy sobie, nawet nie zauważyłam, gdy pasażerka obok wyszła razem z moja rzeczą, której nigdy nie odzyskałam. Pewnie się ucieszyła, jak zobaczyła, że w środku jest ksiązka, gazeta, cola i paczka tamponów:) niby nic ale kradzież to kradzież.
gość
5 lata temu
Ma chociaż nauczkę, że się pilnuje swoich rzeczy zwłaszcza po pijaku.
bCybdvDn
gość
5 lata temu
inaczej! jak się pije to trzeba pamiętać , że się żyje w katolickim kraju! u luteran w szwajcarji , na islandii , czy innej norwegii nawet pijanego nikt by nie oradł! no chyba , że katolik z polski.
gość
5 lata temu
Lubię tego faceta. A tych złodziei może da się złapać........Nie takich łapano......
Najnowsze komentarze (85)
gość
5 lata temu
Bo drodzy gejszony, zamiast obciągać w kiblach podczas jazdy to pilnuje się swoje łachy. Po gejuchu lepiej dokładnie wyczyścić klawiatury bo jeszcze można jakiegoś syfa podłapać.
gość
5 lata temu
W glowie trzymasz?chyba w ddupiee
jJ
5 lata temu
zmyślona bajeczka, jest słaby i szuka rozgłosu
Paula
5 lata temu
Taki to swiat że jedni kradną cudzą twórczość jak np muzykę a inni komputery... nie wiem któremu mam współczuć...
gość
5 lata temu
Przyćpił nie pierwszy raz
gość
5 lata temu
uważaj DJ , jeszcze twoje przekręty z ZAIKSem wyjdą , spokojna głowa
gość
5 lata temu
z niego taki dj jak z mysiej pipy trabka
Simson
5 lata temu
Co on pie@doli, abstynent je@any
bCybdvDf
Krzysiek
5 lata temu
Tak się kończy zabawa we wrocławskim GREYU- spęd lafirynd i alfonsów.
gość
5 lata temu
Ten Adamus, to niezły dziad - udaje wielkiego DJ i Producenta, a najpierw przygrywał jakieś kiepskie mixy u Wojewódzkiego, a teraz robi za jurora w jakimś czerstwym show i jednocześnie gada na Wojewódzkiego. Zero honoru ma ten człowiek.
gość
5 lata temu
no i co z tego
gość
5 lata temu
o! dj a lamus
gość
5 lata temu
Pewnie z laptopa wyciekną zdjęcie ze wspólnych wakacji z Wojewódzkim, Pirógiem, Piaskiem
gość
5 lata temu
ja tym jego komputerku same śmieci i takie tam. Jedynie co pamięć i dysk coś warte, bo to zawsze można wsadzić w drugi odbyt
...
Następna strona
bCybdvDH