Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adamus o Wojewódzkim: "Jeżeli jesteśmy kimś zauroczeni, nie dostrzegamy złych stron. BYŁ MOIM MENTOREM!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
78
Podziel się:

"Jeżeli przerastamy mistrza, to zaczynamy dostrzegać jego złe cechy". Nazwał go "starą klaczą" i człowiekiem, który "gardzi tymi, którzy są pod nim".

Adam Jaworski po 11 latach współpracy z Kubą Wojewódzkim postanowił porzucić TVN i rozpocząć karierę w Polsacie. Zdaniem muzyka dalsza współpraca w wypalającym się "Królem TVN-u" byłaby stratą czasu. DJ spełniał się jako juror w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Wojewódzki i Adamus przestali być kolegami. Kuba zarzucił mu, że "wylał swemu chlebodawcy kubeł pomyj na głowę". Wyśmiał też jego związek ze zoperowaną celebrytką Paulą oraz zadzwonił do urzędu w imieniu Dj Adamusa, chcąc zmienić imię na "Nobody", które według Kuby jest "zgodne z jego charyzmą".

DJ Adamus kilka miesięcy temu zapowiedział, że napisze książkę o polskim show biznesie. Reklamując ją nie szczędzi docinek pod adresem Wojewódzkiego, nazywając go nawet "skurwysynem":

W studio #dzieńdobryPolsko Telewizji WP Jaworski odniósł się do wieloletniej znajomości z celebrytą. Przyznał, że Kuba był jego "mentorem" i że chłonął każde jego zdanie:

Mówiłem, że Kuba był moim mentorem. Jeżeli jesteśmy kimś zauroczeni, jesteśmy w stanie chłonąć każde jego zdanie, to nie dostrzegamy złych stron. Ja w swoim życiu miałem kilku mentorów. Cieszę się, że mogłem od nich czerpać. Jeżeli przerastamy mistrza, to zaczynamy dostrzegać jego złe cechy.

Aktualnie Kuba spełnia się w roli mentora Renaty.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(78)
Gość
6 lat temu
Pan Kuba na tej ''sesji'' tak zalękniony i przerażony, że wygląda jak Danusia Jurandówna uprowadzona przez Krzyżaków. Czy ktoś w ogóle pomaga ofiarom przemocy w związkach? Przecież od razu widać, że Pani Renata znęca się nad Panem Kubą i zaszczuła tego biednego człowieka! I nie pomyśli taka, że też kiedyś będzie stara, niedołężna i będzie miała problemy z wypróżnianiem. Jak już dziadek to można zgnoić, tak?!
gość
6 lat temu
Żenulka szantażuje tego biedaka, że jak nie będzie skakał na jej sznurku, to skompromituje go do reszty. Dziwne, że nie rozebrała się tam do naga. Kubuś jaki wystraszony bidulek. Nóżki jak paralityk.Cóż, to już przecież starszy jest człowiek, serce może nie wytrzymać takich stresów.
gość
6 lat temu
Wojewódzki to żałosny stary pryk .
gość
6 lat temu
Śmiejecie się z Kuby, nazywacie dziadkiem, a on bardzo kocha zwierzęta. Jego mama Marysia ze wzruszeniem opowiadała, że jak w wigilię kazała mu potraktować karpia tłuczkiem, to Kuba się popłakał i prosił o wypuszczenie karpia do stawu. A miał już swoje lata. Kuba znaczy się. Mrok nieprzyjemny zapadał i szalała wichura, gdy Kuba pojechał z karpiem nad stawy w Wawrzyszewie i zwrócił rybie wolność. W tym momencie na niebie pojawiła się pierwsza gwiazdka, a osamotnionemu nagle Kubie łzy zamarzały na policzkach, podczas gdy lodowaty wiatr smagał jego poranioną duszę.
gość
6 lat temu
ratunku: tak wypinać chude d****o na patykowatych nogach to zgroza.
Najnowsze komentarze (78)
gość
6 lat temu
Adamu idź do diabła ze swoją książką. Literat się znalazł za kasę.Kto to kupi?.Chyba jakiś oszołom.
gość
6 lat temu
Renulka chce żeby mu dygnął wiec szczuje go chłopięcym tyłkiem
gość
6 lat temu
cześć Gocha!
gość
6 lat temu
ADAMUS, mówisz, że przerosłeś mistrza???! NIE BREDŹ...
gość
6 lat temu
Dj Adamus? A kto to jest? Swoje żałosne wypociny potrafi "reklamować i promować tylko kosztem Kuby. To dużo o nim mówi. Zwykły nieudacznik, który nic nie osiągnął. Zapewne jak pracował u Kuby to był zazdrosny o Jego sukces a teraz się mści. Nie jestem jakąś wielką fanka Kuby ale mimo wszystko ten facet jest inteligentny i dużo osiągnął w życiu, więc śmieszy mnie jak taki pseudo dj, takie zero, taki wypierdek jak Adamus lansuje na siłę siebie i swoją żenującą książkę wykorzystując pozycję Kuby. Bo bez tego w życiu nikt by nie usłyszał o jego książce. Trzymaj się Kuba, wiem ile dobrego robisz dla ludzi mimo że nie pozwalasz żeby to wyszło na światło dzienne. Ale my to doceniamy ;)
gość
6 lat temu
Bosko pojechane :))))
baaa
6 lat temu
a kto by o tobie słyszał gdyby nie Wojewodzki
gość
6 lat temu
ten piździk Nobody niech już przestanie się wozić i promować na Wojewódzkim
gość
6 lat temu
jaki mentor taki uczeń, to o Żenulce, szacun dla Adamusa
gość
6 lat temu
A ten dzięki krytyce tylko istnieje
gość
6 lat temu
Wiem co ma Adamus na myśli.W moim życiu też był ktoś, kto był dla mnie przez jakiś czas "idolem" do naśladowania. Wydawało mi się, że on ma to, czego mnie brakuje. Potem czas pokazał jednak, że to "coś" to nie była siła, charyzma i optymizm, ale narcyzm, bezczelne manipulowanie innymi i wykorzystywanie ludzi. Sukces za cenę łez tych, którzy go lubili i mu zaufali. Ze mną włącznie. Możecie pytać, jak to możliwe, że się tego nie widzi... No właśnie tak, jak powiedział Adamus - widzisz to, co taka osoba chce , żebyś w niej/w nim widziała. A jak już cię potraktuje tak, jak innych, to już "jest sobą" i widzisz prawdę, bo już przed tobą nie udaje dobrego człowieka.
ki wuj?
6 lat temu
Co to za wuje na kiju?
gość
6 lat temu
ale przecież , nie wiadomo czy to Kuba ...
gość
6 lat temu
kuba i d***a zenulki wydarzeniem roku ja prdl
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie