Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agata Młynarska wspomina dawnych "kolegów" z TVP i apeluje do Marzeny Rogalskiej: "Idź swoją drogą i NIE MIEJ ZŁUDZEŃ"

120
Podziel się

Agata Młynarska podzieliła się swoimi doświadczeniami z TVP i poradziła Marzenie Rogalskiej, aby "była różą dla samej siebie". "Doskonale zapamiętałam tych, którzy zamienili się w chór pochlebców" - wspomina gorzko.

Agata Młynarska wspomina dawnych "kolegów" z TVP i apeluje do Marzeny Rogalskiej: "Idź swoją drogą i NIE MIEJ ZŁUDZEŃ"
Agata Młynarska wspiera Marzenę Rogalską po odejściu z TVP (AKPA)
bEgNUdCd

Marzena Rogalska ogłosiła we wtorek na Instagramie, że po 12 latach opuszcza szeregi TVP. Dziennikarka podkreśliła, że ostatnie wydarzenia były dla niej szczególnie trudne, a w ten sposób chce rozpocząć "nowy rozdział w swojej karierze". Nie trzeba było też długo czekać, aby była prowadząca Pytania na śniadanie otrzymała ogrom wsparcia od znanych znajomych.

Wśród osób, które publicznie wsparły Marzenę Rogalską po opuszczeniu TVP, znaleźli się m.in. Michał Piróg, Agnieszka Włodarczyk czy Katarzyna Zielińska. Co ciekawe, miłe słowa przekazali jej też obecni pracownicy Telewizji Polskiej, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Teraz do tego grona dołącza Agata Młynarska, która podzieliła się przy okazji ciekawą historią.

bEgNUdCf
Zobacz także: Karolina Gilon krytycznie o TVP

W środę Młynarska udostępniła na Instagramie post, w którym wspomina otrzymaną nagrodę podczas Róż Gali w 2011 roku. Jest to o tyle istotne, że wyróżnienie zdobyła po tym, jak stwierdzono, że jest "za stara" i zwolniono ją z TVP. Wspomina też, jak szybko znaleziono za nią zastępstwo w Pytaniu na śniadanie, które niegdyś współprowadziła.

bEgNUdCl

Rok 2011, Róże Gali. Otrzymuję statuetkę w kategorii "Debiut roku" za portal onaonaona, który stworzyłam z myślą o kobietach dojrzałych. Odchodząc po raz pierwszy z TVP, usłyszałam w wieku lat 40, że jestem już za stara. (...) Po odejściu zamilkł mój telefon. Z dnia na dzień znaleziono za mnie zastępstwo, także w "Pytaniu na śniadanie", które tworzyłam i prowadziłam od pierwszego wydania - wspomina.

Co ciekawe, choć wtedy koledzy redakcyjni z TVP o niej zapomnieli, to pamięć odświeżyła im się właśnie wtedy, gdy kroczyła dumnie z nagrodą w rękach. Jak sama twierdzi, do dziś pamięta, kim były te osoby.

Koledzy zapomnieli o moim istnieniu. Na szczęście nie wszyscy. Kiedy odbierałam statuetkę "Róża Gali" podczas transmisji w TVP w Teatrze Polskim, u boku wielkich osobowości teatru, literatury, kina i telewizji, otrzymałam także mnóstwo gratulacji i zachwytów od tych kolegów zatrudnionych w TVP, którzy przypomnieli sobie o mnie, gdy stałam w blasku fleszy. Gratulowali, mówiąc, że zawsze we mnie wierzyli, że chętnie zatrudnili by się u mnie, albo przeszli do Polsatu, w którym byłam Szefową Nowych Projektów. Potrzebowałam 5 lat, by na antenie TVP, która przez 20 lat była moją macierzą, otrzymać nagrodę za debiut w mediach! Nagroda była przyznana za mój projekt stworzony dla kobiet, a odbierałam ją, reprezentując barwy Polsatu! Niezły chichot losu! - czytamy.

Nic zatem dziwnego, że nagroda zapadła jej w pamięć i udowodniła, że ci, którzy niegdyś w nią zwątpili, mylili się. Kończąc swój post, Młynarska zwróciła się też do Marzeny Rogalskiej, której radzi, aby "szła swoją drogą" i uważała na osoby, które będą ją dopingować tylko wtedy, gdy im się to opłaca.

bEgNUdCm

Jak wiemy, na debiut nigdy nie jest za późno. Ta nagroda stała się dla mnie symbolem wiary w siebie, w sens bycia wiernym sobie. Wygrałam niezależność, wielką satysfakcję z trudnych decyzji oraz tak potrzebny w życiu szacunek do siebie. Doskonale też zapamiętałam tych, którzy tego wieczoru w Teatrze Polskim zamienili się w chór pochlebców. I wierzcie mi, nic w tej materii się nie zmieniło. Marzena - nie miej złudzeń. Idź swoją drogą i rób swoje. Trzymam za Ciebie kciuki! Bądź różą - nie tylko Gali - dla samej siebie! - zaapelowała.

Myślicie, że Rogalska weźmie sobie do serca jej słowa?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEgNUdCn
bEgNUdCo
bEgNUdCG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
Kacha
4 miesiące temu
Męczenniczki 🙄
KGB
4 miesiące temu
Agatce w latach komuny nie przeszkadzała praca w TVP...
świadomy czyt...
4 miesiące temu
Chciałabym tylko przypomnieć że w 2011 kiedy wyrzucili Rogalską, rozpoczęła się druga kadencja rządu Tuska. W ich telewizji kobieta w wieku 40 lat była "za stara".
bEgNUdCH
Jama
4 miesiące temu
Ale serio one myślą że ludzie muszą za nimi biegać? A ilu osobom Pani pomogła jak traciły prace? Każdy ma swoje życie swoje problemy, a pani jest przyzwyczajona od dziecka, że się jej coś należy.
Obserwatorka
4 miesiące temu
Wszyscy są ZA, bo odeszła z TVP, ale przecież kiedy tam była wciąż powtarzała teksty o konkurencji, która wprowadza jakieś zakłócenia, a teraz taka bardzo przeciw TVP??? Marzenka chyba do końca fair nie grała...
Najnowsze komentarze (120)
21:16 19
4 miesiące temu
Yo..
Tvp-widz
4 miesiące temu
no nareście poszła sobie !!!!
olo
4 miesiące temu
Teraz kolej na Danusię H.
Anna
4 miesiące temu
A Holecka to młoda?
Rebus
4 miesiące temu
Ci, którzy dzisiaj jej gratuluja odejścia i podsycaja niechęć do byłych kolegów, też o niej zapomną. Dzisiaj się z Rogalska solidaryzuja, ale to tylko poparcie na dzisiaj. Jutro każdy z nich zajmie się walką o swoje miejsce gdziekolwiek. Najbardziej fałszywi, to Ci, którzy już podchodzili wcześniej i są w czarnej dumie. Ujadaja gdzieś w kącie i cieszą się, że innym też nie wyszło.
wiola
4 miesiące temu
jaka opiekunka sie zrobila sama nazbierala od chlopow pieniedzy ile chciala a miala ich tylu i wkacu znalazla niaewiadomo na jaki czas i teraz udaje swieto i komus radzi
Babolog
4 miesiące temu
Wielka szkoda, bo Rogalska jako jedna z nielicznych nie jest taka sztuczna jak te wychudzone Ruty w śniadaniowce. Lepiej pasuje do programu który zajmuje się doradzaniem w różnych dziedzinach życia jako osoba doświadczona i naturalnie empatyczna bez tego udawanego pedantyzmu jak reszta tych tam aktoreczek w lubieżnych miniówkach jakby pomyliły studio.
Orkiestrant
4 miesiące temu
Przecież Owsiak ją wywalił,zapomniała ?
bEgNUdCz
Aga
4 miesiące temu
Rogalska wysiedziała prawie do końca. Wie, że to ostatni moment na odejście.
Lll
4 miesiące temu
Staro wyglada nawet jak na swoje lata
Magd
4 miesiące temu
Pani Rogalska w tym roku kończy 50 lat. Za stara się zrobiła na wizję a mając tego świadomość znalazła sobie coś innego. Wyprzedziła stacje w ewent zwolnieniu lub przesunięciu. Pani Marzenie szczęścia. A te gratulacje celebrytów śmieszne. Świadczą o ich głupocie i nietolerancji
Maria
4 miesiące temu
PANI Mlynarska nie trzeba było tyle.chlac ,Marzena jakby była na kacu Jeżeli ktoś na antenie deklaruje że.KOCHA jest coś nie tak i to bez opamiętania!
Gshahaha
4 miesiące temu
Boszzzz róże gali....ale obciach
Adam
4 miesiące temu
Szkoda,ze Młynarska fajna,inteligentna,wyemancypowana kobieta takie implanty -giganty Zainstalowała sobie ,trochę to zaburza jej wizerunek 🤷‍♀️
...
Następna strona
bEgNUdDb