Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: "Jestem zadowolona z wyników wyborów"

36
Podziel się

"To, że Polacy się rzucają sobie do gardeł jest bez sensu".

bCGAOagl

Wybory do europarlamentu, które odbyły się 26 maja, okazały się rekordowe pod względem frekwencji. Głos oddało ponad 43 procent społeczeństwa, czyli o blisko 20 procent więcej niż 5 lat wcześniej i prawie 18 proc. więcej niż w 2009 roku. Agnieszka Fitkau-Perepeczko uważa, że udział w wyborach to obowiązek każdego obywatela. Z tego względu głosowała w wyborach do europarlamentu, i jest usatysfakcjonowana ich wynikami. Rozstrzygnięcie wyborów podzieliło Polaków i doprowadziło do poważnego konfliktu, widocznego już w dniu głosowania. Gwiazda krytycznie odnosi się do nietaktownej reakcji części społeczeństwa. Jej zdaniem emocje są potrzebne, ale bez ich nadmiernej eskalacji. Zdaniem Agnieszki Fitkau-Perepeczko reakcja znacznej części społeczeństwa jest niewłaściwa, różnice zdań są bowiem naturalną sprawą i powinny być przyjmowane ze spokojem i zrozumieniem.

bCGAOagO
KOMENTARZE
(36)
gość
rok temu
Ludzie, co PiS ma wspólnego z drożyzna? Warzywa są drogie bo jest susza!! Nawet TVN dzis o tym mówił - nie demonizuje pisu na każdym kroku!
gość
rok temu
Do wszystkich, którzy plotą o drożejących warzywach i owocach sezonowych - za czasów PO/PSL warzywa i owoce W OGÓLE nie drożały, zwłaszcza w sezonie letnim, co nie???????
gość
rok temu
Chciałabym móc mieszkać w Australii ... mieć wyłożone na koszty życia, brak środków materialnych, brak pracy i codzienne zmagania się z faktem, że nie stać mnie na różne sprawy dla dziecka, jego kształcenie ... i żeby jeszcze nie wku li mnie w mediach ... i usłyszeć o pająku który uwalił chłopczyka... mejoza ... i odklejenie od rzeczywistości. Dlatego polonio - nie wcinaj się tam gdzie ciebie nie ma. Bo ciebie tutaj nie ma
bCGAOagP
Gośćx
rok temu
Ludzie to są warzywa z zagranicy a nie z Pisu😂
gość
rok temu
TVN przynajmniej jest rzetelny mówiąc że warzywa drożeją przez suszę.Na jedynce by mówili że to przez PO 🤯
Najnowsze komentarze (36)
gość
rok temu
To zrób tak,żebyś mogła mieszkać w Australii, a nie masz pretensje,że ktoś tam mieszka ! Przede wszystkim zostaw w spokoju Polonię,rozumu nie masz?
gość
rok temu
bo stary rupieć i tyle
gość
rok temu
10/10
gość
rok temu
Niech sie nie udziela co ona wie mieszkając w Australii
gość
rok temu
Za tę wypowiedź zaraz się dla niej znajdzie jakaś rola w serialu tvp.
gość
rok temu
Dla przeciwników obecnej władzy to PiS jest winny dziurom na księżycu.
gość
rok temu
PO i reszta powinni zaakceptować wybór większości, ale oni prędzej nas Niemcom sprzedadzą niż się pogodza ze stratą władzy.
gość
rok temu
Ta pani nie dożyje bankructwa Polski. My tak. Bieda się zaczyna.
bCGAOagH
gość
rok temu
Tobie kobito juz nic nie pomoze i wracaj skad przyjechalas.
gość
rok temu
Za czasów PO raziły was jadane przez nich ośmiorniczki a dzisiaj 75 milionów, które na tą chwilę otrzymał r****k to was nie razi???????? Tylko półmózgi dają się aż tak omamić kasą żeby nie widzieć jak rząd kradnie i to z naszych pieniędzy. W dodatku śmiejąc się w twarz, że g***i naród to łyka.
gość
rok temu
Wal się
gość
rok temu
Redaktorki dupla ebnijcie się w te stronnicze łby
swoj
rok temu
wybory to wybory trzeba szanowac a nie ciagle stekac zwolywac prezydentow miast z PO i cos knuc ludzie to chore,,,,,,
gość
rok temu
To ze dluhi beda polacy splacac pezez flugie lata, to ze bylo grzebane w grobach, to ze zabroniono pilulki dzien po, to ze mamy rodzic nawet potfory, to ze wycieto lasy, to ze plujemy na unie (27 do 1) to, ze jestesmy skloceni z cala europa, to ze dajemy miliony dla pana rydzyka, to ze klamiemy w tvp 1 to co sie agnieszko podoba??? To wszystko agnieszko ci sie podoba?
bCGAOahj