Droppa
|

Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad mężem: "Maciek jest idealny w roli taty. Świetnie się dogaduje z Emilką"

127 reakcji
0
0
127
Podziel się

Roztańczona celebrytka opowiedziała na kanapie "Dzień Dobry TVN" o perypetiach z życia młodych rodziców oraz planowanej na wigilię przeprowadzce. Rodzina jak z obrazka?

Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad mężem: "Maciek jest idealny w roli taty. Świetnie się dogaduje z Emilką"
(fot. Instagram/@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powitali w lipcu tego roku swoją córeczkę Emilię, co oznacza, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi, które spędzą w trójkę. Obserwując profile społecznościowe tancerki, można by dojść do wniosku, że para jest idealnie przygotowana na Wigilię. Jak się jednak okazuje, rzeczywistość nie jest aż tak kolorowa. Młodą rodzinę czeka bowiem rychła przeprowadzka do nowego domu, która zaplanowana została na 24 grudnia.

"Mamy huragan przedświąteczny, wykańczamy nasz dom. Dzisiaj jedziemy sprzątać, jutro też. Wszystko dzieje się na ostatnią chwilę, ale jest wyjątkowo. Te święta będą jeszcze piękniejsze, niż można by było się spodziewać" - wyjawiła w sobotę na kanapie Dzień Dobry TVN.

W trakcie wywiadu Piotr Kraśko próbował dociec, jak Maciej radzi sobie w roli świeżo upieczonego taty. Agnieszka wyręczyła w tej kwestii męża, zapewniając, że wywiązuje się on ze swoich obowiązków na szóstkę z plusem. Zaznaczyła nawet, że niekiedy dostrzega, że to właśnie Pela skupia na sobie całą uwagę ich córeczki.

"Maciek jest idealny w roli taty. Oni się tak dogadują z Emilką. Są takie dni, że ja na przykład mam "plan" (zdjęciowy - przyp. red.), oni zostają sami we dwójkę, ja wracam, no i mama fajnie, ale tata? Wszystko zależy od tego, kto z nas spędza z nią więcej czasu, to wtedy ona jest bardziej zapatrzona w tę osobę. Oboje stwierdziliśmy, że jak jesteśmy z nią razem, to ona się czuje taka najbezpieczniej i jest najspokojniejsza. Jak któreś z nas gdzieś wychodzi, to już czuje, że czegoś brakuje" - zdradziła na antenie TVN.

127
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(127)
Gość
miesiąc temu
Obleśny pantofel. Idealny przykład faceta lenia, któremu nie chce się pracować i woli żeby go baba utrzymywala.
Shoa
miesiąc temu
0 męskości. Czy on w ogóle pracuje czy jest jej utrzymankiem?
Sii
miesiąc temu
Ogladalam ich w ddtvn, ona zapatrzona sztucznie w niego.
Twix
miesiąc temu
Kogo ta mimoza interesuje? Pela hahaha 😂😂😂
Ena
miesiąc temu
Takie idealne pary na pokaz mają najwiecej problemów.
Najnowsze komentarze (127)
Hahaha
2 tyg. temu
Zazdrość was zżera bo mają kasę i szczęśliwe życie niedojebance?
Stokrotka
miesiąc temu
Spadaj ....pusta babo
aka
miesiąc temu
rzygają tęczą
Ewa
miesiąc temu
Nie mogę pojąć dlaczego Kaczorowska tak się chwali dzieckiem,dziwna się zrobiła,za bardzo jej nie lubię.
Madziula
miesiąc temu
Boże ludzie jaki macie problem nie znacie dziewczyny a komentujecie...
Ola
miesiąc temu
Obserwując znajomych na fb i ich posty często duszę wewnętrzny śmiech- każda para, która na żywo drze koty, a miłości u nich nie widać, na fejsbuniu kreuje się na idealne życie idealnej rodziny. Mam wrażenie, że tu jest podobnie. Szczęśliwi ludzie nie muszą przekonywać całego świata o swoim szczęściu.
Gość
miesiąc temu
Druga para czubów po Majdanach
Aaaaa
miesiąc temu
Ludzie jacy wy potraficie być złośliwi i zawistni, bo co? Bo ojciec siedzi w domu z dzieckiem? Nierob? Utrzymanek????? A jak jest odwrotnie i kobieta zajmuje SiE dziećmi a męzczyzna pracuje to co? Wtedy jest ok? Zawiść z was wychodzi uszami
Aniula
miesiąc temu
Ale wy jesteście zawistni. Skoro ona pracuje i zarabia lepiej to dlaczego on nie ma wychowywać córki. Ma na sile również iść do pracy tylko po to by udowodnić ze potrafi zarobić na rodzine? Podziwiam go i zazdroszczę Agnieszce ze ma prawdziwego męża który potrafi się świetnie zająć swoją córeczka. Ja tez planuje rok zostać na macierzyńskim a później maz pójdzie na bezpłatny urlop rodzicielski a ja wrócę do pracy. Wole by córeczka została dłużej w domu niż błąkała się po żłobkach czy nianiach. Jak skończy 2 latka to pójdzie do żłobka.
Maj
miesiąc temu
Haruj na nieroba. I przestań opowiadać głupoty, jeszcze trochę czasu i będzie rozwód. Szanuj się kobieto.
gosc
miesiąc temu
jakie to głębokie przemyślenie..kilkumiesięczne dziecko wie czego mu brakuje i kiedy jest bezpieczne
Ala
miesiąc temu
"Dogaduje"? Przecież dzieciak jeszcze nie mówi 😃😃😃
Julia
miesiąc temu
On wchodzi jej w dupę, zgadza się na wszystko tylko po to, żeby ona go utrzymywała. Może nawet ją kocha, a jak nie, to pokocha z czasem. Ona sie cieszy, bo myśli, ze to prawda. Daję im góra- 3 lata.
Tecza
miesiąc temu
Jest takie powiedzenie...rzygam tecza...
...
Następna strona