Agnieszka Radwańska przybywa na Woronicza w krwawoczerwonym porsche

49 reakcji
0
0
49
Podziel się

Tenisistka opowiedziała w śniadaniówce TVP o swoim zaangażowania w działania UNICEF-u.

Mimo że emerytura przed trzydziestką dla większości z nas jest wręcz niewyobrażalna, to tak właśnie nieraz wygląda rzeczywistość światowej klasy sportowców. Podobnie stało się także w przypadku Agnieszki Radwańskiej, która niedawno oznajmiła, że zadecydowała o definitywnym odłożeniu rakiety i skupieniu się na sobie. Wykorzystując nowo zdobyty wolny czas oraz liczne kontakty, gwiazda sportu obrała ostatnio rolę "ambasadora dobrej woli UNICEF". O swojej nowej misji Agnieszka opowiedziała w sobotnim Pytaniu na Śniadanie. Wprawieni łowcy autografów mogli przyłapać gwiazdę, kiedy ta opuszczała swoje czerwone porsche.

Jeździ z klasą?

49
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(49)
gość
rok temu
Ruszył hejt na Radwańska. Ludziom trudno zrozumieć, że dziewczyna pracowała na to co ma od dziecka. Kiedy wy biegaliscie po podwórku ona trenowała ciężko dlatego w wieku 30lat może sobie pozwolić na emeryturę. Przestańcie innym zaglądać do portfela i rozliczać z każdego grosza. Zarobiła niech wydaje.
gość
rok temu
Podziwiam dziewczynę. 30 lat I emerytura. Zarobiła miliony ciężką pracą od dziecka I nie przehulala kasy jak większość młodych sportowców. Szacun Agnieszko!
gość
rok temu
ale to porche za krwawice wylane na korcie
gość
rok temu
Ciezko na to pracowała ! Brawo ! Zawodowa fura !
gość
rok temu
Ona jest w konflikcie z TVN jak Doda.
Najnowsze komentarze (49)
gość
rok temu
No niestety, z nowym rokiem jeszcze wam się pogorszyło i oprócz błędów, zaczynacie uprawiać słowotwórstwo nie przystające do języka polskiego. Krwawa to może być walka, jatka, ale nie kolor. Kolor może być krwistoczerwony MATOŁY, tak samo jak nie może być "gościni" tylko gość.
gość
rok temu
Trochę majstrowała przy twarzy
gość
rok temu
nic do niej nie mam ale nijaka taka ani ladna ani brzydka usta zle zrobione ciągną sie zbyt do nosa mowic nie może
Kasia
rok temu
Jak zwykle stylowa. Pięknie wygląda.
gość
rok temu
W ewangelii jest przesłanie " niech nie wie twoja lewa ręka co czyni prawa "
gość
rok temu
czai sie na posadę u boku prezesa Jarosława
Zul
rok temu
Co wy krytyki z tym kupowanie zarobiła to ma? ona nic nie kupowała to jest lokowanie produkty ciemniaki co we wszystko wierzą co widzą
gość
rok temu
Mówi się „krwistoczerwonym” a nie „krwawoczerwonym” redaktorzy od siedmiu boleści!
gość
rok temu
Za co Radwanska dostala odznaczenie Smiechu warte
gość
rok temu
Nastepna celebrytka . Teraz będziemy mieli ja 24 godz. na dobe w mediach Coz ona może nam powiedzieć ? Chyba to jak latając na korcie zarobić dla siebie miliony i jeszcze dostać za to "medal" Ten kraj toczy choroba która jest nie do opanowania.
gość
rok temu
Chyba krwistoczerwonym
gość
rok temu
Tapicerka pewnie ze skory ! Kto nie szanuje zwierząt jest nikim!
gość
rok temu
jakim małym człowiekiem trzeba być, aby chodzić do tej reżimowej telewizji. Wstydź się kobieto! jesteś wstydem wszystkich kobiet w PL. wstyd, wstyd, wstyd! nawet twoje back-handy nic tu nie pomogą. jesteś nikim w kontekście historycznym.
gość
rok temu
kropna PiSiurska dziewucha. wstyd!