Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Woźniak-Starak broni "Big Brothera": "Jest ciekawie. Są romanse, flirty"

100
Podziel się

Dziennikarka liczy, że poprowadzi kolejną edycję show. "Bardzo na to liczę".

bCGScAUR

Zapowiadany długo nowy Big Brother pod wieloma względami różni się od edycji sprzed laty: rotacja wśród uczestników jest znacznie częstsza, a ci, którzy opuszczają dom, czasem do niego wracają, co irytuje niektórych widzów. Po nieco bolesnym dla twórców nowego Big Brothera starcie programu okazało się, że uczestnicy show mają jednak jakiś potencjał. W przeciągu ostatnich paru tygodni sporo się zadziało: Łukasz wyszedł i wszedł z powrotem do domu, robiąc zamieszanie w sercu Madzi, która z kolei zaczęła romansować z Olehem.

Choć wiele osób zarzuca nudę w show, Agnieszka Woźniak-Starak zapewnia, że w programie dzieje się bardzo dużo. Dziennikarka przekonuje, że widzowie mogą podglądać liczne romanse oraz flirty. Woźniak-Starak niepewnie snuje również plany dotyczące kolejnej edycji Big Brothera.

bCGScAVu
KOMENTARZE
(100)
gość
rok temu
Jaka ona jest pusta
gość
rok temu
I teraz rodzina milionera głęboko westchnęła
gość
rok temu
Szulikm ponoc nadal ćpa...dlatego pie.przy trzy po trzy w BB
bCGScAVv
gość
rok temu
Mam wrażenie że ona zniknęła po związaniu się ze Starakiem
gość
rok temu
Biedna, szef kazał jej to gówno oglądać i jeszcze dobrze o tym mówić 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Najnowsze komentarze (100)
gość
rok temu
Najbardziej beznadziejna w tym programie jest Pani Woźniak
gość
rok temu
A kto opuści dom Wielkiego Brata w niedzielę? Z wyników sondażowych są równe szanse dla Łukasza i Izy. Dochodzi do tego fajny czynnik jakim jest zabawa w plemiona-pierwszy obóz stabilny, silny, potrafią polować, są sprawni intelektualnie, ale ich słabością jest kobieta, która nie jest już w wielu rozrodczym i silne plemię nie przedłuży gatunku. Drugie plemię z wodzem "myślicielem",buntownikiem, intrygantem nie ma cech takich jak w plemieniu pierwszym, ale mają Madzie (kobietę w wieku rozrodczym), aby przedłużyć gatunek. Kobieta instynktownie wybiera najsilniejszego w stadzie, także w przypadku Łukasza będzie, to opowieść pt."zostałam sama ze swoim szczęściem", a przyjacielem okaże się tak naprawdę Bartek, który ma już doświadczenie w opiece nad potomstwem. Jestem ciekawa czy w przypadku tej psychołamigłówki Olek będzie walczył o kobietę, która przedłuży istnienie tego silnego plemienia. Jestem ciekawa jak zagłosują widzowie i kogo nominują do odejścia w niedziele.
gość
rok temu
Czy ten program ma JAKĄKOLWIEK OGLĄDALNOŚĆ!?!?
gość
rok temu
Cpunkis?
gość
rok temu
Trans
gość
rok temu
OMG kein komentar
gość
rok temu
e co? dziennikarka? komuś już na łeb padło
gość
rok temu
Okropny program I jeszcze gorsza prowadzaca
bCGScAVn
rok temu
Kto to ogląda? Nie znam nikogo
gość
rok temu
Tak dennego programu dawno nie widziałem! Nie sięga pięt dawnemu BB. Tam były osobowości a teraz insta bezbarwni ludzie którzy nie są w stanie zainteresować widza sobą.Wyniki oglądalności mówią same za siebie.
gość
rok temu
Ten program to TOTALNA ZENADA !!!!!!!!!
gość
rok temu
Ten program to ZENADA !!!!!!!!!!!
gość
rok temu
mam nadzieje ze będzie kolejna edycja SUPER PROGRAM
gość
rok temu
Ktos oglada jeszcze naciagaczy smesowych..
...
Następna strona
bCGScAVP