Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Agnieszka Woźniak-Starak OBURZONA okładką "Twojego Stylu", na której się pojawiła: "Ale to słabe. BARDZO TANI CHWYT"

322
Podziel się:

Agnieszka Woźniak-Starak jest gwiazdą kwietniowego wydania "Twojego Stylu". Niestety współpraca z magazynem potoczyła się inaczej, niż celebrytka by sobie tego życzyła. "Jestem wściekła" - grzmiała.

Agnieszka Woźniak-Starak OBURZONA okładką "Twojego Stylu", na której się pojawiła: "Ale to słabe. BARDZO TANI CHWYT"
Agnieszka Woźniak-Starak OBURZONA swoją okładką "Twojego Stylu" (Instagram, Twój Styl)

Agnieszka Woźniak-Starak słynie nie tylko z zamiłowania do mody, lecz również z ciętego języka w dyskusjach dotyczących kwestii politycznych i godnej pozazdroszczenia bezkompromisowości. Dziennikarka nie ma żadnych oporów przed wyrażaniem głośnego sprzeciwu w sytuacjach, gdy poczuje, że spotkała ją niesprawiedliwość. Przekonała się o tym właśnie redakcja "Twojego Stylu", na której prośbę celebrytka wystąpiła w sesji okładkowej do kwietniowego numeru magazynu.

Powiem wam, że jestem wściekła - zaczęła Agnieszka, przemawiając do telefonu. Dawno nikt nie zrobił mnie w balona, tak jak "Twój Styl". Jestem na najnowszej okładce tego magazynu i już tego żałuję. Dlaczego? Zobaczcie to, ja wam wytłumaczę, w czym problem i dlaczego krew mnie zalała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Woźniak-Starak mówi o swojej imprezie urodzinowej i przyjaźni w show biznesie

W opublikowanym na InstaStories nagraniu wyraźnie wzburzona Woźniak-Starak poskarżyła się, że została z premedytacją wprowadzona w błąd przez pracowników czasopisma. Poszło o kosmetyki, którymi Aga rzekomo miała zostać pomalowana na potrzeby sesji.

W umowie z magazynem "Twój Styl" był taki punkt, jak makijaż z okładki - kontynuowała. Kiedy zapytaliśmy, o co chodzi, dlatego że nikt mojej makijażystki nie pytał, jakimi kosmetykami mnie malowała. A nie chcielibyśmy, żeby obok mojego nazwiska pojawiały się jakieś przypadkowe marki, zwłaszcza takie, których nie chciałabym reklamować, usłyszeliśmy, że to mnie nie dotyczy, chodzi o makeupistki, które mają umowy z konkretną marką, więc mogę o tym zapomnieć. No więc zapomniałam.

Znana ze swojej walki o prawa zwierząt dziennikarka jest oburzona, że bez jej wiedzy i zgody podano do wiadomości czytelników, iż domniemanie korzystała z kosmetyków marki podejrzanej o testowanie swoich produktów na żywych istotach.

A teraz dostałam zdjęcie z magazynu z podpisem, że mój makijaż podobno został wykonany kosmetykami Lancome - ciągnęła. A więc nie, nie został. Nikt mojej makijażystki nie pytał o to, jakich produktów używała. A na pewno nie marki Lancome, która może testować swoje produkty na zwierzętach, należącej do koncernu L'Oreal, który nie jest wolny od okrucieństwa, a ja jak ognia unikam reklamowania jakichkolwiek produktów związanych z tym koncernem. Co o tym myślicie? Czy można tak sobie podpiąć przypadkową markę i reklamować ją czyjąś twarzą? Bo ja nie bardzo. Jestem ciekawa, co "Twój Styl" z tym zrobi.

Prowadząca "Mam Talent" stwierdziła, że jej wizerunek został wykorzystany w niecnych celach i zapowiedziała, że nie zostawi tak tej sprawy. Gwiazda zamierza wstąpić z magazynem na drogą sądową.

Chociaż co ja gadam, to nie była przypadkowa marka. Myślę, ż Lancome zapłacił, by pojawić się w tym dziale, mimo że kosmetyki nie zostały użyte do zrobienia makijażu, ale chciał być przy tej okładce, może przy mojej twarzy. Dobre, co? A raczej słabe. Bardzo tani chwyt, ale może ktoś wziął za to dobrą kasę. A ja chętnie o tym porozmawiam w poniedziałek z prawnikiem - dodała na koniec.

Rozumiecie jej rozdrażnienie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(322)
Gosc
miesiąc temu
Nie wydaje mi się, by wygrała, bo jest tam podpis „Makijaż jak z okładki możesz wykonać kosmetykami marki Lancome.” Nie ma napisane „makijaż został wykonany kosmetykami Lancome”, tylko że możesz wykonać taki kosmetykami tej marki.
Ajajax
miesiąc temu
Ale tam nigdzie nie jest napisane ze makijaz wykonano kosmetykami tej marki....
BŁĄD W MYŚLEN...
miesiąc temu
Nie jest jasno napisane, że makijaż WYKONANO kosmetykami tej marki ale, że MOŻNA go wykonać kosmetykami tej marki a to jest OGROMNA RÓŻNICA.
Nobel literac...
miesiąc temu
"możesz wykonać" a nie "został wykonany" - zasadnicza różnica.
Raczej nie
miesiąc temu
Sposób w jaki zdjęcie zostało podpisane raczej był przemyślany prawnie, to tylko sugestia. Nigdzie nie jest napisane ze ten konkretny makijaż został wykonany tymi kosmetykami.
Najnowsze komentarze (322)
Pudelnica
miesiąc temu
Gdyby była taka pro-eko, to by chodziła w jednym płaszczu całą zimę i w tych samych kozakach. A ona non stop jest "ikoną mody", bo codziennie inna stylówka. Więc niech nam Pani Szulim-Badziak-Woźniak-Starak nie wciska kitu jak to nie godzi się na takie akcje, bo sama jest totalnoe anty eko!!!!
Nuda
miesiąc temu
Pusto w środku. Tylko wielkie ego 😞
bara
miesiąc temu
Pani Starak liczy na odszkodowanie,bogatemu nigdy dosyć...
The
miesiąc temu
Niech ona przestanie tak zaciskać szczękę jak mówi. Nie mogę tego słuchać.
Morgana
miesiąc temu
jak zwykle Aga ma problem z czytaniem ze zrozumieniem !!! i toto udaje wielką dziennikarkę, a porządnie czytać nie potrafi !!!
Misz
miesiąc temu
I co z tego że może być wykonany. Marka Lancome jest bezpośrednio reklamowana twarzą Szulim, więc może się ubiegać prawnie.
Bob
miesiąc temu
Nie ma znaczenia czy „ został” wykonany Lancome.. ważne, że użyto jej twarzy w relacji z marką Lancome.. to już jest reklama osób trzecich , a na to nie było zgody lub kooperacji. Zrobiła „ edytorial” nie advertising. Za advertising się płaci…
Goha
miesiąc temu
Czy ta rozpuszczona pseudo gwiazdka nie ma poważniejszych problemów?🤦🏽‍♀️
Brrrr
miesiąc temu
Duża dziewczynka, a nie umie czytać ze zrozumieniem. Nikt nie napisał, że twój makijaż został wykonany kosmetykami Lancome, tylko, że taki makijaż jak na okładce, można wykonać również kosmetykami Lancome.
Milionerka
miesiąc temu
Problrmy pierwszego świata!
Mańka
miesiąc temu
Mówi, że nie będzie reklamować takich marek co nie znaczy że nie używa kosmetyków testowanych na zwierzętach. Też takie niedopowiedzenie.
Aleee
miesiąc temu
Ona nie umie czytac czy co, tam nie ma napisane ze makeup byl zrobiony lancomem Tylko ze czlowiek moze tyMi kosmetykami sie pomalowac
xyz
miesiąc temu
Przestańcie. Słabe to. Jeżeli wiadomo, że ta kobieta nie akceptuje takich marek to dział marketingowy powinien to uszanować. Tak to się nazywa SZACUNEK. Ostatnio w marketingu, a zwłaszcza w korpo wiele granic zostało przekroczonych lub zatartych. JA NIE ZGADZAM SIĘ, aby mnie wprowadzano w błąd. Dla mnie to jawne, że to sugerowanie tej marki. Nie ma co wybielać. Oby wygrała proces.
Kami
miesiąc temu
Reklama marki jej twarzą i nazwiskiem bez zgody. Nie ładnie "Twój Stylu"...
...
Następna strona