Trwa ładowanie...
Przejdź na

Andrzej Mleczko o "molestowaniu brzydkich kobiet": "To była ZŁOTA MYŚL! Nie traktujmy dosłownie każdego żartu, bo zwariujemy"

91
Podziel się:

"Brałem udział w różnych kampaniach o równouprawnieniu, zarzucanie mi seksizmu jest całkowicie nieuzasadnione".

W zeszłym tygodniu na profilu Andrzeja Mleczki ukazał się żart rysunkowy z cyklu Słowo na niedzielę. Grafika została opatrzona podpisem: Molestowanie brzydkich kobiet powinno być karane łagodniej. "Żart", jak można się było tego domyślić, wywołał falę niezadowolenia ze strony kobiet.

Mleczko całe zamieszanie skomentował w Dzień Dobry TVN. Przyznał, że nie spodziewał się takiej reakcji, ponieważ grafika została wygrzebana ze starych zapasów i nawet kiedyś została już opublikowana. Satyryk zapewnił, że sam czuje się feministą, zaś jego żart nie był seksistowski, a wręcz przeciwnie, miał być żartem z seksizmu. Dodał, że nie każdy żart powinien być traktowany dosłownie:

To nie jest żart seksistowski, tylko żart z seksizmu. O aferze dowiedziałem się, kiedy zaczęły dzwonić do mnie różne media. Moje zdziwienie nie znało granic. To nie jest rysunek satyryczny, to był aforyzm, powiem ładnie - złota myśl. To nie ma nic wspólnego z rysunkiem satyrycznym. Wszystko mi opadło, ręce mi opadły, szczęka mi opadła. Brałem udział w różnych kampaniach o równouprawnieniu, zarzucanie mi seksizmu jest całkowicie nieuzasadnione. Jest taka siekierka, która wisi w powietrzu i pokazuje to napięcie i emocje, które się unoszą. Nie traktujmy dosłownie każdego żartu, tekstu, bo zwariujemy.

_

_

_

_

_

_

_

_Źródło:Dzień Dobry TVN/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(91)
gosc
6 lat temu
lubię żarty tego pana ;-)
gość
6 lat temu
I ma racje, trzeba czasem wrzucic na luz...
gość
6 lat temu
Tu nie chodzi o kobiety. Cienka granica, którą przekroczył Pan Mleczko dotyczy zagadnienia PRZEMOCY i tematu łagodniejszej bądź surowszej kary. Temat zbyt poważny zbyt bolesny aby było do śmiechu.
gość
6 lat temu
Gdyby to powiedzial polityk PiS o jaki bylby hejt w tvn ale, ze to "artysta" przyjaciel stacji to wyluzujmy wrzucmy na luz to tylko zlote mysli :/
gość
6 lat temu
Uważam że panom z wyglądem p. Mleczko powinno się dawać większe kary za molestowanie jakichkolwiek kobiet, no cóż tylko to im zostaje bo dobrowolnie żadna kobieta mię zgodzi się na obcowanie
Najnowsze komentarze (91)
Kobieta
4 lata temu
Po prostu, niektórym odbija "woda sodowa" od sławy i myślą, że im wszystko wolno i że mogą sobie nawet pozwolić NA TAK PORAŻAJĄCE I NISKIE CHAMSTWO!! Jak ten szokujący pseudo żart odnośnie ''molestowania''!!?? Jako kobieta bardzo atrakcyjna, miałam mnóstwo problemów w mym życiu ze strony ''szanownej'' tak zwanej płci przeciwnej, byłam także bardzo skrzywdzona. Gdy teraz przeczytałam wątpliwy ''dowcip'' pana Mleczki, aż zamarłam wewnętrznie i łzy mi się cisnęły. Pan Mleczko powinien zejść ze swego ''piedestału artysty'' I PUBLICZNIE PRZEPROSIĆ WSZYSTKIE KOBIETY...a nie jeszcze się krygować, i pokrętnie usprawiedliwiać. do tej pory go lubiłam jako artystę, niestety zawiodłam się. NIE MOŻECIE POPIERAĆ I PROPAGOWAĆ TAKICH HANIEBNYCH ''DOWCIPÓW'', BYNAJMNIEJ NIE BYŁA TO ''ZŁOTA MYŚL'', ALE KOMPLETNA BEZMYŚLNOŚĆ!! IDIOTYZMU NAM NIE BRAKUJE W NASZYCH CZASACH, NIE POTRZEBUJEMY WIĘCEJ..A JA JUŻ Z CAŁĄ PEWNOŚĆIĄ, NIE ZAJRZĘ NA STRONĘ PANA MLECZKI...SAMA SOBIE COŚ NARYSUJĘ...:)))
MLJxiA daium...
6 lat temu
MLJxiA daiumivblmiz, [url=http://sdgbalzfarfb.com/]sdgbalzfarfb[/url], [link=http://wuoggzkdayzf.com/]wuoggzkdayzf[/link], http://tzduuafwudld.com/
DonVonStad
6 lat temu
Jaki górnik, takie złoto. Odkopał aforyzm i mleczko się rozlało;/
gość
6 lat temu
A za molestowanie przez brzydkich powinna byc wyższa kara
gość
6 lat temu
No i ma, kuźwa, rację! Już o tym pisałam. Facet jest seksistą, ale "seksistą równouprawnionym". Tak samo gnębi obie płcie. Natomiast ten "skandaliczny" rysunek, wokół którego krążą już legendy, jest satyrą na sytuację społeczno-polityczną w kraju, a nie na brzydkie kobiety!
gość
6 lat temu
jego humor zawsze bylciezki i dzekuję za taki dowcip gdyby tylko ten jeden taki gruby ,ja goznam z tegoże podoba się jednemu burakowi ,znajomemu ,same grube związane z fizjologią.burak moze i miły ,ale dzięki za taki artyzm ,mój sąsiad tez tak umie ,nic twórczego niema
gość
6 lat temu
Quasimodo za 4 000. Hm.
gość
6 lat temu
P*****k i tyle. Dla kasiory i poklasku zrobi wszystko. Zapewne nawet zje gooowno.
gość
6 lat temu
Jestem kobietą. W wieku newralgicznym -40. Jestem średnio ładna, obfita. Nie obraził mnie Pan. Dla mnie, ze swoim poczuciem humoru jest Pan bardzo atrakcyjnym facetem.
Asia
6 lat temu
Beztalencie!
gość
6 lat temu
Równie dobrze mógł powiedzieć że molestowanie brzydkich dzieci powinno być łagodniej karane.....równie podłe, jestem zaskoczona prymitywizmem tego osobnika, wielka szkoda.
gość
6 lat temu
Trzeba być debilem żeby tego nie rozumieć
gość
6 lat temu
Kraj bez poczucia humoru... Proszę potraktować to dosłownie !
gość
6 lat temu
Andrzejek, ty stary siwy i łysawy impotencie wiszący już nad grobem,kiedy do piachu? uśmiechnij się:D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie