Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Aneta Zając jest zawiedziona, że Stefano Terrazzino woli przyjaźnić się z Julią Wieniawą: "Jest jej przykro, że w tym roku nie pojedzie na Sycylię"

134
Podziel się

Od wygranej w "Tańcu z gwiazdami" w 2014 roku 38-letnią aktorkę i tancerza łączyła głęboka przyjaźń. Do momentu, w którym na horyzoncie pojawiła się Julka...

Aneta Zając jest zawiedziona, że Stefano Terrazzino woli przyjaźnić się z Julią Wieniawą: "Jest jej przykro, że w tym roku nie pojedzie na Sycylię"
Aneta Zając ma żal do Stefano Terrazzino (ONS)
bCPJIbNh

Przyglądając się relacjom celebrytów, nawiązanych na przestrzeni lat na planie Tańca z gwiazdami, można zaobserwować, że gorąca atmosfera na sali treningowej zwykle sprzyja zawieraniu głębokich przyjaźni. Dobrym tego przykładem jest Stefano Terrazzino, który w swojej karierze zdążył zakolegować się z większością swoich partnerek z parkietu. Najgłębsza więź połączyła go z Anetą Zając, z którą przed sześcioma laty udało mu się wywalczyć Kryształową Kulę. Tancerz i aktorka tak bardzo przypadli sobie do gustu, że postanowili kontynuować znajomość także po zakończeniu show: Stefano został nawet zaproszony do Anety na święta, a w ramach rewanżu on kilkukrotnie zabrał ją do swojej sycylijskiej posiadłości.

bCPJIbNj

Niestety, wygląda na to, że rola "najlepszej przyjaciółki-celebrytki" właśnie została sprzątnięta Anecie sprzed nosa przez Julię Wieniawę. Jak donosiliśmy Wam pod koniec czerwca, tancerz zamierza zabrać o 19 lat młodszą celebrytkę do swojej rezydencji, gdzie spędzą razem upojne wakacje w gronie młodocianych znajomych Julki.

Chciałabym, żeby Julia odwiedziła mnie na Sycylii - wyjawił w rozmowie z Party. Zaprosiłem ją z jej znajomymi, bo ja tam na pewno będę. Sytuacja jest dynamiczna, ale mam nadzieję, że się uda. Obiecałem Julii, że pokażę jej moje ulubione zakątki. Chcę żeby przyjechała zanim zaczniemy "Taniec z Gwiazdami", bo na Sycylii się głównie je odpoczywa i odwiedza piękne miejsca. Tam nawet się nie chce tańczyć.

Jak można było się spodziewać, nagła zażyłość Terrazzino i Wieniawy sprawiła, że dotychczasowa kumpelka i powierniczka tajemnic Włocha poczuła się brutalnie zepchnięta na dalszy plan. Informator magazynu Rewia zdradził, że cała ta sytuacja "mocno ją zabolała". Jest również bardzo zaskoczona, że tym razem nie spędzi urlopu we Włoszech razem ze Stefano.

Jest jej przykro, że w tym roku nie pojedzie na Sycylię - zdradził w rozmowie z Rewią jeden z pracowników Polsatu. Choć w pewnym stopniu rozumie, że Stefano zależy, aby przygotować aktualną partnerkę do programu. Aneta jednak zawsze z sentymentem wspomina swoje wakacje w jego pięknej posiadłości.

bCPJIbNp

Stefano Terrazzino o przyjaźni z Radwańską: "Jest to coś fajnego"

Krążące w kuluarach plotki o ochłodzeniu relacji z Zając potwierdził sam tancerz:

Jeszcze kontakt jest, ale niestety już mniejszy – przyznał Stefano w rozmowie z serwisem Jastrząbpost.

Współczujecie Anecie?

bCPJIbNq
bCPJIbNr
bCPJIbNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(134)
Ajlana
miesiąc temu
Nie szukajcie na siłę sensacji 😉 Już widzę jak Aneta placze, ze Julka ja wygryzła 😂🤣🤣🤣
Gość
miesiąc temu
Stefano lgnie do każdego, kto zapewni mu odrobinę popularności.
JaRek
miesiąc temu
Wieniawa jest na topie, a Stefano jest spłukany. Wiadomo, że to czysty biznes. W tej branży przyjaźń nie istnieje...
bCPJIbNL
Italiana
miesiąc temu
Julka jest na topie, wolna i ma hajs. Aneta ma dwójkę dzieci z innym, a Stefek to bankrut.
gość
4 tyg. temu
nie rozumiem fenomenu Julii Wieniawy
Najnowsze komentarze (134)
!!!!!!!!
4 tyg. temu
Najlepiej aneto, daj sobie spokój! ZAMILCZ!
Blondi
4 tyg. temu
Tacy sa Włosi
gość Ik
4 tyg. temu
Kim jest Wieniawa??? Przeciętna dziewczyna jakich tysiące... niczym się nie wyróżnia. Zadziwiające dlaczego się nią interesują media. Pani Aneta Zając to świetna aktorka i bardzo ładna. Nie można porównywać tych Pań.
Ika
4 tyg. temu
Wieniawie daleko do aktorki Anety Zając. Aneta ma klasę, jest świetną aktorką. Wieniawa to... nikt
Hun
4 tyg. temu
Zastanawia mnie fenomen popularności Wieniawy. Nie jest brzydka, ale ładniejsze dziewczyny mijam co dzień na ulicach.
Brawo
4 tyg. temu
Ja też wolał bym młodsze ciało które by dało.
iwa
4 tyg. temu
Julcia żeby byc na świeczniku to daje chyba każdemu - swoją przyjaźń
xx33
4 tyg. temu
Nic na siłę i jeszcze we własnym domu w pięknym miejscu. Cały rok brak czasu, ale na atrakcyjne wakacje chętnych nie brak. Stefano można pozazdrościć radości , pasji, rodziny i egzotycznego miejsca do życia!!
bCPJIbND
Gosv
4 tyg. temu
Zająć niech się cieszy ze wygrała dzięki niemu.Na zwycięstwo nie zasłużyła.I jeszcze chciałaby jeździć co roku na Sycylie.
1954
4 tyg. temu
Pani Rozenek starsza od Pani Wieniawy ale 100 procent ładniejsza miło się na nią patrzy
1954
4 tyg. temu
Co ludzie w niej widzą tak przeciętna że aż parzy
prawda
4 tyg. temu
Stafano to inna opcja,,,,,
Gugu7
4 tyg. temu
Co oni z ta Wieniawa stale ,przecietna I nieciekawa
mik
4 tyg. temu
Wieniawa jak Pendolino, ze stacji na stację !!!
...
Następna strona
bCPJIbOf