Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" WALCZĄ O MAŁŻEŃSTWO u psychologa. "Zaczęliśmy szukać pomocy"

155
Podziel się:

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak przyznali się do kryzysu i korzystania z pomocy specjalisty. "Punktami zapalnymi w codzienności były małe rzeczy" - wspominali podczas rozmowy w śniadaniówce.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" WALCZĄ O MAŁŻEŃSTWO u psychologa. "Zaczęliśmy szukać pomocy"
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak szczerze o małżeńskim kryzysie (Instagram)
bEDlflNN

Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia to jedna z niewielu par, którym po zakończeniu programu udało się stworzyć trwałą relację. Zapoznani przed niemal trzema laty w show TVN małżonkowie zdążyli się już pobrać po raz drugi, tym razem już nie na oczach tysięcy widzów i doczekać się dwójki pociech: syna Jerzego i córki Bianki.

bEDlflNP

Choć mogłoby się wydawać, że Szydłowska i Szymaniak tworzą perfekcyjny duet, bo po prostu są sobie pisani, nic bardziej mylnego. W niedzielę w Dzień Dobry TVN wyemitowano rozmowę z byłymi uczestnikami Ślubu, którzy opowiedzieli o małżeńskim kryzysie, z którym przyszło im się zmierzyć.

Punktami zapalnymi w codzienności były małe rzeczy. Wystarczyło na dobrą sprawę nieposkładane ubranie, niewłożone do szafy czy np. niezgodność w planach, spóźnienia. To się nawarstwiało - wspominała trudne chwile Anita.

Namnażające się problemy w związku para zdecydowała się rozwiązać przy pomocy wykwalifikowanej w tym temacie osoby.

Zaczęliśmy szukać pomocy. Stwierdziliśmy, że nasza rodzina jest tego warta, by jak najszybciej nasze problemy zacząć przepracowywać - mówiła Szydłowska.

bEDlflNV

Osoba, która na chłodno spojrzała na sytuację, którą opisywaliśmy, sprowadziła nas trochę na ziemię, mówiąc, że oboje jesteśmy upartymi osobami i walczymy o dominację w związku - dodał Adrian.

Oboje są zgodni, że zwrócenie się po pomoc do specjalisty w ich przypadku okazało się zbawienne.

Jest już dużej lepiej. Potrafimy rozmawiać ze sobą spokojniej i szczerze. Nie jest jeszcze idealnie, ale się kochamy, więc chcemy walczyć - zdradzili.

Myślicie, że Anita i Adrian powinni podzielić się swoim doświadczeniem Oliwią i Łukaszem, którzy pod koniec roku poinformowali o rozstaniu?

bEDlflNW
bEDlflNX
bEDlflOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
Mimi
8 miesięcy temu
Nie ma związków idealnych,ważne zeby dac sobie szansę i starac sie dogadac , najważniejsze jest rozmowa, zycze wszystkiego dobrego
...
8 miesięcy temu
Związek bez kryzysu to nie związek. Normalna sprawa, ale nie wszystkie pary potrafią z niego wyjść. Oby im się udało.
Aldona
8 miesięcy temu
najgorzej jest jak się zamieszka razem, to pierwszy kryzys, czar pryska widzisz wtedy wszystkie jego mankamenty, porozrzucane skarpety, nie opuszczoną deskę w toalecie, nieumytą wannę no to moze wkurzać a on jeszcze ci dogryza że jego mama coś tam lepiej gotuje etc... małe iskierki z których moze być wielki pożar ;)
bEDlflOr
Anka
8 miesięcy temu
Chyba zasięgi im spadają ;p
Idi
8 miesięcy temu
Nastepni, po co oni o tym gadają ... skonczyl się eksperyment. Zostawcie to dla siebie w imie Waszych dzieci please
Najnowsze komentarze (155)
yxyxy
8 miesięcy temu
bardzo fajna z nich rodzinka, nie powinni się rozstawać, powinni walczyć o związek.
Lania
8 miesięcy temu
Ten facet wygląda mi na depresyjnego i tu może być problem, tak sam w kolejnej edycji Łukasz, który rozstał się z Oliwią
Soss
8 miesięcy temu
Normalne.Sems łączy na krótko....2 dzieci.Glupota taki program.
Ewa
8 miesięcy temu
Mają parcie na szkło! To trzeba im przyznać. Żeby społeczeństwo o nich nie zapomniało, to trzeba wybrać się do TVNu i opowiedzieć o wielkich problemach i ich pokonaniu. Zuchy!!!
Róża
8 miesięcy temu
O czym oni mówią? Z takimi pierdołami poszli do telewizji? Toż to normalne życie. Ja jestem żoną od 35 lat i też z mężem wytykamy sobie jakieś niedociągnięcia. Nie biegniemy do specjalisty, bo mąż albo ja nie odłożyliśmy czegoś na miejsce.
majka
8 miesięcy temu
co jak co ale nie odpuszczajcie bo wyglądacie na świetna parę i macie takie ładne dzieci
Nie
8 miesięcy temu
A co ona z twarzą kombinowała ?
gość
8 miesięcy temu
taki związek z rozsądku
bEDlflOj
Gość
8 miesięcy temu
Bardzo mądre podejście do życia. Nie uciekają a szukają, przydało by się to Oliwii i Łukaszowi, takiego zdrowo rozsądkowego podejścia do małżeństwa i rodziny.
hth
8 miesięcy temu
Tylu pożal się Boże "specjalistów" pracowało nad doborem pary i uznali, że para idealna to dwie uparte i dominujące osoby. Pogratulować.
Tata
8 miesięcy temu
Tak myślą prości ludzie mała kłótnia i już rozwód a dzieci co same prosiły się na swiat
Tata
8 miesięcy temu
Tak myślą prości ludzie mała kłótnia i już rozwód a dzieci co same prosiły się na swiat
ona
8 miesięcy temu
no i super ! pracujecie. dojrzałe osobyTO potrafią ! <3
Agata
8 miesięcy temu
Serio ? To coś nowego ? Zwykle zjawisko występujące u par. Nie trzeba o tym opowiadać w tel śniadaniowej. Przecież każdy się kloci o głupoty. Mlode małżeństwo z 2 dzieci w tym jedno Super malutkie - starszak kłóci się o nie te skarpetki co chcial a młodsze ząbkuje. - idealne warunki do wojny domowej ;)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlflPc
bEDlflPd
bEDlflPe
bEDlflPf
bEDlflPg
bEDlflOL