Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anja Rubik: "W Polsce seks jest tematem tabu"

298
Podziel się:

"Moja mama przeczytała moją książkę i bardzo dużo się nauczyła, więc zachęcam wszystkich do tej lektury, szczególnie rodziców".

bETSLijp

Anja Rubik zainicjowała kampanię społeczną #SEXEDPL, w której wzięły udział takie gwiazdy, jak Monika Brodka, Jimek oraz Maciej Stuhr. Akcję zwieńczyła wydana przez celebrytkę książka o tym samym tytule. Poradnik jest zbiorem rozmów Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie, która ma być nowoczesnym podręcznikiem edukacji seksualnej. Gwiazda twierdzi, że publikacja skierowana jest przede wszystkim do młodzieży, mogą ją jednak czytać również osoby dorosłe.

Rubik dodała, że z książki wyniosła również wiele... jej mama. Modelka z żalem stwierdziła, że rodzice nie rozmawiają z dziećmi na tematy związane z życiem erotycznym, a w szkole brakuje dobrze prowadzonych lekcji wychowania do życia w rodzinie.

bETSLijS
KOMENTARZE
(298)
gość
3 lata temu
Odnoszę wrażenie ,że jej obsesja na punkcie seksu delikatnie wymyka się spod kontroli...
Saro
3 lata temu
Nie wszyscy lubią aby się publicznie onanizować. Niektórzy mają parcie na szkło i próbują wszelkimi możliwymi sposobami zaistnieć, choćby w paplaniu na temat seksu
gość
3 lata temu
Anjjjja autorytet od wszystkiego. Ksiażkę napisała, a po polsku wysłowić się nie potrafi.
bETSLijT
gość
3 lata temu
niech kobita juz zamilknie, wracaj do Paryza pozowac, a nie bawisz sie aktywistke
gość
3 lata temu
Nie wiem, czy chciałabym, żeby moja mama czytała o moich sekaualnych ekscesach...
Najnowsze komentarze (298)
gosc
3 lata temu
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
gość
3 lata temu
Anka daj se na luz bo już Ciebie jest wszędzie za dużo ty kolejna ekspertko od niczego będzie pouczać wiemy że przebieg masz dobry
Li
3 lata temu
Tabu ? A co na salonach należ o tym dyskutować.
gość
3 lata temu
Ma racje.. Moi rodzice zawsze bali sie tego tematu... do 18tego roku życia musiałam się odwracać gdy ktoś w filmie się całowqł;) nie wiem czy to kwestia kraju... Mój mąż Hiszpan, ma zupełnie inne podejście wyniesione z domu i tak też rozmawia z naszym 9letnim synem.. Pozwalam dziecku oglądać większość filmów( prócz orgii seksualnych), jeśli się pyta np kto to jest prostytutką też mu odpowiem,albo do czego służą prezerwatywy..Uważam że lepiej edukować dzieci wcześniej niż czekać żeby próbowali siė dowiedzieć od kolegów..Również nie uważam za coś złego chodzenie nago po domu..Kwestia podejścia..
gość
3 lata temu
Dlatego, ze nie jest to temat tabu 60% nastolatków jest pewnych ze stosunek przerywany to super antykoncepcja. Przejrzyjcie chociaż te książkę. Nie ma tam nic o „ruchaniu się z kim popadnie” a np o takich rzeczach jak owłosienie, miesiączka, są przedstawione wszystkie rodzaje antykoncepcji. I nie jest znawca wszystkie- ona tylko zadawała pytania. Odpowiadają seksuolodzy, psycholodzy itp. Otwórzmy głowy kochani :) Pozdrawiam cieplutko !
gość
3 lata temu
Anka, jedź z tym seksem do krajów muzułmańskich. Tam to nie będzie tabu.
gość
3 lata temu
Ma racje ! Niech mówi i tym jak najwięcej
gość
3 lata temu
Panie prezesie pogonic tych ludzi, przez nich LOT traci miliony i klientów . Zatrudnić nowych, tamci już są straceni dla firmy, nie można im odpuścić.
bETSLijL
gość
3 lata temu
A CO MASZ OCHOTĘ UPRAWIAĆ GO PUBLICZNIE. TO SFERA DWOJGA LUDZI RÓŻNYCH PŁCI I TYLE W TEMACIE. EPATOWAĆ SEKSEM MOŻESZ NA WYBIEGU ZAKŁADAJĄC OBCISŁE SZORTY.
gość
3 lata temu
Pani Aniu,a właściwie to mowa do wszystkich „ celebrytów”,którzy w ostatnichatach „ piszą” książki: najpierw przeczytajcie kilka a lepiej przynajmniej kilkadziesiąt pozycjirawdziwych pisarzy,dopiero próbujcie samemu tego próbować. Żenujące biedulki,przestańcie się tak kompromitować.
gość
3 lata temu
Ależ to jest głupie...
gość
3 lata temu
Stuknij się glonojadzie ,w ten durny ,szpetny ,łeb.
Spartan
3 lata temu
Sepleniaca anorekcjo spadaj
Spartan
3 lata temu
Sepleniaca anorekcjo spadaj
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETSLikE
bETSLikF
bETSLikG
bETSLikH
bETSLikI
bETSLikn