Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Anna Lewandowska wspomina TRUDNĄ sytuację finansową z przeszłości: "Mam w sobie dużo zrozumienia dla osób, które dotknęła bieda"

360
Podziel się:

Anna Lewandowska może pochwalić się spektakularnym sukcesem, który generuje bajońskie sumy. Życie trenerki nie zawsze było jednak kolorowe, a przed laty jej rodzina musiała zmagać się z trudną sytuacją finansową. Wyznała, jak doświadczenie biedy wpłynęło na jej życie.

Anna Lewandowska wspomina TRUDNĄ sytuację finansową z przeszłości: "Mam w sobie dużo zrozumienia dla osób, które dotknęła bieda"
Anna Lewandowska o problemach finansowych (getty immages, Urbanandsport)

Anna Lewandowska od lat widnieje na listach najbogatszych polek. Swego czasu "The Sun" uznał ją nawet za trzecią najlepiej zarabiającą światową WAG. Obrotna żona Roberta Lewandowskiego stworzyła prawdziwe biznesowe imperium. Zanim jednak "Lewa" sięgnęła finansowych szczytów, jej życie nie zawsze było usłane różami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lewandowska o nieznanych stronach Roberta: "Bardzo ważny był dla niego tata"

Anna Lewandowska o problemach finansowych

Propagatorka zdrowego stylu życia wielokrotnie powtarzała, że choć dziś żyje w dostatku, to w dzieciństwie jej rodzina zmagała się z trudną sytuacją finansową. W najnowszym wywiadzie, którego udzieliła dla Onetu, Lewandowska wyznała, że wyrwa finansowa, w którą przed laty popadła rodzina trenerki sprawiła, że wykształciła w sobie potrzebę pomocy innym.

W dzieciństwie moja rodzina doświadczyła kryzysu finansowego, dlatego mam w sobie bardzo dużo zrozumienia, wrażliwości i empatii dla osób, które dotknęła bieda. Wiem, jak to jest i jak martwi się mama, która zastanawia się, czy uda jej się powiązać koniec z końcem każdego miesiąca - wyznała.

To doświadczenie zdecydowanie kształtuje moje podejście do pomagania innym. Choć nie ukrywam, że czasami udział w różnych akcjach charytatywnych przywołuje we mnie też przykre wspomnienia - stwierdziła

Anna Lewandowska o pomocy innym. Czego uczy córki?

Anna Lewandowska wyznała, że jej rodzina od wielu lat wspiera tych najbardziej potrzebujących i chętnie włącza się akcje charytatywne, ucząc tego również swoje pociechy. Lewa nie kryła, że rozmowy z córkami na tematy społeczne nie zawsze należą do najłatwiejszych.

Z dziewczynkami często robimy porządki w domu i zabawki, którymi już się nie bawią, pakujemy do paczek i oddajemy potrzebującym. Wtedy tłumaczę im, dlaczego to robimy i wtedy padają pytania o to, dlaczego są rodziny, które nie mają pieniędzy. To są trudne rozmowy i trudne pytania, ale uważam, że trzeba je prowadzić i budować w dzieciach wrażliwość na odczucia i potrzeby innych - mówiła Lewandowska.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(360)
Kkk
4 miesiące temu
Uwielbiam te jej wywody...Jak to była biedna, że jak szła na spacer do parku, to kaczki jej chlebek rzucały
Wojciech
4 miesiące temu
A ta w kółko to samo, daj już kobieto spokój.
ASD
4 miesiące temu
Czy ta osoba nie ma wstydu? Niech już oszczędzi nam tych łzawych wywodów.
Foo
4 miesiące temu
No i po co o tym w kółko gada? A jak pomaga, to szacun, tylko po co się tym chwalić? Powstaje wrażenie pomocy interesownej, w celu ocieplenia wizerunku.
.... 🤣 🤣 🤣
4 miesiące temu
Ale to już było byann... 🤣 🤣
Najnowsze komentarze (360)
Niestety
4 miesiące temu
Fałsz bije jej z twarzy.
baraaaaa
4 miesiące temu
ha ha ha
remont twarzy
4 miesiące temu
remont twarzy
Olala
4 miesiące temu
Chyba powinno być „osób, których”??? Czy nie?
Prawda
4 miesiące temu
Weź już kobieto przestań, co ty wiesz o biedzie? Pomagasz biednym - super ale pytanie po co w kółko o tym gadasz? Myślisz, że będziemy cię za to całować po stopach? Zrozum, że Polacy cię nie lubią i lubić nie będą. Czy słyszałaś kiedyś żeby np. Kulczykowa gadała, że pomaga? Bierz z niej przykład.
Marjo
4 miesiące temu
a to jest ta kobieta ktora w tej biedzie jezdzila z rodzicami na wakacje do Grecji?
Vdr
4 miesiące temu
Ciekawe co Robercik musi mieć w głowie że z nią jest, chyba za dużo na główkę pilek przyjął
Cdrgv
4 miesiące temu
Ale hipikrytka2 masakra
Sęk
4 miesiące temu
Dla takich jak ona zawsze ma za mało szkoda nerwów na takie jej wywody
Policja
4 miesiące temu
Uwaga Lewandowska !
Sara
4 miesiące temu
Ha Ha
Piterr
4 miesiące temu
Nawet w takiej kwestii kłamie. Jest nieszczera i ludzie to wyczuli dlatego jej nie lubią. Ona już nie odbuduje wizerunku skromnej, milosciwej Ann. To wyrahowana, nastawiona na kasę Anka.
Dka
4 miesiące temu
Ona myśli że tylko była biedna,w Polsce jest miliony biednych ludzi
Asystent
4 miesiące temu
Panie Robercie, jak ja Panu współczuję. JAK Pan to znosi?
...
Następna strona