Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Mucha kręci loda…

43
Podziel się

"Puścić Muchę do loda" - skomentował Dawid Woliński.

bCNiHADF

W sobotę po dłuższej nieobecności Anna Mucha wróciła na warszawskie "salony". Wygląda na to, że żadnej pracy się nie boi. Na otwarciu "pleasure store'u" marki Magnum… pozowała z lodem, którego wcześniej musiała sobie skomponować. Pomagał jej w tym Dawid Woliński. W spodenkach krótszych niż marynarka chętnie prezentowała swoje dzieło.

Zobaczcie, jak polscy celebryci walczą o pieniądze od sponsorów.

bCNiHADH
bCNiHADN
bCNiHAEi
KOMENTARZE
(43)
gość
4 lata temu
Za młodu MUCHA wydawała się perspektywiczną aktorką. Z biegiem lat przestało jej się jednak chcieć i poszła na ŁATWIZNĘ. Stała się CELEBRYTKĄ. Lansuje się na ściankach, wymądrza w telewizyjnych studiach, „pisze” KSIĄŻKI, pozuje na altruistkę i - co za tym idzie - podpisuje kolejne lukratywne kontrakty REKLAMOWE. Stale więc zabiega o zainteresowanie mediów, w desperacji posuwając się nawet do niezastąpionych USTAWEK. Oczywiście wszystko dla KASY. Dla kasy zmieniła poglądy dotyczące macierzyństwa, dla kasy KRYŁA pewnego znanego krypto-geja, dla kasy poprawia wizerunek udzielając się w akcjach charytatywnych. Pazerne to i WYRAFINOWANE jak mało kto. Aniu, może zamiast tych wszystkich „mądrości”, którymi się dzielisz z opinią publiczną, opowiesz jak cię niegdyś WYKOPANO z hotelu w Nowym Jorku? Jeśli chcecie poczytać więcej o celebrytach, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
4 lata temu
Chamska i*****a. Tyle w temacie. Przypomina mi kolezanke z pracy, ktorej nie znosze
gość
4 lata temu
Jaki okropny kolor cieni na oczach, jakby ktoś jej dowalił.
bCNiHAEj
gość
4 lata temu
Zero absolutne. Podobnie jak Dawid "Jestem Imbecylem i Jestem z Tego Dumny" Woliński.
gość
4 lata temu
Ale siwe wlosy...
Najnowsze komentarze (43)
gość
4 lata temu
umie krecic lody
gość
4 lata temu
Chętnie te lody mogę zareklamować , w telewizji.
gość
4 lata temu
wez sie kobieto zafarbuj.
gość
4 lata temu
ma juz z 40
gość
4 lata temu
a ja ja bardzo lubie, widzialam Single z nia w Dublinie rewelacja :)
gość
4 lata temu
Dobrze ze go nie stawia 😂
gość
4 lata temu
Bardzo przekupni tych dwoje....
gość
4 lata temu
Dlaczego, Pudel, usunałeś ten post? "Dwoje polskojęzycznych Żydów - Mucha i Woliński - wynajętcyh przez niemeicka markę do robienia lepszych interesów w Polsce. Jakie to symptomatyczne!". Coś się nie zgadza?
bCNiHAEb
gość
4 lata temu
Dwoje opłaconych polskojęzycznych Żydów wynajętcyh przez niemiecką markę do robienia interesu w Polsce. Jakie to symptomatyczne.
gość
4 lata temu
pani Mucha, której ostatnim zawodowym dokonaniem była króciutka scenka pie##nia w Pitbullu.. brawo!! Spielberg z pewnością byłby dumny :p
gość
4 lata temu
nie kreci ,a robi loda
gość
4 lata temu
hmmm, specjalistka od kręcenia lodów
gość
4 lata temu
Boruc gdyby był prawdziwym facetem to teraz wspierałby matkę swojego syna, tym bardziej że ponoć ta dziewczyna została w tą aferę wmanipulowana. Ona przecież była tylko pracownikiem. No, ale pewnie zezowata prostytutka Sraka nigdy Arturowi na to nie pozwoli, tak samo jak nie pozwalała mu na odwiedziny synka. Cwana w*****a z tej muzułmanki. Ostatnio chwali się wyjazdami co chwilę. Przylatują z jednego miejsca, za dwa dni lecą w następne. I tak co chwilę, pewnie po to, żeby Boruc nawet nie miał czasu odwiedzić syna. Sraka cwanie myśli, przecież są wakacje i Arturowi mogło przyjść na myśl coś takiego, żeby spędzić kilka dni z synem. No to cwaniara tak mu zorganizowała czas, żeby już dla syna nie starczyło.
gość
4 lata temu
wyglada zjawiskowo
bCNiHAED