Trwa ładowanie...
Przejdź na
Spinner
Spinner
|

Anna Mucha wspomina SKANDALICZNE zachowanie siostry zakonnej na religii. "Zawiesić kamień u szyi i wrzucić do rzeki"

249
Podziel się:

Anna Mucha podzieliła się niepokojącym wspomnieniem z czasów, kiedy była "małą Anią" i uczęszczała na katechezy do salki parafialnej. Siostra zakonna miała w bulwersujący sposób wypowiadać się o rodzicach, którzy nie prowadzali dzieci na religię.

Anna Mucha wspomina SKANDALICZNE zachowanie siostry zakonnej na religii. "Zawiesić kamień u szyi i wrzucić do rzeki"
Anna Mucha wspomina lekcje religii (Instagram.com)

Anna Mucha to jedna z tych z gwiazd, które nie mają oporów przed poruszaniem tematów "niewygodnych". W ostatnich miesiącach aktorka szczególnie chętnie wypowiadała się w kwestiach związanych z mniejszościami seksualnymi. Wynikało to, choćby z tego, że jurorowała w nowym show TVN "Drag Me Out", w którym to uczestniczkami były między innymi drag queens.

Anna Mucha wspomniała skandaliczne lekcje religii

Ostatnio serialowa Magda Marszałek wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Stojąc w korku, Mucha zauważyła, że za oknem znajduje się kościół oraz salka parafialna, w której lata temu chodziła na religię. Na jednej z katechez "mała Ania" usłyszała bulwersujące słowa z ust siostry zakonnej.

Rodzicom, którzy nie zaprowadzają swoich dzieci na lekcje religii, należałoby zawiesić kamień młyński u szyi i wrzucić do rzeki. Miłosierne w pełnej postaci... - mówiła Mucha do telefonu.

Wspominając skandaliczną wypowiedź zakonnicy, wyraźnie posmutniała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Mucha popłakała się w "Czas na Show. Drag Me Out"

Anna Mucha w sentymentalnej podróży

Jak się okazało, aktorka ma jeszcze jedno wspomnienie z dzieciństwa związane z miejscem, gdzie chodziła na lekcje religii.

Tutaj moja mama też kiedyś zatrzymała samochód, bo wtedy jeszcze można było - zupełnie inaczej to wyglądało. I autobus w nią wjechał - wspominała.

Po opowieściach z dawnych lat pomknęła dalej do pracy. Na kolejnym kafelku w instagramowej relacji wyjawiła, że płatki pod jej oczami nie pojawiły się przypadkowo. Tego dnia robiła się bowiem na bóstwo, ponieważ nagrywana była nowa czołówka "M jak miłość". Premierowe odcinki telenoweli pojawią się na antenie TVP najwcześniej we wrześniu. Mucha występuje w serialu od ponad 20 lat. W tym czasie jej postać ewoluowała z drugoplanowej do jednej z głównych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(249)
zmyślone?
miesiąc temu
Dlaczego nigdy wcześniej nie słyszeliśmy tej historyjki. Mucha jest w branży niemal całe swoje życie. Ja uważam, że jest zmyślona. Obecnie antyklerykalizm i antykatolicyzm jest w pewnych środowiskach w modzie. Niektóre osoby łapią punkty popularności na tego typu historyjkach dla swoich minionków.
Kaska
miesiąc temu
Dziwne ze prawie każdy celebryta ma jakieś przykre doswiadzczenia z księdzem czy siostra zakonna. Jak każdy tez miałam lekcje religii i nie przypominam sobie nic absolutnie nic co by mnie lub innych z klasy w jakiś sposób zbulwersowało czy zniesmaczyło, ze się tak wyrażę. Katechezę miałam z księdzem, siostra zakonna oraz katecheta nie będącym księdzem. Bardzo miło wspominam lekcje religii.
Ula
miesiąc temu
Spotkałam wielu uczciwych i wierzących księży. Na studiach, na pielgrzymce, na rekolekcjach. Wiec proszę nie wkładać do jednego worka wszystkich.
znudzony
miesiąc temu
A ta znowu swoje. Na parade idź kobieto i nie przynudzaj.
Nick
miesiąc temu
A czemu nie obwinia autobusu że wjechał w jej mamę?? 🤔 Żenada przestań się lansować na zmyślonych historyjkach...
Najnowsze komentarze (249)
Manka
miesiąc temu
To chyba jedyna rola w jej życiu do której nie potrzeba aktorskiego talentu. Plucie nienawiścią
rozpusta
miesiąc temu
dobrze co mucha powiedziala to dajke do myslenia
kamien
miesiąc temu
no bo muszka tak jest lepiej dla czlowieka ktory dzieci i daje rozpuscie lub ja pokazuje
M.b.
miesiąc temu
Beznadziejna kobieta. Austriackie gadanie , aby tylko o tym pisali. żenua
Polak
miesiąc temu
Rzymianka i zakonnice? Coś tu kręci
Kleks
miesiąc temu
Czy to jest rozdwojenie jaźni, że ludziom którzy nigdy nie byli katolikami bo są jednego wyznania i pochodzenia nagle magicznie przypomina się jakie to niby mieli wielkie traumy wyrządzone przez kościół, księży czy zakonnice. To czysta mani pulacja
🇵🇱🇵🇱🇵🇱
miesiąc temu
My chcemy Boga ...
WydMuszka
miesiąc temu
Z cyklu historie, ktore nigdy sie nie wydarzyly 🤣
Ktoś
miesiąc temu
Mam 49 lat, nie jestem celebrytką i może dlatego nie miałam problemów z zakonnicami, księżmi. Na wakacjach nic dziwnego mnie nie spotyka. Nie wierzę w ani jedno słowo tych "gwiazd".
KasiaS
miesiąc temu
Jasne "mała Ania" jedynie takie sformułowanie zapamiętała przypadkiem z lekcji religii. Ja z lekcji religii mam same wspaniałe wspomnienia. Były to super lekcje. W życiu nie słyszałam, żeby ksiądz mówił coś złego na temat naszych rodziców. Za to jeździł z nami w góry, uczył kultury i szacunku. Wspaniały człowiek. Wspaniały czas.
prawda
miesiąc temu
Do niedawna uważałam się za ateistkę, ale teraz otworzyły mi się oczy. Naród bez wiary upadnie. A celebryci, media, politycy są opłaceni przez sorosa by szerzyć zło. Nawracajcie się, póki czas.
kicz
miesiąc temu
I co tragedia,
Besoa
miesiąc temu
Odkąd się takie nachalne ataki na kościoł - nawróciłam się. To mi jasno pokazało gdzie jest prawda i dobro. Tak naprawdę dzięki atakowi na katolicyzm Pan Jezus zyskał nową nawrócona dusze
Polka
miesiąc temu
Tak się niszczy Polskę i Polaków od zniszczenia, wyśmiania i zdyskredytowania naszych wartości, tradycji, patriotyzmu i wiary. Zaczęli od skłócenia nas, na poziomie rodziny najpierw i potem w następnych strukturach społecznych. Poddaliśmy się temu i nadal to robimy bez mrugnięcia okiem, zamiast walczyć z systemem i rządem to rzuciliśmy się sobie do gardeł. Obyśmy nie potworzyli historii i nie zniknęli z map świata, bo zawsze jesteśmy podzieleni a walczymy dopiero jak nam noże do gardeł przy przystawiają. Tylko czy na zasługują Ci co oddadzą życie. Przestańmy się dzielić. Łączmy się. A wiara też temu służy.
...
Następna strona