Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Anna z "Rolnik szuka żony" zaprosiła do siebie 15 LAT MŁODSZEGO Mikołaja. Internautów razi różnica wieku: "PO CO JEJ TEN MŁOKOS?"

209
Podziel się:

Wiemy, kto zawita do gospodarstw uczestników 10. edycji show TVP "Rolnik szuka żony". Wśród kandydatów Anny znalazł się 21-letni Mikołaj, o którym wcześniej mówiła, że może być dla niej zbyt młody. Ostatecznie zaprosiła go do siebie. "Dziwny wybór".

Anna z "Rolnik szuka żony" zaprosiła do siebie 15 LAT MŁODSZEGO Mikołaja. Internautów razi różnica wieku: "PO CO JEJ TEN MŁOKOS?"
Anna krytykowana za wybór Mikołaja. Dzieli ich 15 lat różnicy ("Rolnik szuka żony" TVP, Facebook.com)

Za nami kolejny odcinek 10. edycji "Rolnik szuka żony", w której uczestnicy podjęli decyzję o tym, kogo zaproszą do swoich gospodarstw. Najwięcej emocji zdecydowanie budził proces szukania "tego jedynego" według Agnieszki, która ganiła własnych kandydatów, gdy ci składali ławki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki, zarzucając jej, że szuka pracownika, a nie partnera.

Anna z "Rolnik szuka żony" zaprosiła do siebie 15 lat młodszego Mikołaja

Bywa też tak, że show TVP weryfikuje własne postanowienia uczestników. Już w pierwszym odcinku, jeszcze na etapie listów, Anna dumała nad tym, co ma zrobić ze zgłoszeniem 15 lat młodszego Mikołaja. 21-latek liczył, że 36-latka rozważy jego zgłoszenie i - jak widać - nie pomylił się. Mimo obaw o różnicę wieku chłopak ostatecznie znalazł się w jej "finałowej piątce".

Gdy kandydaci pracowali nad powierzonym im zadaniem, Anna przechadzała się między nimi i podpatrywała, jak im idzie. W teorii miało im to umożliwić lepiej ją poznać, a jej z kolei pomóc w podjęciu decyzji, ale atmosfera była dość drętwa. Zwrócił na to zresztą uwagę w przebitkach jeden z mężczyzn, 39-letni Paweł.

Wprowadza takie trochę napięcie, tak to czujemy trochę. Jak w szkole troszeczkę. Na razie jestem taki przyblokowany, nie mogę się otworzyć, bo czuję taką presję.

Niestety Anna nie pomogła mu w rozwinięciu skrzydeł, a kilka chwil później już odprawiała go do domu podczas kolejnych eliminacji. Ostatecznie z drugiego etapu obronną ręką wyszli Jakub, Dominik i Mikołaj, którzy wkrótce zjawią się w gospodarstwie Anny. Wśród internautów najwięcej emocji budzi wybór właśnie ostatniego z panów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Są popularne dzięki "Rolnik szuka żony"

Anna z "Rolnik szuka żony" wybrała Mikołaja. Internauci są sceptyczni

Co na to komentujący? Ci podzielili się na dwa obozy: ci pierwsi wierzą, że Anna ma szansę zbudować z Mikołajem prawdziwą relację i twierdzą, że jest dla niej idealnym kandydatem. Drudzy z kolei wyraźnie wytykają im liczącą 15 lat różnicę wieku. Warto wspomnieć, że z podobnymi wpisami mierzył się inny uczestnik show, Waldemar, który również zaprosił do siebie sporo młodszą kandydatkę.

"Anna cały czas ewidentnie dawała do zrozumienia, że Mikołaj jest dla niej za młody. Tymczasem zaprosiła go do siebie. Może jednak jej się podoba, ale nie wie, jak zareaguje rodzina czy przyjaciele, właśnie ze względu na dużą różnicę wieku", "Mikołaj uniesie jej charakter, pasują energią, będzie iskrzyć", "Idę o zakład, że wybierze tego 21-latka", "Mikołaj fajny - i co z tego, że młodszy?", "Pasują do siebie, wyglądają jak równolatkowie. Z tej mąki będzie chleb" - piszą ci pierwsi.

"Młody jest za młody i widać tę różnicę wieku", "Dziwne wybory", "Młody jest chyba jednak za młody, oby nie potraktował programu jako sposobu na zdobycie popularności", "Z młodym będzie stawiać babki z piasku? Nie rozumiem tego wyboru", "Po co jej ten młokos?", "Dlaczego został wybrany ten 21-letni kandydat? Toż to dzieciak w porównaniu do tej dojrzałej rolniczki...", "Zaraz będzie matkować młodemu, na męża go sobie nie wychowa" - grzmią drudzy.

O tym, jak rozwinie się ich relacja, przekonamy się już niebawem. Kibicujecie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(209)
Gość
2 miesiące temu
skoro faceci biorą za żony 30 lat i więcej młodsze to może być odwrotnie. Mamy równouprawnienie
Lol
2 miesiące temu
A co, tez ma prawo chciec zawiesic oko na mlodym. Nie te czasy, ze tylko panowie za młodki sie moga brac. Inna kwestia czy dobrze sie to konczy
Genowefa
2 miesiące temu
Ja bym powiedziała do czego ale mi nie wypada tak tutaj no
Lilla
2 miesiące temu
Jestem w jej wieku w nie rozumiem o czym mówią takie dzieciaki a co dopiero się dogadać
Beciabecia
2 miesiące temu
Słaba edycja....słabi rolnicy, słabi kandydaci...z jednej strony jedni szukają pracownika, a inni młodych dobrze wyglądających osób. Nic poza tym.
Najnowsze komentarze (209)
Xyz
2 miesiące temu
Bardzo zimna i niesympatyczna kobieta. Traktuje wszystkich z góry
Xyz
2 miesiące temu
Każda edycja to żenada. Jeszcze pierwsze odcinki wyglądały normalnie, teraz to bogactwo i nikt normalny,prosty nie zostałby zaproszony do tego programu.
Mrówka
2 miesiące temu
Z urody lubi takich "arabowatych". Więc jednego takiego sobie sprowadziła - tego co mu tak pięknie wydała komendę SIAD ! ;-). Z tym młodym tym 21latkiem to miałaby przygody w sypialni . Fajnie razem wyglądają. Chyba się jednak nie zdecyduje na niego , będzie się bała zaryzykowac , za rozsądna jest. Ale niech go chociaż weźmie do sypialni .
Paweł
2 miesiące temu
czemu ludzie są taci oburzeni czy zdziwieni... młody ma twardy korzeń a w rolnictwie trzeba orać - grunt nie zawsze miękki i wilgotny, lekko nie będzie
Teleprac
2 miesiące temu
Przecież to specjalnie wyreżyserowane dla większej oglądalności. Oj łapiecie się jak muchy na lep.
Gujana
2 miesiące temu
Dziecko ma jeszcze mleko pod nosem, akurat żony szuka... Niby kobieta 35 lat, nieudane małżeństwo za sobą, a taka naiwna.
Anita
2 miesiące temu
Bo mlody to uniesie wiaderko wody na jednym palcu 🤭😉
Śmieszne
2 miesiące temu
Bo takie się dowartościowują młodym partnerem
Justa0118
2 miesiące temu
Wiek to tylko liczby Liczy się człowiek, relacja...
Portia
2 miesiące temu
Dostrzegłam na filmie fajnego bruneta. Pasowałby do niej
Kgu
2 miesiące temu
Ja też wolę młodszych moj mąż jest sporo młodszy
Trik
2 miesiące temu
Silny jest do roboty na roli akurat i 3 razy na godzinke moze to go wzięła
Sfhkk
2 miesiące temu
Najbardziej to faceci się oburzają jak kobiety wybierają młodszych albo jak pokażą gdzieś gołego faceta to poprostu paka się że wstydu a kobiety to traktują instrumentalnie
Tratra
2 miesiące temu
Ma rację dziewczyna , jak brać to młodego.
...
Następna strona