Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Antek Królikowski wydał oświadczenie w sprawie walki sobowtórów! Przeprasza, ale... i tak do niej dojdzie: "PRZYSPIESZAMY NASZĄ INICJATYWĘ"

343
Podziel się:

W obszernym oświadczeniu Antek Królikowski zapewnił, że organizując skandaliczną walkę, chciał jedynie zebrać fundusze na pomoc Ukrainie. Przy okazji postanowił też przedstawić światu historię przyjaźni sobowtórów Zełenskiego i Putina... "Wiedziałem, że musi usłyszeć o niej świat".

Antek Królikowski wydał oświadczenie w sprawie walki sobowtórów! Przeprasza, ale... i tak do niej dojdzie: "PRZYSPIESZAMY NASZĄ INICJATYWĘ"
Antek Królikowski tłumaczy się z walki sobowtórów (AKPA, Engelbrecht, Telus)

Chyba żaden przedstawiciel rodzimego show biznesu nie wzbudza ostatnimi czasy takich emocji jak Antek Królikowski. Trudno się tu dziwić, aktor zdaje się bowiem usilnie walczyć zdobycie tytułu Żenady Roku - co tylko potwierdza to, co zrobił w weekend. Z początkiem kwietnia wyszło na jaw, że 33-latek postanowił założyć własną federację MMA, a w sobotę szef Royal Division ogłosił, że podczas pierwszej gali będzie można zobaczyć starcie między... sobowtórami Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina.

Po kuriozalnym ogłoszeniu Antka Królikowskiego w sieci zawrzało. Zapowiedzianą przez celebrytę walkę ostro potępili nie tylko internauci, lecz również wiele osób publicznych, w tym m.in. Kamil Glik, Anna Wendzikowska, Anja Rubik, Krzysztof Stanowski, Alan Andersz oraz kilkoro uczestników pierwszej gali Royal Division. Królikowski próbował już tłumaczyć się ze skandalicznego pomysłu podczas konferencji promującej wydarzenie, twierdząc, że każdy chętnie zobaczy "symboliczną walkę ze złem", a samo przedsięwzięcie może "zrobić wiele dobrego"...

W niedzielę Antek postanowił po raz kolejny zabrać głos w sprawie ogłoszonej walki między sobowtórami Zełenskiego i Putina. Aktor zamieścił w mediach społecznościowych obszerne oświadczenie, w którym przeprosił za to, że inicjatywa wzbudziła tak duże kontrowersje i przy okazji opowiedział o jej "kulisach". W swoim wpisie Królikowski otwarcie nazwał cały wydarzenie prowokacją, zapewniając, że w rzeczywistości starcie sobowtórów... w ogóle nie dojdzie do skutku.

Przepraszam Was, że nasza inicjatywa wzbudziła tyle emocji. Chętnie Was wprowadzę w kulisy naszych działań, żebyście wiedzieli, co nas motywuje i jak chcemy nieść pomoc Ukrainie. Rozumiem Wasze zaniepokojenie tą prowokacją, ale wierzę, że ta inicjatywa, w efekcie przyniesie wiele dobrego, bo przecież żadnej realnej walki sobowtórów nie będzie! - wycofał się.

Zobacz także: Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem i obraża reportera

W dalszej części wpisu Antek przekazał, że cała akcja była trzymana w tajemnicy przed pozostałymi uczestnikami pierwszej gali Royal Division. Okazuje się, że walka sobowtórów od początku miała budzić kontrowersje. Jak podkreślił Królikowski, celem przedsięwzięcia było bowiem zebranie funduszy na pomoc Ukrainie, a medialne zamieszanie, jego zdaniem, może w tej kwestii... jedynie pomóc.

(...) Nasza prowokacja wynika z tego, że w dzisiejszym świecie największą oglądalność i największe zasięgi, a co za tym idzie, największe możliwości finansowe dają kontrowersje, bo to one są dziś najbardziej pożądane przez Was, naszych odbiorców, o czym świadczy ogromny szum medialny. Chcemy zwrócić uwagę na to, co wyprawia się na Ukrainie i możemy zapewnić realną pomoc. To jest cel naszej akcji – zebranie środków na pomoc przyjaciołom z Ukrainy, z którymi jesteśmy całym sercem - kontynuował.

Następnie Antek ponownie zapewnił, że do faktycznej walki między sobowtórami Zełenskiego i Putina (a właściwie niejakiego Sławka) nigdy nie miało dojść. Jak podkreślił, chciał jedynie zorganizować symboliczne wydarzenie, a przy okazji zaprezentować światu historię "niezwykłej przyjaźni sobowtórów". Mało tego, obydwaj panowie podobno bardzo się przyjaźnią. Nadążacie?

Spotkanie, do którego miało dojść pomiędzy Umitem (uchodźca ze wschodu, sobowtór prezydenta Ukrainy) a Sławkiem z Polski (sobowtór skompromitowanego prezydenta Rosji), nigdy nie miało mieć nic wspólnego z walką. Podkreślam, bo chyba tego tu zabrakło. Zaplanowana jest symboliczna akcja. Jestem aktorem, filmowcem, nie zajmuję się zawodowo sportem, ale kiedy poznałem historię tej niezwykłej przyjaźni dwóch sobowtórów, wiedziałem, że musi usłyszeć o niej świat. Chyba się udało, chociaż poziom nienawiści skierowany w naszym kierunku mocno nas zaskoczył - przyznał.

Następnie Królikowski postanowił pożalić się, że chciał jedynie nieść pomoc, a fala krytyki nie tylko utrudniła mu zadanie, lecz również sprawiła przykrość. Mimo medialnej afery aktor nie zamierza jednak rezygnować ze swojego pomysłu. Mało tego, jego "prowokacja" odbędzie się szybciej, niż pierwotnie planował.

Jak wielu artystów z całego świata i ja chciałem wesprzeć wschodnich przyjaciół, wykorzystując najlepiej możliwości, jakie mam. Bardzo mi przykro, że projekt został tak oceniony i wzbudził tyle trudnych emocji, a pojawiający się hate utrudnia nam ten artystyczny przekaz. Mimo to zależy mi, aby dać mu wyraz i zrealizować cel, którym jest pomoc obywatelom Ukrainy. W związku z tym przyspieszamy naszą inicjatywę. Będziecie mogli ją zobaczyć już w najbliższą sobotę podczas drugiej konferencji - zakończył, zachęcając jeszcze fanów (?) do seansu serialu "Gambit Królowej".

Przekonują Was tłumaczenia Antka?

Spotify:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(343)
Ola
2 lata temu
Biedny ciagle musi jakieś oświadczenia wydawać bo wszyscy go atakują przecież to nie jego wina ze jego działania oburzają innych…🙈
Usus
2 lata temu
Ugiął się po fali hejtu i teraz próbuje ratować twarz. Nie z nam te numery Antoś
b.rysiek
2 lata temu
PO PIERWSZE: nie nazywaj się artystą, artyści mają choć cień wrażliwości. PO DRUGIE: to jest tak złe i haniebne na wszystkich poziomach, że gorzej być nie może (a jednak czuję, że jeszcze czeka nas zaskoczenie). PO TRZECIE: nie, kontrowersje nie są przez nas „pożądane”, bo nie jesteśmy bezrefleksyjną tłuszczą żądną tanich sensacji, a ten „szum medialny” jest naturalną reakcją zdrowo myślących ludzi na rzeczy niegodne oraz ich sprzeciwem wobec podłości, głupoty, bezczelności i pustoty. PO CZWARTE: tym, co daliśmy ci odczuć (nie "wam", jak piszesz, bo tu chodzi wyłącznie o ciebie, chłopcze), nie jest „nienawiść”. To niesmak, oburzenie, niedowierzanie, przerażenie, szok i wiele innych odczuć. Ale tobie takie emocje są obce, bo w twoim świecie funkcjonuje prostacki dualizm – albo „like”, albo „hejt”. PO PIĄTE: mam nadzieję, że nazywanie okrutnego ludobójstwa i krwawej pożogi czymś, co „się wyprawia”, a komercjalizowanie ludzkiej tragedii i określanie tego „artystycznym przekazem” otworzą wszystkim oczy i odpowiednio zaważą na twojej dalszej, niezrozumiałej dla mnie karierce.
Alla
2 lata temu
On jest po prostu bezdennie głupi. Nic więcej. Weź Antek zatrudnij jakiegoś PR-owca mylącego, które te twoje pomysły będzie cenzurował, bo jesteś skończony… nawet w zagranicznej prasie cię obsmarowali od góry do dołu… przecież to było oczywiście do przewidzenia…
Gość
2 lata temu
Mam pomysł na walkę: Antek Królikowski VS Daniel Martyniuk 😂
Najnowsze komentarze (343)
Marek Jaki
2 lata temu
No i co takiego złego się stało? Zabił kogos, okradł, zgwałcił? O wiele więcej zła dzieje się na świecie o którym cisza…..
Kornelka
2 lata temu
Pozdrawiam Grażynkę i Antosia. Trzymajcie się kochani. To trudny czas dla was Kornelka
Mała
2 lata temu
Dopóki żył ojciec, Jego inteligencja ogarniała tę rodzinę. Teraz ,, przewraca się w grobie". Antoni przez szacunek do śp Ojca zniknij z ekranu na bardzo długo.Jak dorośniesz i zmądrzejesz to może wrócisz. Póki co nie bierz nikogo na litość,że choroba itp. Nie nazywaj siebie aktorem.
zdrth
2 lata temu
niewinny mąż, który zdradza żonę, tylko fotograf,wynajęty przez żonę, który zrobił zdjęcia, żona oczywiście też winna, to już jest do znudzenia powielane w świecie showbiznesu i polityki, ogarnijcie się ludzie i zacznijcie brać na klatę odpowiedzialność za swoje czyny
Plastique
2 lata temu
niech zorganizuje walkę roka ze smitem, będzie fejm
stophejt
2 lata temu
Wyzej widze napis: STOP HEJT. Sluchajcie, kazdy wie jaki Antek jest. Ale juz chyba wystarczy. Wystarczy zanim dojdzie do tragedii, on jest chory. Zakonczcie to, zanim bedzie za pozno i beda was gnebic wyrzuty sumienia, ze powiedzieliscie, czy napisaliscie o te 2 zdania za duzo. :(
babcia
2 lata temu
brak wartosci moralnych i etycznych
gfe
2 lata temu
nie wiem co on bierze ale niech przestanie!
Nikita11
2 lata temu
Dno dna
Aga
2 lata temu
Ludzie! On jest nienormalny! I jeszcze nas wszystkich obraził tym tłumaczeniem.
marchewka
2 lata temu
Wszystkie programy i filmy, w których występuje Antek Królikowski bojkotuję. W momencie ujrzenia go na ekranie będę przełączać kanał.
Nikola
2 lata temu
Już pisałam i powtórzę: Antek wez sobowtóry Aski i Izabeli. Niech się walą po ślicznych buziach. Ta zainteresowana publika na pewno chętnie obejrzy, pośmieje o wpłaci kasę.
Elka
2 lata temu
Historia tych panów dwa tygodnie temu była na każdym portalu i w każdej telewizji. Były z nimi wywiady. Znamy już więc ich historię.
stewardes
2 lata temu
no szkoda mi go grazyny tez
...
Następna strona