Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Antoni Królikowski STRACI KONTAKT z synem?! Joanna Opozda walczy o odebranie mu praw rodzicielskich!

339
Podziel się:

Jak informują tabloidy, Joanna Opozda podjęła już ponoć konkretne kroki, aby skutecznie ograniczyć władzę rodzicielską swojego męża, Antoniego Królikowskiego.

Antoni Królikowski STRACI KONTAKT z synem?! Joanna Opozda walczy o odebranie mu praw rodzicielskich!
Joanna Opozda walczy o odebranie Antoniemu Królikowskiemu władzy rodzicielskiej (fot. AKPA)

W uniwersum Królikowskich atmosfera znów się zagęściła. Tym razem sprawa wygląda jeszcze poważniej niż do tej pory. Tabloidy informują, że Joanna Opozda podjęła poważne kroki prawne. Jeśli odniesie sukces, Antoni Królikowski może raz na zawsze stracić syna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda zapowiada linię butów pod imieniem swojego dziecka

Sąd odbierze Antoniemu Królikowskiemu prawa rodzicielskie?

Super Express opublikował w piątkowy wieczór informacje, które przekazała redakcji osoba z otoczenia pary. Wynika z nich, że Joanna Opozda nie ma już dłużej cierpliwości, aby czekać, aż jej mąż zainteresuje się kwestią opieki nad malutkim Vincentem. Jak czytamy, aktorka miała ponoć już nawet złożyć do sądu wniosek o odebranie Królikowskiemu prawa do opieki nad dzieckiem.

Myślicie, że sąd przychyli się do wniosku Opozdy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(339)
GinaMaria
10 miesięcy temu
Kolejna panienka z prowincji z bananowego domu. Najpierw złapała marnego aktorzynę z nazwiskiem na bobasa. Później przekręciła tatusia robiącego lewe interesy na gruby hajs. Plan nie wypalił bo rozwód miał być za rok albo dwa. Bo aktorzyna okazał się kochliwym nastolatkiem i nie wytrzymał ciśnienia. To wymyśla zagrożone ciąże. Teraz udaje samotną matkę. Szkoda tylko, że miliony samotnych matek nie mają opiekunki w postaci babci 24/7. Szkoda tylko, że miliony samotnych matek nie mają mercedesa w graży i szafy wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zostaję jej tylko instagram i pudelek oraz komentarze, w których daje upust swojej frustracji. Myśli, że jej fanki zwonu zwolnią kochankę z pracy, albo zmuszą Banasiuka by zostawił Boczarską. Żenująca historia.
Pozdrawiam
10 miesięcy temu
Alienacja rodzicielska to przemoc wobec własnego dziecka. I to widać od pierwszego dnia życia tego małego chłopca on przez matke traktowany jest jak własność do załatwiania swoich własnych potrzeb nie jest traktowany z szacunkiem jak odrębny mały człowiek. Ta osoba nie powinna mieć dzieci bo sama jest spaczona przez własny dom to niezwykle smutne.
Rita
10 miesięcy temu
Pierwsza Zaczęła prac brudy w tabloidach, a teraz robi z siebie święta? Bez Pudełka nikt by o niej nie wiedział, bez nazwiska Antka była podrzędną aktoreczka nikomu nieznaną. Bez skandali byłaby nadal anonimowa, a teraz niby to jakaś gwiazda czy osobistość medialna? Zwykła karierowiczka co do celu idzie po trupach z mega parciem na szkło, niczym nie różnisz się Opizda od Stępień. Obie wykorzystujecie dziecko do zemsty na byłym.
Mieszkaniec o...
10 miesięcy temu
Aśka specjalnie utrudnienia kontakt z dzieckiem, jak ma być wizyta, to nagle coś jej wypadło, nie na jej w domu, albo udaje, że jej nie na i nie otwiera drzwi. Sąsiedzi mają ubaw po pachy, co wyrabia ta kobieta. wiek nie idzie w parze z dojrzałością, ona po prostu kipi z nienawiści i używa dziecka jako broni.
Młoda i mądra
10 miesięcy temu
Od początku chodziło jej tylko o rozpoznawalość i kasę. Chce kasy ale na dziecko chce wyłączność. To nie miłość do dziecka i nie jest to dbałość o jego dobro ale wyłącznie urażona duma i skrajny egoizm i problemy emocjonalne
Najnowsze komentarze (339)
Marta
9 miesięcy temu
Ja pie....ale manipulacja komentarzami. Maskara.....Antos. karma. To wszystko wróci
Niestety
9 miesięcy temu
Wojna tysiącletnia trwa.........
???
9 miesięcy temu
Kto z Antkiem jest na ostatnim zdjęciu?
Loco
10 miesięcy temu
Pozbawi Antka praw rodzicielskich, a siebie alimentów na dziecko.
sonia
10 miesięcy temu
Po ślubie zamieszkała u niej matka, a Antek musiał sobie wynająć w poblizu mieszkanie. Tego jeszcze w kinie nie grali. A ona mówi, że ja zostawił. Kobieto, on z Tobą nawet nie był jako mąż, a zostawił cię rok wcześniej przed Wigilia i odszedł do byłej. Nic cię to nie nauczyło, tylko polazłaś z nim do wyra i zaprowadziłaś przed ołtarz, żeby już nie uciekł. Myślenie dziewczynki z małego miasta. A teraz sie na nim wyżywasz. I tak się dziwię, że ci dał dostęp do konta i mogłaś sobie robić te przelewy. Boże jaki Antek naiwny był.
XDD
10 miesięcy temu
Ochydne
Doświadczona
10 miesięcy temu
Najlepsza rzecz, jaką może zrobić dla dziecka! Odciąć od toksycznego dawcy bo ojcem bym go nie nazwała! To mit, że dziecko musi wychowywać się z ojcem! Jeśli ojciec nie zasługuje na miano ojca to lepiej aby go nie było w życiu dziecka! Wnoszę o całkowite pozbawienie praw rodzicielskich tego pana!
ludzie wszyst...
10 miesięcy temu
Nie płaci 3 miesiace a kwota rzekomo to kilkadziesiat tysiecy pln. Jakiej wysokosci alimenty ta baba dostaje. Czy utrzymanie niemowlaka to 15 000zl?
No cóż
10 miesięcy temu
Joanna to polska BB jej ojciec Dariusz Alain Delon 😍 takie geny zmieszać z przaśnym królikiem ze wsi..
lol
10 miesięcy temu
skad o tym wiecie? aaaa od anonimowego przyjeciela wspolnego grona. kolega informator
Xxxy
10 miesięcy temu
Pudel kasuje komentarze pozytywne o Antku.Byl tu wpis że Antek płaci na dziecko tylko na nią nie chce płacić i zniknął.I płaci tyle ile może.Co do odebrania mu praw rodzicielskich to wydaje mi się że sędzia będzie miał ciężki orzech do zgryzienia bo tu jest słowo przeciwko słowu.Az tego co mi wiadomo to Antek chce mieć kontakt z Vinim .Tylko ma utrudniony kontakt.Wiec wątpię żeby odebrano mu prawa . Ona chce mu zrobić na złość i się mści
jaaaa
10 miesięcy temu
Szczerze? nie nadążam.. Po pierwsze widziały gały co brały, że królik to lowelas. Jakie były oczekiwania, że się nagle odmieni? Po drugie sprawa alimentów i pieniędzy. Królik kiedyś pokazywał przelewy, dość spore jak na króciutkie małżeństwo. Więc kaman, szczegóły proszę.. Po trzecie, tiki tiki nar..ki. A może to była maryśka lecznicza. Jest już sądowa ekspertyza czy nie. Po czwarte, to co nieładne autentycznie, ze królik sprawił cięzarnej taką przykrość.. Mógł się z ru... em sąsiadki powstrzymać do czasu, az dziecko się urodzi, podkarmi.. A nie że było zalewane kortyzolem matki. Co ja bym zrobiła jako sedzia, jaki wyrok.. Ch... wie... To nie takie proste, zwłaszcza ze ojciec chce utrzymywać kontakt z dzieckiem.
???
10 miesięcy temu
A prawda o tęczowym Rafałku Królikowskim kiedy wyjdzie na jaw? jak zdradza żonę z facetami.
Aga
10 miesięcy temu
Robi krzywdę dziecku, jest mściwa nie może znieść tego że ja Antek zostawił. A granie dzieckiem nie jest dobra drogą.
...
Następna strona