Arabista o "polskim" dżihadyście: "Był obywatelem Niemiec, nie Polski. Był atrakcyjnym celem"

79
Podziel się

"Ten pan wyjechał wiele lat temu do Niemiec i identyfikuje się z tamtym krajem." Terrorysta-samobójca Państwa Islamskiego zabił 11 osób.

Ostatnio przekonaliśmy się, że problem terroryzmu nie jest wcale tak odległy, jak mogło nam się wydawać. W czerwcu doszło do samobójczego ataku na rafinerię w Iraku. Zginęło aż 11 osób, a 27 zostało ciężko rannych. W akcji brał udział urodzony w Polsce Jacek S. - pierwszy polski terrorysta-samobójca Państwa Islamskiego. Polak wjechał samochodem wypełnionym ładunkami wybuchowymi w budynki, w których pracowały dziesiątki ludzi.

Polak miał był atrakcyjnym celem dla osób rekrutujących ochotników do Państwa Islamskiego ze względu na problemy osobiste. Od 2005 r. mieszkał w Niemczech i to tam przeszedł na islam. Na podstawie tych informacji arabista, Bogusław Zagórski, twierdzi, że nie możemy identyfikować go z Polską, z której wyjechał dziesięć lat temu.

Był obywatelem Niemiec, nie Polski. Ten pan wyjechał wiele lat temu do Niemiec. Pan identyfikuje się z tamtym krajem - stwierdził Bogusław Zagórski. Mając kłopoty był atrakcyjnym celem.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(79)
majka
5 lata temu
polak czy niemiec nie ma znaczenia. krettn skonczony juz bardziej pasuje.
gość
5 lata temu
stop islam
gość
5 lata temu
Atomówke im walnąc i po sprawie. Tak jak w Hiroshimie
gość
5 lata temu
Teraz nikt sie nie przyznaje do gościa. I słusznie. Pozytywna rzecz jest taka, że jednego idiotę mniej na tym świecie.
gość
5 lata temu
To,ze mieszkał w Niemczech nie oznacza ze był obywatelem. Widać ze nawet doktorzy i politycy to i****i :)
Najnowsze komentarze (79)
Asia40
5 lata temu
Po prostu kundel bez tożsamości
gość
5 lata temu
Jasne że niemiec,wszak merkel wyrażnie powiedziała że to część ich kultury,czym wywołała moje zdumienie.Polak by się nie przechszcił by walić łbem w kierunku mekki,no i lubimy schabowego,a pod niego solidne "procenty" I nie wierzymy w te ich dziewice w niebie,bo limit się dawno wyczerpał.Zresztą ,nasi przodkowie nadziewali takich na pal,albo skrócali o głowę w bitwach,a nie zarzynali bezbronnych ,jak to czynią ci kozojebcy.
gość
5 lata temu
P********e brudne szyje :/ Little Boy na nich :)
ciekawy
5 lata temu
Teraz piszą ze nie był obywatelem Polski tylko Niemiec. Ale ilu takich jak on , mieszka w Niemczech czy Anglii 10 lat lub więcej i nadal liczeni są jako obywatel Polski?
Obywatel
5 lata temu
To tylko oznacza, że w polskich służbach tajnych pracują i****i albo zdrajcy i, że takie one są polskie i patriotyczne jak Platforma jest obywatelska.
Obywatel
5 lata temu
To tylko oznacza, że w polskich służbach tajnych pracują i****i albo zdrajcy i, że takie one są polskie i patriotyczne jak Platforma jest obywatelska.
LBN
5 lata temu
To tak jak w czasach św. inkwizycji mordowali ludzi chrześcijanie za to że ktoś powiedział czy widział coś co nie do końca było potwierdzone ale wystarczyło by zabić tak dziś historia przeszła na 2 stronę i się powtarza nic nie usprawiedliwia państwa Isalamskiego ale i też nic nie usprawiedliwia chrześcijan za inkwizycję czyli wszystko się wyrównało z tym że islam robi to w obecnym czasie inkwizycja w czasach zacofania i braku wykształcenia . Dziwi mnie tylko to że można tak manipulować ludzmi by oddawali swoje zycie w imię religi ale religia to nie wiara i kwestią czasu jest by nadszedł koniec bo wszyscy sie sami powybijaja zawsze będzie ktos kto przejąc bedzie chciał władzę nad religią a to prowadzi do przelewu krwi
gość
5 lata temu
ee lepiej neutronowke bo Atom to skazony teren a tak blysk i teren nieskazony :) i nic nie ochroni :)
gość
5 lata temu
"polska"-niemiecka prasa pewnie niedługo karze Polakom przepraszać za "polskich terrorystów"...
sprl
5 lata temu
Najgorzej, ze spora ilość tych ludzi nie ma wyboru ... albo dadzą się zwerbować albo wyrżną im rodziny, bo nie wierze ze aż tacy debile żyją w europie...wg. mnie na pewno są szkalowani i zastraszani, żeby wstąpić do isis.
Był Polakiem
5 lata temu
Był Polakiem
sami
5 lata temu
Dlaczego piszecie w akcji , kiedy gina postronni ludzie
gość
5 lata temu
Nigdy z nimi nie wygracie jak nie użyjecie broni atomowej. Podobnie było z Japończykami, w dzień Amerykanie odbijali poszczególne wyspy a w nocy Japończycy ich wyżynali. Boby zrzucone na Nagasaki i Hiroszimę wszystko zmieniły. Więc niech ktoś wreszcie pomyśli bo emigranci zdestabilizują całą Europę. Zobaczycie jak wasze dzieci będą umierać w zamachach organizowanych przez tych kretynów. Zróbcie z tym porządek puki jest na to czas. Szkoda wysyłać żołnierzy, którzy będą ginąć. Wystarczy zrzucić kilka bomb i po sprawie. Który z tych świrów przeżyje to zdechnie od promieniowania i po sprawie. Jeśli będziecie myśleć o prawach człowieka teraz to za 20 lat będą nam podrzynać gardła w naszym kraju. Pytam czy chcecie tego?.
gość
5 lata temu
TYM LUDZIOM NAWET EGZORCYSTA NIEPOMOZE
...
Następna strona